3 361

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

іди. будеш мати спокій в хаті. А на роботі будеш вчити панянок мишкою користуватись. Може кого і підчепиш. Плюс будеш мати купу вільного робочого часу і зможеш робити ті свої інтернет закази.

так в мене нотіка нема

3 362 Востаннє редагувалося fed_lviv (06.11.2015 21:17:40)

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

Як показує Сірія, то якщо кількість людей з переносними проти танковими ракетними комплексами дорівнює кількості танків, то толку від тих танків ніякого. А ракети значно дешевші танків.

Тут дозвольте з Вами не погодитися. Як то кажуть "танк, танку рознь" (КАЗ, ДЗ, КОЕП). Танки вже давно "списують", але все ж таки вони ЖИВІ і відіграють велику роль.

3 363

Re: Тема для розмов

fed_lviv написав:
Vo_Vik написав:

Як показує Сірія, то якщо кількість людей з переносними проти танковими ракетними комплексами дорівнює кількості танків, то толку від тих танків ніякого. А ракети значно дешевші танків.

Тут дозвольте з Вами не погодитися. Як то кажуть "танк, танку рознь". Танки вже давно "списують", але все ж таки вони ЖИВІ і відіграють велику роль.

ну то да, самими ракетницями місто не захопиш. Танки можуть тримати точку, дефити піхоту, а щоб танки цілі були - потрібно снайперів на дахи позакидати, аби ті зливали ракетоносців до того, як вони бабахнуть по танку.

3 364

Re: Тема для розмов

А там не буде компа з доступом до Інтернету?

3 365

Re: Тема для розмов

Invader написав:

А там не буде компа з доступом до Інтернету?

сумніваюсь, що там будуть компи, на котрих взагалі підуть ті проги, що я юзаю для своєї роботи

3 366

Re: Тема для розмов

Ну то будеш в день відсипатись а вночі працювати.

3 367

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
fed_lviv написав:
Vo_Vik написав:

Як показує Сірія, то якщо кількість людей з переносними проти танковими ракетними комплексами дорівнює кількості танків, то толку від тих танків ніякого. А ракети значно дешевші танків.

Тут дозвольте з Вами не погодитися. Як то кажуть "танк, танку рознь". Танки вже давно "списують", але все ж таки вони ЖИВІ і відіграють велику роль.

ну то да, самими ракетницями місто не захопиш. Танки можуть тримати точку, дефити піхоту, а щоб танки цілі були - потрібно снайперів на дахи позакидати, аби ті зливали ракетоносців до того, як вони бабахнуть по танку.

Снайпери не працююь на відстані понад 3 км. Там звичайно не більше 1км відстані. В Сірії ТОВи працють з 5-ти кілометрів, тобто дальше ніж дальнісь танку.

3 368

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:
FakiNyan написав:
fed_lviv написав:

Тут дозвольте з Вами не погодитися. Як то кажуть "танк, танку рознь". Танки вже давно "списують", але все ж таки вони ЖИВІ і відіграють велику роль.

ну то да, самими ракетницями місто не захопиш. Танки можуть тримати точку, дефити піхоту, а щоб танки цілі були - потрібно снайперів на дахи позакидати, аби ті зливали ракетоносців до того, як вони бабахнуть по танку.

Снайпери не працююь на відстані понад 3 км. Там звичайно не більше 1км відстані. В Сірії ТОВи працють з 5-ти кілометрів, тобто дальше ніж дальнісь танку.

ну то евакуація мирного населення і авіабабах

3 369

Re: Тема для розмов

Ага. Ті протитанкові комплекси це 3 ящики по 20кг. Там хіба ядерки бахати, щоб гарантовано попасти.
Ствольна артилерія хороша тим, що кожен вистріл дешевий і відповідно можна по площах працювати. Але коли виникає ймовірність получити удар у відповідь, то відповідно можеш втратити за раз дуже багато. Коли ж втратити одну ракету є відносно набагато дешевше.

3 370 Востаннє редагувалося FakiNyan (06.11.2015 22:15:23)

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

Ага. Ті протитанкові комплекси це 3 ящики по 20кг. Там хіба ядерки бахати, щоб гарантовано попасти.
Ствольна артилерія хороша тим, що кожен вистріл дешевий і відповідно можна по площах працювати. Але коли виникає ймовірність получити удар у відповідь, то відповідно можеш втратити за раз дуже багато. Коли ж втратити одну ракету є відносно набагато дешевше.

тоді потрібна хитра піхота, котра б знайшла те і деактивувала. Або така файна, але нудна штука, як облога, і рано чи пізно злодюги звідти повиходять.
Але я взагалі хз, скільки там злодюх і який розмах воєнних дій. Знаю лише, що росіяни бомбордують мирних жителів

3 371

Re: Тема для розмов

Диванні війська реплейсу. Веб полк.

3 372

Re: Тема для розмов

VTrim написав:

Диванні війська реплейсу. Веб полк.

я недавно дивився файний хвільм про війну в Іраці, і тепер я крутий генерал

Подякували: 0xDADA11C71

3 373

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
VTrim написав:

Диванні війська реплейсу. Веб полк.

я недавно дивився файний хвільм про війну в Іраці, і тепер я крутий генерал

Оце я розумію.  Побільше б таких як ти. Армія миттю б з колін встала.

Подякували: FakiNyan1

3 374

Re: Тема для розмов

VTrim написав:
FakiNyan написав:
VTrim написав:

Диванні війська реплейсу. Веб полк.

я недавно дивився файний хвільм про війну в Іраці, і тепер я крутий генерал

Оце я розумію.  Побільше б таких як ти. Армія миттю б з колін встала.

дякую за підтримку

3 375

Re: Тема для розмов

Вже побував в якихось гарячих точках?

//в ватних пабліках наприклад

3 376

Re: Тема для розмов

Що за фільм? Як називається?

3 377

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Що за фільм? Як називається?

Снайпер, або Американський снайпер

3 378

Re: Тема для розмов

То не цікаво.. Там все посипано голівудськими плюшками.

Коли зняли фільм Соц мережа,то у Цукера запитали як йому.. Той відповів шо у двогодинному написанні коду немає нічого особливого/цікавого. Р - реальність.

3 379

Re: Тема для розмов

VTrim написав:

То не цікаво.. Там все посипано голівудськими плюшками.

Коли зняли фільм Соц мережа,то у Цукера запитали як йому.. Той відповів шо у двогодинному написанні коду немає нічого особливого/цікавого. Р - реальність.

ви гляньте спочатку

3 380

Re: Тема для розмов

Факіньяне, а як ви справляєтеся з тим що вас мамка б’є, кричить на вас і називає всілякими нехорошими словами?

Подякували: 0xDADA11C71