241

Re: Тема для розмов

Singularity написав:
Cyan написав:

я не дизайнер, я художникрукиізжопиростуть

мене дратує таке самобичування

Мене не дратує, самокритика + гумор це розумно + весело =))

Подякували: Cyan1

242

Re: Тема для розмов

funivan написав:
Singularity написав:
Cyan написав:

я не дизайнер, я художникрукиізжопиростуть

мене дратує таке самобичування

Мене не дратує, самокритика + гумор це розумно + весело =))

Головне, щоб самокритика спонукала на розвиток. :)

243

Re: Тема для розмов

Bartash написав:
funivan написав:
Singularity написав:

мене дратує таке самобичування

Мене не дратує, самокритика + гумор це розумно + весело =))

Головне, щоб самокритика спонукала на розвиток. :)

Точняк.

А то куча неуків які гордяться тим що нічого не вміють і типу мають мужність визнати свої недоліки.
При цьому нічого не роблять для покращення навиків.

Краще б Cyan гордився що зробив хороший дизайн чи виграв конкурс для дизайнерів або ще якось покращив свої навики. Але є потрібно понити що я ніфіга не вмію нехай мене пожаліють, а я буду переконувати їх що це марно, але нехай продовжують

244 Востаннє редагувалося Invader (29.12.2013 18:07:53)

Re: Тема для розмов

Здається Cyan це вона. І вона не пишається своїм незнанням (принаймні з тексту цього не видно). І раз у неї таке ставлення до дизайну

5. я не дизайнер. я ненавиджу дизайн. я не хочу цим займатись. те, що я колись там щось по цьому написала, так то було чисто інтуїтивно й від нічого робити

(це з попередньої сторінки) то я не думаю що вона хоче бути дизайнером (і художником мабуть теж). ХЗ яку професію вона обрала.

245

Re: Тема для розмов

Точняк.

А то куча неуків які гордяться тим що нічого не вміють і типу мають мужність визнати свої недоліки.
При цьому нічого не роблять для покращення навиків.

Краще б Cyan гордився що зробив хороший дизайн чи виграв конкурс для дизайнерів або ще якось покращив свої навики. Але є потрібно понити що я ніфіга не вмію нехай мене пожаліють, а я буду переконувати їх що це марно, але нехай продовжують

Cyan це дівчина. Вона не гордиться тим і не просить що б її пожаліли. І я сумніваюсь що їй потрібні якісь там понти. Це моє бачення ;)

246

Re: Тема для розмов

1. я лише констатувала факт, що маю на сьогоднішній день. з цього випливає, що мені не потрібно присвоювати заслуги, яких я не заслужила - це все, що я хотіла сказати
2. я не казала, що мій рівень залишиться таким і надалі
3. якщо я не бачу своїх помилок або мені не вказують на них, то як я повинна розвиватись?

Singularity, читай те, що написано, а не те, що хочеш прочитати І НЕ ВІДКРИВАЙ ЦЕ ПОСИЛАННЯ!!!


Invader написав:

ХЗ яку професію вона обрала.

я задаю собі аналогічне питання

247

Re: Тема для розмов

Cyan написав:

1. я лише констатувала факт, що маю на сьогоднішній день. з цього випливає, що мені не потрібно присвоювати заслуги, яких я не заслужила - це все, що я хотіла сказати
2. я не казала, що мій рівень залишиться таким і надалі
3. якщо я не бачу своїх помилок або мені не вказують на них, то як я повинна розвиватись?

Singularity, читай те, що написано, а не те, що хочеш прочитати І НЕ ВІДКРИВАЙ ЦЕ ПОСИЛАННЯ!!!


Invader написав:

ХЗ яку професію вона обрала.

я задаю собі аналогічне питання

той комєкс мені нагадав аніму WataMote

248

Re: Тема для розмов

funivan написав:

Cyan це дівчина. Вона не гордиться тим і не просить що б її пожаліли. І я сумніваюсь що їй потрібні якісь там понти. Це моє бачення

Авалюю.

Cyan написав:
Invader написав:

ХЗ яку професію вона обрала.

я задаю собі аналогічне питання

"Разом нас багато..." :)

249

Re: Тема для розмов

Чуйте, давайте поговоримо, як ви здавали диплом. Просто зробити його - це одне, а от вдало представити коміссії - це щось зовсім інше. У нас це проходить так: сидять 4 викладача, серед них завідувач кафедри. Ти стоїш перед ними, там мона або на ватманах друкувати все, ну віконця програми чи сторінки сайту, це вже що ти там робив, і треба щось розповідати протягом декількох хвилин. Кажуть, що якщо гарно представити, то вони можуть навіть нічого не питаючи поставити 5, але таких випадків небагато.

250

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Чуйте, давайте поговоримо, як ви здавали диплом. Просто зробити його - це одне, а от вдало представити коміссії - це щось зовсім інше. У нас це проходить так: сидять 4 викладача, серед них завідувач кафедри. Ти стоїш перед ними, там мона або на ватманах друкувати все, ну віконця програми чи сторінки сайту, це вже що ти там робив, і треба щось розповідати протягом декількох хвилин. Кажуть, що якщо гарно представити, то вони можуть навіть нічого не питаючи поставити 5, але таких випадків небагато.

А що конкретно? Все так як Ви кажете, ну ще, кажуть, що якщо оратор більше 10 хвилин розповідає, комісія починає нервувати і... краще так не робити, чітко, ясно, руками не махати. Мені досить повезло, коли мені задали питання на яке я не знав чіткої відповіді, вивернув то питання на інакше, ну і все нормально, 5

251

Re: Тема для розмов

Показав презентацію в Microsoft PowerPoint і щось плутано розповів (не пам’ятаю що). Вона почала задавати різні питання (на деякі з них сам ж відповідала) для того щоб допомогти мені. Я попіддакував, покивав головою. Ну і загалом все.

або на ватманах друкувати все, ну віконця програми чи сторінки сайту,

Або?
Складіть якусь промову, вивчіть гарно, потренуйтесь от і все. Нічого складного.

252

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:
FakiNyan написав:

Чуйте, давайте поговоримо, як ви здавали диплом. Просто зробити його - це одне, а от вдало представити коміссії - це щось зовсім інше. У нас це проходить так: сидять 4 викладача, серед них завідувач кафедри. Ти стоїш перед ними, там мона або на ватманах друкувати все, ну віконця програми чи сторінки сайту, це вже що ти там робив, і треба щось розповідати протягом декількох хвилин. Кажуть, що якщо гарно представити, то вони можуть навіть нічого не питаючи поставити 5, але таких випадків небагато.

А що конкретно? Все так як Ви кажете, ну ще, кажуть, що якщо оратор більше 10 хвилин розповідає, комісія починає нервувати і... краще так не робити, чітко, ясно, руками не махати. Мені досить повезло, коли мені задали питання на яке я не знав чіткої відповіді, вивернув то питання на інакше, ну і все нормально, 5

а що за питання було? якесь таке, щоб завалити вас чи що?

253

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Показав презентацію в Microsoft PowerPoint і щось плутано розповів (не пам’ятаю що). Вона почала задавати різні питання (на деякі з них сам ж відповідала) для того щоб допомогти мені. Я попіддакував, покивав головою. Ну і загалом все.

або на ватманах друкувати все, ну віконця програми чи сторінки сайту,

Або?
Складіть якусь промову, вивчіть гарно, потренуйтесь от і все. Нічого складного.

знали б ви, як я нервуюсь, коли розповідаю щось перед публікою. На першому курсі у нас був якийсь предмет, де треба було перед двома незнайомими ще групами розповідати щось, так от я ніби застиг на місці, навіть шиєю повернути не міг від нервів.

254

Re: Тема для розмов

Випийте або чогось алкогольного або чогось заспокійливого. Можна уявляти що ви весь такий гарний і презентабельний в чудовому костюмі впевнено і всі жінки вас хочуть. Ще можна уявляти чи думати що перед вами сидять якісь нікчеми, дірки від бубликів, якісь незнайомі чужі люди яких ви, скоріш за все більше ніколи не побачите і можна послати їх куди подалі (можна навіть продемонструвати факіняна меншого на прощання).

Коротше, я не знаю як тут бути. В яндекс. Особисто мені під кінець того ;!"%; технікуму стало на всіх майже по… і майже по… на те що скажуть і  мій страх перед ними майже зник. Звичайно ж залишалися оцінки і щоб не відгамселили.

255

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Випийте або чогось алкогольного або чогось заспокійливого. Можна уявляти що ви весь такий гарний і презентабельний в чудовому костюмі впевнено і всі жінки вас хочуть. Ще можна уявляти чи думати що перед вами сидять якісь нікчеми, дірки від бубликів, якісь незнайомі чужі люди яких ви, скоріш за все більше ніколи не побачите і можна послати їх куди подалі (можна навіть продемонструвати факіняна меншого на прощання).

Коротше, я не знаю як тут бути. В яндекс. Особисто мені під кінець того ;!"%; технікуму стало на всіх майже по… і майже по… на те що скажуть і  мій страх перед ними майже зник. Звичайно ж залишалися оцінки і щоб не відгамселили.

ви забуваєтесь, якщо їм щось не сподобається, то це буде означати, що я дарма витратив 4 роки та купу грошей.

256

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
Chemist-i написав:
FakiNyan написав:

Чуйте, давайте поговоримо, як ви здавали диплом. Просто зробити його - це одне, а от вдало представити коміссії - це щось зовсім інше. У нас це проходить так: сидять 4 викладача, серед них завідувач кафедри. Ти стоїш перед ними, там мона або на ватманах друкувати все, ну віконця програми чи сторінки сайту, це вже що ти там робив, і треба щось розповідати протягом декількох хвилин. Кажуть, що якщо гарно представити, то вони можуть навіть нічого не питаючи поставити 5, але таких випадків небагато.

А що конкретно? Все так як Ви кажете, ну ще, кажуть, що якщо оратор більше 10 хвилин розповідає, комісія починає нервувати і... краще так не робити, чітко, ясно, руками не махати. Мені досить повезло, коли мені задали питання на яке я не знав чіткої відповіді, вивернув то питання на інакше, ну і все нормально, 5

а що за питання було? якесь таке, щоб завалити вас чи що?

Та я вже не пам_ятаю, то у 10-му році було. Нє, не щоб завалити, я просто не знав

257

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:
FakiNyan написав:
Chemist-i написав:

А що конкретно? Все так як Ви кажете, ну ще, кажуть, що якщо оратор більше 10 хвилин розповідає, комісія починає нервувати і... краще так не робити, чітко, ясно, руками не махати. Мені досить повезло, коли мені задали питання на яке я не знав чіткої відповіді, вивернув то питання на інакше, ну і все нормально, 5

а що за питання було? якесь таке, щоб завалити вас чи що?

Та я вже не пам_ятаю, то у 10-му році було. Нє, не щоб завалити, я просто не знав

оце ж треба таке! учєнік називається!

258

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
Invader написав:

Випийте або чогось алкогольного або чогось заспокійливого. Можна уявляти що ви весь такий гарний і презентабельний в чудовому костюмі впевнено і всі жінки вас хочуть. Ще можна уявляти чи думати що перед вами сидять якісь нікчеми, дірки від бубликів, якісь незнайомі чужі люди яких ви, скоріш за все більше ніколи не побачите і можна послати їх куди подалі (можна навіть продемонструвати факіняна меншого на прощання).

Коротше, я не знаю як тут бути. В яндекс. Особисто мені під кінець того ;!"%; технікуму стало на всіх майже по… і майже по… на те що скажуть і  мій страх перед ними майже зник. Звичайно ж залишалися оцінки і щоб не відгамселили.

ви забуваєтесь, якщо їм щось не сподобається, то це буде означати, що я дарма витратив 4 роки та купу грошей.

Якщо ви самі не вірите в успіх свого виступу - ви програєте. Покажіть усім своїм виглядом та впевненою доповіддю, що ви орієнтуєтеся у темі, користуйте жестикуляцію - й отримаєте "5А" навіть за захист теми "Гносеологічні корені маршрутизації кавказьких народів у будівництві".

Прихований текст

"Подорож грузина навколо магазину".

259

Re: Тема для розмов

FakiNyan, а ты що вже 5 курс ?

260

Re: Тема для розмов

Bartash написав:
FakiNyan написав:
Invader написав:

Випийте або чогось алкогольного або чогось заспокійливого. Можна уявляти що ви весь такий гарний і презентабельний в чудовому костюмі впевнено і всі жінки вас хочуть. Ще можна уявляти чи думати що перед вами сидять якісь нікчеми, дірки від бубликів, якісь незнайомі чужі люди яких ви, скоріш за все більше ніколи не побачите і можна послати їх куди подалі (можна навіть продемонструвати факіняна меншого на прощання).

Коротше, я не знаю як тут бути. В яндекс. Особисто мені під кінець того ;!"%; технікуму стало на всіх майже по… і майже по… на те що скажуть і  мій страх перед ними майже зник. Звичайно ж залишалися оцінки і щоб не відгамселили.

ви забуваєтесь, якщо їм щось не сподобається, то це буде означати, що я дарма витратив 4 роки та купу грошей.

Якщо ви самі не вірите в успіх свого виступу - ви програєте. Покажіть усім своїм виглядом та впевненою доповіддю, що ви орієнтуєтеся у темі, користуйте жестикуляцію - й отримаєте "5А" навіть за захист теми "Гносеологічні корені маршрутизації кавказьких народів у будівництві".

Прихований текст

"Подорож грузина навколо магазину".

окєй дякую xD