4 301

Re: Тема для розмов

Якщо ви питаєте мене з огляду на мій власний незвичний досвід, за який я згадував вже не раз на цьому форумі, то можу сказати, що по-перше, я усі книжки Кастанеди не читав. Не пам’ятаю навіть чи я дочитав першу книжку... мені то було не цікаво, хоча сама тема мене дуже цікавила.

4 302

Re: Тема для розмов

Ну а загалом про свідомі сноведіння що скажете? Я до цього часу не дуже активно читав ваші пости, і про ваш незвичний досвід гадки не маю.

4 303

Re: Тема для розмов

Хоча я ніколи не вживав наркотиків, навіть не курив траву, але коли чую, що наркоманами стають залежними в першу чергу в психологічному плані, то як мені здається - я це можу зрозуміти дуже добре, хоча й в іншому плані.

Справа в тому, що коли у мене була клінічна смерть у 7 років, то я справді бачив "той світ". Нетривалий час після цього випадку, я міг свідомо покидати своє тіло... Те, що я тоді переживав, просто важко передати словами, думаю це справді можна порівняти з тим, що кажуть наркомани за те як вони вражені тими емоціями. Але ж в мене трохи інше, звичайно ж я не вічував фізичного кайфу, просто теж переживав надзвичайно сильні емоційні відчуття.

Подякували: 0xDADA11C71

4 304 Востаннє редагувалося ktretyak (07.04.2016 02:04:22)

Re: Тема для розмов

Так от з огляду на той мізер в пам’яті, який в мене залишився від мого досвіду, то я вважаю що все таки більше розуміюсь на "потусторонньому", ніж ці книжки Кастанеди... чи те, що показують по СТБ в битві екстрасенсів (фігня повна), в серіалі "Надприроднє" і т.д.

Подякували: 0xDADA11C71

4 305

Re: Тема для розмов

quez написав:
FakiNyan написав:

але ж гомиками народжуються, а не стають, пане підгорілий :D

А ще вони не зразу усвідомлють себе такими. Веселого камінгауту.

Можливо, насправді навіть так:

http://auction.conros.ru/img/147/944.jpg

4 306

Re: Тема для розмов

ktretyak написав:

Так от з огляду на той мізер в пам’яті, який в мене залишився від мого досвіду, то я вважаю що все таки більше розуміюсь на "потусторонньому", ніж ці книжки Кастанеди... чи те, що показують по СТБ в битві екстрасенсів (фігня повна), в серіалі "Надприроднє" і т.д.

Але ж є різниця між - "я покатався на автомобілі", і "я знаю, як автомобіль працює". У вас же не було сплановано - "ок, зараз я пихну пальці в розетку, потім буде клінічна смерть, япобачу той світ,  а потім зможу виходити з тіла", це ж сталось випадково. Та й звідки ви знаєте, що дійсно виходили з тіла?
Ви робили якісь експеременти, як то, взяти з колоди рандомну карту, не дивитись на неї, а потім приклеїти до вікна, аби потім вийти з тіла, переміститись за вікно і глянути на карту? Ви от ніяк не хочете відповісти на конкретне питання про свідомі сноведіння, хоч я вас вже декілька разів запитав. Майбуть, ви свідомо це ігноруєте, аби склалось якесь містичне загадкове уявлення про вашу особу, чи типу того.

4 307

Re: Тема для розмов

капець, дивлюсь зараз на вулицю, а там весна!

4 308

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

капець, дивлюсь зараз на вулицю, а там весна!

Несподівано?

4 309

Re: Тема для розмов

угу, я ще сподівався на продовження зими

4 310

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Але ж є різниця між - "я покатався на автомобілі", і "я знаю, як автомобіль працює". У вас же не було сплановано - "ок, зараз я пихну пальці в розетку, потім буде клінічна смерть, япобачу той світ,  а потім зможу виходити з тіла", це ж сталось випадково. Та й звідки ви знаєте, що дійсно виходили з тіла?
Ви робили якісь експеременти, як то, взяти з колоди рандомну карту, не дивитись на неї, а потім приклеїти до вікна, аби потім вийти з тіла, переміститись за вікно і глянути на карту?

Все вірно, я точно не експерт у цій області, навіть не фахівець. Можно сказати, що я побував у якійсь загадковій країні і вивчив пару слів від тамтешнього народу (тому я і говорив про мізер).

Стосовно моїх експериментів тоді, і чому вважаю що я справді виходив із тіла, а не просто уявив собі що я це робив. Я отримав нові знання, які не міг тоді отримати будь-яким іншим способом, включаючи кіно, мультики, книжки, розповіді дорослих, нагадаю - мені було 7 років (1987 рік).

Зразу коли я отямився після клінічної смерті, прямо в машині швидкої допомоги питав у матері про "ніч у висоті", про що я раніше і уявлення не мав. Мається на увазі, що коли в будь-який сонячний день підлетіти високо в гору за межі земної атмосфери, то там буде "ніч", думаю нам зараз це зрозуміло.

Через пару місяців по тому, я пішов у школу у перший клас і на уроці малювання намалював Сонце, але не просто "коло із проміннями у всі боки", а Сонце, яке тепер ми усі бачимо завдяки інтернету, тобто Сонце із його протуберансами і т.д. Мені за цей малюнок вчитилька одиницю вліпила, бо вважала що я намалював неправильне Сонце...

Нетривалий час після клінічної смерті (мабуть з місяць-два) я міг свідомо покидати власне тіло. Так само як і в попередньому випаку, я отримував інформацію "звідти", деталі якої мені були невідомі, і змоделювати це в дитячій уяві не так і просто. Наприклад, після цих астральних прогулянок я знав, що стіни у хаті із цегли мають прошарок пустоти, по-суті - двойні стіни (це роблять для кращої теплоізоляції).

Окрім цього, я дивився на себе в дзеркало "без тіла" і бачив там себе - щось схоже на фотографію рентгена, але маже повністю прозоре...

FakiNyan написав:

Ви от ніяк не хочете відповісти на конкретне питання про свідомі сноведіння, хоч я вас вже декілька разів запитав. Майбуть, ви свідомо це ігноруєте, аби склалось якесь містичне загадкове уявлення про вашу особу, чи типу того.

Мені цікаво розповідати оці свої історії людям, які й самі цікавляться цією областю. Повірте, я точно не буду нав’язуватись лише щоб здатись загадковим "Кастанедою" чи щось таке, бо добре розумію що людська реакція несприйняття таких "казок" - це у більшості своїй, нормальна реакція (не можна вірити усім що вони щось там собі робили)...

Стосовно самого сну, коли я гуляв в астралі, бачив свою сестру сплячою. Те що я бачив, чимось нагадує дитину в утробі матері, бо я бачив фізичне тіло, яке спить, а також біля нього астральне тіло пов’язане якимись там сплетіннями із фізичним тілом. Точно як і в утробі матері, її астральне тіло то відкривало, то закривало очі, але не бачило навколо себе нічого, так само воно рухалось не віддаляючись від фізичного тіла...

Подякували: FakiNyan, 221VOLT2

4 311

Re: Тема для розмов

Оте сплетіння зветься срібною ниткою, якщо не помиляюсь. Давно колись читав про те.
Мені от ніяк не віриться в можливість стральних подорожей, тому що це означає, що якась часточка вас відділяється від тіла, і ця часточка повинна мати такі ж очі, як і тіло, адже ви не бачите ультрафіолету, чи інфрачервоного проміння, котрі наші очі не сприймають. І поки я сам не переживу подібний експіріанці, то буду запихувати подібні розповіді в рамки свого світобачення, а воно мені каже, що, можливо ,ви вже раніше десь чули про те, що Сонце має протубаранці і все інше, але забули про це, а воно відклалось в підсвідомості, і оті астральні подорожі - просто свідомі сноведіння, тому що під час такого сну, ви усвідомлюєте себе так, як ви це робите в нормальному стані, при цьому навколишній світ моделюється на основі тих знань, котрі ви вже отримали, і не важливо, пам'ятаєте ви про ці знання, чи ні, тому що в цьому стані задіюється ваша підсвідомість.
Не даром же кажуть, що в СС можна відкрити багато чого нового про себе, чого ви не усвідомлювали раніше, але підсвідомо розуміли те.

4 312

Re: Тема для розмов

Погоджуюсь. Я ж точно по такій самій причині й не вірю отим усим "битвам екстрасенсів", серіалам типу "надирироднє" і т.д.

Тобто саме виходячи із власного досвіду я роблю припущення, що "то усе казки", повторюсь - це адекватна, нормальна реакція.

4 313 Востаннє редагувалося 221VOLT (07.04.2016 15:50:16)

Re: Тема для розмов

ktretyak написав:

Стосовно самого сну, коли я гуляв в астралі, бачив свою сестру сплячою. Те що я бачив, чимось нагадує дитину в утробі матері, бо я бачив фізичне тіло, яке спить, а також біля нього астральне тіло пов’язане якимись там сплетіннями із фізичним тілом. Точно як і в утробі матері, її астральне тіло то відкривало, то закривало очі, але не бачило навколо себе нічого, так само воно рухалось не віддаляючись від фізичного тіла...

сплетінь було декілька?
на якому рівні? голови? сонячного\сердечного сплетіння?
було статичне як труба\кабель, чи збільшувалося-зменшувало у поперечному перерізі (як гусінь при ходьбі чи кишки травного тракту) ?
приблизно намалювати можете якщо не важко?

4 314

Re: Тема для розмов

Цікава документалка на схожу тему
http://kinosvit.tv/dokumentalnye/8698-n … rrent.html

4 315

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:

сплетінь було декілька?
на якому рівні? голови? сонячного\сердечного сплетіння?
було статичне як труба\кабель, чи збільшувалося-зменшувало у поперечному перерізі (як гусінь при ходьбі чи кишки травного тракту) ?
приблизно намалювати можете якщо не важко?

Це зараз би я точно на ці деталі звернув увагу, тоді я бачив що десь у 30 см. над фізичним тілом є астральне тіло і вони пов’язані "якимись там" сплетіннями - це все що залишилось в пам’яті.

Подякували: 221VOLT1

4 316

Re: Тема для розмов

ktretyak, медики кажуть, що це в більшості випадків - галюцинації від нестачі в мізках кисню і т.д.. Глюки на основі того, що десь бачив,чув навіть підсвідомо.

4 317

Re: Тема для розмов

VTrim написав:

ktretyak, медики кажуть, що це в більшості випадків - галюцинації від нестачі в мізках кисню і т.д.. Глюки на основі того, що десь бачив,чув навіть підсвідомо.

Так, саме тому я говорив про "важко змоделювати у дитячій уяві". Я завжди намагаюсь підійти до цього питання як науковець, тобто об’єктивно, з аргументами, з теорією.

Те що я вище писав про "психологічну залежність від пережитого" - мається на увазі що я цією темою глибоко зацікавлений, але її на стільки обмаль та вона на стільки неймовірна для більшості людей, що мені від того просто дуже сумно...

Подякували: FakiNyan, 221VOLT2

4 318

Re: Тема для розмов

Ого яка тема почалась на форумі. На рахунок снів, вони забуваються. А от ті виходи з тіла, мають якусь таку надзвичайну сильну емоційність, що і через роки здригаєшся як згадуєш.

4 319

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

Ого яка тема почалась на форумі. На рахунок снів, вони забуваються. А от ті виходи з тіла, мають якусь таку надзвичайну сильну емоційність, що і через роки здригаєшся як згадуєш.

Не зовсім так, просто ми на ранок після "емоційного" сну згадуємо що там було, а потім вже згадуєм ті спогади (вказівник на вказівник :) , а по нормальному то взеться сліди пам'яті)

4 320

Re: Тема для розмов

Ну, кхе-кхе. Я вже писав це, майбуть, але повторюсь - що усвідомлені сноведіння, цілком природне явище, котре навіть вчені визнають. І досягти цього стану можна виконуючи досить прості вправи.
по-перше: ви повинні вести щоденник сноведінь, тобто записувати кожне своє сноведіння, навіть якщо прокинулись вночі і дуже хочете сцяти, аби потім можна було прочитати то все і пригадати сон
по-друге: кожного дня необхоідно дивитись на свої ручки, і задавати собі питання - чи не сплю я? Після чого потрібно швиденько пробігтися очима по предметам навколо вас (десь 8 секунд), і от таке тре повторювати десь 4 рази кожного дня, тобто 32 секунди часу на день.
Я то все робив, і вже через місяць потрапив в свідомий сон. Скажу вам чесно - воно не забувається, і сплутати його з усілякими астралами дуже просто, ну просто дуууже просто.