3 541

Re: Тема для розмов

https://www.youtube.com/watch?v=ir5rj2y … e=youtu.be

3 542

Re: Тема для розмов

Людям скучно, а мені годин в дні не вистачає.

Подякували: fed_lviv1

3 543

Re: Тема для розмов

а знаєте, як було б круто, якби був таки годинник, що вміє зупиняти час. От втомились ви, а треба щось робити, натиснули на кніпочку, час зупинився, виспались файно, і знову за роботу

3 544

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

а знаєте, як було б круто, якби був таки годинник, що вміє зупиняти час. От втомились ви, а треба щось робити, натиснули на кніпочку, час зупинився, виспались файно, і знову за роботу

І робочий день не вісім, а шістнадцять годин. Ні, дякую.

3 545

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

якби був таки годинник, що вміє зупиняти час.

солдат йде і слйжба йде, солдат біжить, а служба йде

3 546

Re: Тема для розмов

Всім не вистачає. Можна не спати.

3 547

Re: Тема для розмов

quez написав:
FakiNyan написав:

а знаєте, як було б круто, якби був таки годинник, що вміє зупиняти час. От втомились ви, а треба щось робити, натиснули на кніпочку, час зупинився, виспались файно, і знову за роботу

І робочий день не вісім, а шістнадцять годин. Ні, дякую.

так ви окрім того всього можете зупинити час і пограбувати банк, і більше ніколи не працювати

3 548

Re: Тема для розмов

до речі, реквестую фільми про людей, що могли зупиняти час, тіпа фантастіка. Як Jumper, тільки зупинка часу

3 549

Re: Тема для розмов

В якомусь з фільмів про людей X був таки персонаж.

3 550

Re: Тема для розмов

Invader написав:

В якомусь з фільмів про людей X був таки персонаж.

я знаю тілько надшвидкісного чувака і яйцеголового. Тілько перший вповілнював час відносно себе, а другий відносно всіх

3 551

Re: Тема для розмов

А чим Клік - з пультом по життю не підійшов?

3 552

Re: Тема для розмов

я його вже бачив, ще й плакав під кінець...

3 553

Re: Тема для розмов

Education is not an adequate defense against the rise of the robots
Можете викинути свої дипломи.

3 554 Востаннє редагувалося HetmanNet (20.12.2015 14:36:01)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

http://не-дійсний-домен/m2i73/af04589203.png

Цікаво, у ПриватБанку клепки на місці? В Email пишуть ніде не користайтеся PIN-кодом картки окрім терміналів та банкоматів, а самі у Приват24 просять PIN-код. *FACEPALM* Це як і все інше в Україні через одне місце робиться..

Подякували: leofun011

3 555

Re: Тема для розмов

Не треба! В "Приват" працюють геніальні програмісти.
"Пробудження сили" - лайно.

3 556

Re: Тема для розмов

Це не питання до програмістів, це питання до менеджменту. Програмісти як то кажуть, можу копати, а можу не копати.

3 557

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

Це не питання до програмістів, це питання до менеджменту. Програмісти як то кажуть, можу копати, а можу не копати.

Дійсно до менеджменту, бо батогом не користується..

3 558

Re: Тема для розмов

Якщо вам поставили задачу питатись пінкод, то у вас 2 варіанти. або слухатись менеджера або звільнятись.

Подякували: 0xDADA11C71

3 559

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

Якщо вам поставили задачу питатись пінкод, то у вас 2 варіанти. або слухатись менеджера або звільнятись.

Є варіант написати вище про тупість менеджера :)

Подякували: FakiNyan1

3 560

Re: Тема для розмов

Доречі так. В мене є знайомий москаль з Криму, так от в нього в команді якийсь криворукий проджект манагер, котрий нічого не може і заважає іншим. Так от той мій знайомий матюкав ПР'а при SEO, і відчитував, і все таке, коли SEO хтів перекласти на нього роботу ПР'а.