4 761

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

хто зна, як на вікі заабюзити юзера і змінити пікчу в статті?
бо якийсь пітух посягнув на український Крим
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1 … 0%B0%D0%B9

Мабуть ніц не вийде, бо арбітраж рос.вікі - є рускімі.

4 762

Re: Тема для розмов

ну і нехай, тре просто ігнорити москальску вікі

4 763

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

ну і нехай, тре просто ігнорити москальску вікі

Там ж ще на початку майдану всю історію переписали.

4 764

Re: Тема для розмов

Не ходіть в суверенний інтернет.

4 765

Re: Тема для розмов

Доброго вечора)

Прихований текст

http://cs8.сайт-злодій/post_img/2016/03/14/10/1457975001166747384.png

:D  :D  :D  :D  :D

Подякували: Chemist-i, leofun01, FakiNyan3

4 766 Востаннє редагувалося ADR (21.06.2016 20:31:54)

Re: Тема для розмов

Хтось може порадити якийсь дешевий блютус брелок? Від нього вимагається лише дві речі: бути вологозахищеним, щоб його бачили телефони. все.

Просто я загубив вже третю парасолю (вона мала гак і її було зручно всюди вішати) і хочу щоб тебефон пікав, коли я про неї забуваю. Але брелок не має бути дорожчим за неї.

Подякували: leofun011

4 767

Re: Тема для розмов

ADR написав:

Просто я загубив вже третю парасолю

єж штучки, свиснув і вона пищить, застарілі брилки

4 768

Re: Тема для розмов

reverse2500 написав:
ADR написав:

Просто я загубив вже третю парасолю

єж штучки, свиснув і вона пищить, застарілі брилки

Я її десь залишив (знаю де, але що вже...)

4 769

Re: Тема для розмов

ADR написав:

Я її десь залишив (знаю де, але що вже...)

GPS жучок потрібно в цій ситуації я думаю

4 770

Re: Тема для розмов

reverse2500 написав:
ADR написав:

Я її десь залишив (знаю де, але що вже...)

GPS жучок потрібно в цій ситуації я думаю

тоді треба ще й GSM. це складно. достатньо щоб телефон бачив чи знаходиться обʼєкт у радіусі дії

4 771

Re: Тема для розмов

чому ви впевнені що це допоможе?

4 772

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:

чому ви впевнені що це допоможе?

це відчай

4 773

Re: Тема для розмов

хтось дивився http://moviestape.com/katalog_serialiv/ … znyci.html ?

маю на цю тему запитання -
чому так буває що одні люди говорять чистісіньку правду - і їм не вірять, а інші - видумують якісь нісенітниці - і їм щиро вірять?
ще буває що таке одночасно у однієї людини - з правдою і видумками))

з чим це може бути повязано?

4 774

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:

хтось дивився http://moviestape.com/katalog_serialiv/ … znyci.html ?

маю на цю тему запитання -
чому так буває що одні люди говорять чистісіньку правду - і їм не вірять, а інші - видумують якісь нісенітниці - і їм щиро вірять?
ще буває що таке одночасно у однієї людини - з правдою і видумками))

з чим це може бути повязано?

Може з тим самим, з чим і детектор брехні ловить? Психоемоційний стан в певний момент часу, та віра в те, що говориш.

Подякували: 221VOLT1

4 775

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:
221VOLT написав:

хтось дивився http://moviestape.com/katalog_serialiv/ … znyci.html ?

маю на цю тему запитання -
чому так буває що одні люди говорять чистісіньку правду - і їм не вірять, а інші - видумують якісь нісенітниці - і їм щиро вірять?
ще буває що таке одночасно у однієї людини - з правдою і видумками))

з чим це може бути повязано?

Може з тим самим, з чим і детектор брехні ловить? Психоемоційний стан в певний момент часу, та віра в те, що говориш.

можливо, у такому випадку виникає нове запитання -
наскільки людина яка часто і багато кому прибріхує (не важливо - з користливих причин чи лише як хоббі) - наскільки така людина має більше шансів зїхати з глузду?
у порівнянні з людиною яка старається говорити лише правду?))

Прихований текст

:D розумію що запитання може виглядати дивним - у мене все ще "чомучка" продовжується з декількох років))

4 776

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:
Chemist-i написав:
221VOLT написав:

хтось дивився http://moviestape.com/katalog_serialiv/ … znyci.html ?

маю на цю тему запитання -
чому так буває що одні люди говорять чистісіньку правду - і їм не вірять, а інші - видумують якісь нісенітниці - і їм щиро вірять?
ще буває що таке одночасно у однієї людини - з правдою і видумками))

з чим це може бути повязано?

Може з тим самим, з чим і детектор брехні ловить? Психоемоційний стан в певний момент часу, та віра в те, що говориш.

можливо, у такому випадку виникає нове запитання -
наскільки людина яка часто і багато кому прибріхує (не важливо - з користливих причин чи лише як хоббі) - наскільки така людина має більше шансів зїхати з глузду?
у порівнянні з людиною яка старається говорити лише правду?))

Прихований текст

:D розумію що запитання може виглядати дивним - у мене все ще "чомучка" продовжується з декількох років))

Як в ліках пишуть - взаємодія з іншими препаратами не вивчена. imho одне до другого має опосередковане відношення (якщо взагалі має).

Подякували: 221VOLT1

4 777

Re: Тема для розмов

чому так (якщо взагалі має)? у яких випадках - на вашу думку - може мати відношення? у яких- ні?

я веду до того що частина людей обманює інших заради певних матеріальних вигод,
проте інша частина - у якості хоббі - тобто можна сказати - заради інтелектуального задоволення,

от мені й цікаво - яка різниця між цими людьми?
і взагалі - це на шкоду інтелекту, чи немає значення, чи раптом може бути на користь?

4 778

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:

чому так (якщо взагалі має)? у яких випадках - на вашу думку - може мати відношення? у яких- ні?

я веду до того що частина людей обманює інших заради певних матеріальних вигод,
проте інша частина - у якості хоббі - тобто можна сказати - заради інтелектуального задоволення,

от мені й цікаво - яка різниця між цими людьми?
і взагалі - це на шкоду інтелекту, чи немає значення, чи раптом може бути на користь?

На мою думку позитивно впливає, (обман на інтелект). Бо людині, що постійно будує якість логічні лянщюжки (і при тому ще має все пам'ятати де, що як він наплів), для цього всього йому треба "потужний апарат" мати там де у людини мізки, ніж просто людині, що пересказує, що як було. Але тут є нюанс теж, бо пам'ять працює цікавим чином, люди (які впевнені, що запам'ятали щось так як воно було) дуже дивуються, коли їм сі показуют як було насправді. По діскавері здається, був цикл передач на цю тему, так і називалась, щось там пам'ять...

Подякували: 221VOLT, ADR, leofun013

4 779

Re: Тема для розмов

оу йе!))
саме про це я і хотів почути та пороздумувати)

стосовно швидких рішень - тут я з вами згоден,
проте існує така думка, що у патологічних брехунців можуть збиратися логічні нестиковки у підсвідомості - скажемо так "логічна бомба в голові" :)

як думаєте - може таке бути чи ні? чи все ж таки люди "їдуть" з чисто фізіологічних причин - судини забились до частин мозку etc ?

проте останнє не пояснює чому частина людей у старості робляться "злючими собаками", а інша частина - добродушними "божими одуванчиками" :)
цікаво чому воно так є?))

Подякували: leofun011

4 780 Востаннє редагувалося ADR (23.06.2016 19:15:45)

Re: Тема для розмов

Хто там бізнес ідеї шукає? Домовтесь про продаж чи прокат фільмів та серіалів. А то багато популярних фільмів досі немає на ex.ua та fs.to і їх навіть платно неможливо подивитись.