2 841

Re: Тема для розмов

А з ex.ua можна буде качати файли?

2 842

Re: Тема для розмов

Це шо виходить, от не здам я замовнику в понеділок роботу і мені доведеться грабувати рідні POS термінали, бо зовнішньої мережі не буде? Повний технологічний цикл доведеться піднімати.

2 843

Re: Тема для розмов

Думаєте і в нас це можливо?
http://сайт-злодій/wall-72278108_588482

2 844

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

Скоріш відключать зовнішню мережу, будемо як в чебурашці.

Цей форум хоститься в зовнішній :(

2 845

Re: Тема для розмов

І як довго може протриматись військовий стан?

2 846

Re: Тема для розмов

А запровадження воєнного стану і відключення інтернетів — це синоніми? Тому що через відключений Інтернет ВВП, який і так упав дуже серйозно, отримає ще один дуже сильний удар, після якого економіка може загнутись остаточно. У Пороха мають бути дуже серйозні причини, щоб так вчинити.

2 847

Re: Тема для розмов

І як довго може протриматись військовий стан?

до кінця  *CRAZY*

2 848

Re: Тема для розмов

quez написав:

А запровадження воєнного стану і відключення інтернетів — це синоніми? Тому що через відключений Інтернет ВВП, який і так упав дуже серйозно, отримає ще один дуже сильний удар, після якого економіка може загнутись остаточно. У Пороха мають бути дуже серйозні причини, щоб так вчинити.

На даний момент це синонім. При оголошенні військового стану економіка завжди гине. Причин достатньо, просто треба мати чіткий план зі запровадження і внести деякі зміни до плану який не змінювався з часів червонодупих.

2 849

Re: Тема для розмов

https://lh6.googleusercontent.com/-OTk0jmRIhEA/VN0aVTSjOAI/AAAAAAAAdzk/ZaT1Hdmni9U/s506/10991241_773287379418645_8074169596245242020_n.jpg

Подякували: quez1

2 850 Востаннє редагувалося VTrim (22.02.2015 15:25:04)

Re: Тема для розмов

=)

2 851

Re: Тема для розмов

http://carambatv.ru/humor/vhs/just-had-sex/

2 852

Re: Тема для розмов

Ставив Filezilla а встановилася Opera  :o

2 853

Re: Тема для розмов

HetmanNet написав:

Ставив Filezilla а встановилася Opera  :o

Не вживайте більше психотропів.

2 854

Re: Тема для розмов

А я скачав торрент файл, а встановились додатки від вк,ок,майл та браузер Аміго.

Прихований текст

я теж нічого не вживав

2 855

Re: Тема для розмов

VTrim написав:

А я скачав торрент файл, а встановились додатки від вк,ок,майл та браузер Аміго.

Прихований текст

я теж нічого не вживав

Торрент-файл чи файл з торрентів? Якщо друге, то так і має бути.

2 856

Re: Тема для розмов

quez написав:
VTrim написав:

А я скачав торрент файл, а встановились додатки від вк,ок,майл та браузер Аміго.

Прихований текст

я теж нічого не вживав

Торрент-файл чи файл з торрентів? Якщо друге, то так і має бути.

насправді то був EXEшник, file.torrent.exe з ярликом відкриття торрентом,недодивився..
розпакувало справжній торрент файл ну і сміття..

2 857

Re: Тема для розмов

Я тут подумав, що коли пишу код, то використовую приблизно третю або четверту частину екрана. Хотілося б якось раціональніше використовувати робочий простір. Але якщо писати рядки, довші за 100-120 символів, їх стає складно читати.

Насправді ця проблема уже розв'язана кілька сотень років тому. В книгах робочий простір вузький і його можна заповнювати повністю, а от в газетах не пишуть на всю ширину сторінки чи статті, а розбивають цей простір на колонки, суміщаючи таким чином раціональне використання простору і зручність читача.

Ідея полягає в тому, що один файл відображається на екрані кількома колонками, друга колонка починається після того місця, де закінчилась перша, третя - після місця, де закінчилась друга, і т. д. Ну а прокрутка впливає на всі колонки разом. Може бачив хто-небудь подібний плагін для якого-небудь редактора і взагалі, на вашу думку, чи може бути така річ зручною при написанні коду?

2 858

Re: Тема для розмов

Газети так читають, а не редагують.

2 859

Re: Тема для розмов

Якби код не треба було читати, то я теж не заморочувався б.

2 860

Re: Тема для розмов

А що ви робитимете з відступами? Чи у вашій мові це некритично?