541

Re: Тема для розмов

koala написав:

Пане FakiNyan, людина без комплексів - повністю божевільна; будь-яка розумова діяльність базується на комплексах. У мене є комплекси, у Cyan є комплекси, а якщо у вас нема - то... самі розумієте.
Втім, з урахуванням вашого першого ніку можу точно сказати, що комплекси у вас є.

мені той нік просто сподобався своєю неординарністю та відчуттями, котрі я отримав, коли побачив його вперше, і тому вирішив поділитись цим з іііііншими!!!!

Прихований текст

ну то як реклама корвалмента, чи як його там, там кажуть - не переплутайте з ііііншими xD

542

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

ну це ви ще дитина просто

можливо
але не більша за вас ;)

треба простішим бути, як всі

я не хочу бути частиною стада

543

Re: Тема для розмов

Cyan написав:
FakiNyan написав:

ну це ви ще дитина просто

можливо
але не більша за вас ;)

треба простішим бути, як всі

я не хочу бути частиною стада

ох ох ох, пізнаю себе декілька років тому xD

544

Re: Тема для розмов

справа в тому, що я не святкую свят, ВЗАГАЛІ: не хочу, щоб календар вказував мені коли веселитись, бо насправді нічого особливого тут немає
а тут таке співпадіння: закохані і психічно хворі... в деяких випадках можна поставити тотожність
до того ж, так само я могла б написати, що сьогодні день комп'ютерщика чи день страти Чикатило...

Люто плюсую. До речі, Чикатило, мабуть, найвідоміший вчитель російської мови.

545

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

справа в тому, що я не святкую свят, ВЗАГАЛІ: не хочу, щоб календар вказував мені коли веселитись, бо насправді нічого особливого тут немає
а тут таке співпадіння: закохані і психічно хворі... в деяких випадках можна поставити тотожність
до того ж, так само я могла б написати, що сьогодні день комп'ютерщика чи день страти Чикатило...

Люто плюсую. До речі, Чикатило, мабуть, найвідоміший вчитель російської мови.

якби я був політиком.... xD

546

Re: Тема для розмов

якби я був політиком.... xD

А ви агітуйте та пропагуйте, використовуючи постаті Чекотила, Буданова та інших не менш відомих росіян - може і здобудете прихільність людей.

547

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

якби я був політиком.... xD

А ви агітуйте та пропагуйте, використовуючи постаті Чекотила, Буданова та інших не менш відомих росіян - може і здобудете прихільність людей.

ну це дивлячись яких саме людей, бо прихильники можуть бути у будь-якої людини. Мені потрібна більшість

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

треба простішим бути, як всі

Мені теж постійно всі це говорять. Починаючи від батьків і закінчуюючи людьми, яких я майже не знаю.
Тут виходить така цікава фішка. Усі говорять, що вони особливі, а насправді вони звичайні, як то кажуть, овочі системи.

549

Re: Тема для розмов

Hanter написав:
FakiNyan написав:

треба простішим бути, як всі

Мені теж постійно всі це говорять. Починаючи від батьків і закінчуюючи людьми, яких я майже не знаю.
Тут виходить така цікава фішка. Усі говорять, що вони особливі, а насправді вони звичайні, як то кажуть, овочі системи.

Звичайність в різноманітті. Різноманіття в звичайності.

550

Re: Тема для розмов

Hanter написав:
FakiNyan написав:

треба простішим бути, як всі

Мені теж постійно всі це говорять. Починаючи від батьків і закінчуюючи людьми, яких я майже не знаю.
Тут виходить така цікава фішка. Усі говорять, що вони особливі, а насправді вони звичайні, як то кажуть, овочі системи.

суть в тому, що всі ми в системі, ми ж живемо в будинках та користуємося сервісами котрі неможливі без системи, але в цьому немає нічого поганого. Просто під системою та "стадом" всі бачать щось погане, будь то утиск прав, або купа одноманітних людей, але це все невірно, в тому плані, що система створена щоб облегчити нам життя, щоб нам не доводилось конструювати свій потяг та свій будинок біля моря аби відпочити влітку. Та люди народжуються всі різними та цікавими, але з часом робляться одноманітними та сумними не через те, що світ поганий та система вбиває їх, а тому що вони самі обрали цей шлях, вони хочуть лише брати та отримувати позитивні емоції і при цьому ніразу нічого не зробити для інших, хочуть всього, але щоб руки були чистими, тому тут не треба кричати, що всі гівно, а я царєвна, вони бездушні, а в мене афігєнно багатий внутрішній світ, треба просто прийняти все таким, яким воно є, бо і гарні та цікаві люди є, якщо не звертати уваги на поганих людей, і система не така вже й погана, якщо постійно не думати про те, що вона погана.
То у підлітків таке світобачення, типу вони одні проти всього світу, ніхто їх нерозуміє і т.д. але з  часом це пройде, і це не має бути як - ооой, я втратив себе, я вже не той, система мене зламала, це має бути як - я порозумнішав, ну чи помудрішав, та позбавився невірних думок і т.д. кароч.
p.s. щось їсти захтілось, але з готового тільки супчик блювотний, буду яйця смажити...

551

Re: Тема для розмов

Треба бути самим собою.  :)

Подякували: Cyan1

552

Re: Тема для розмов

Replace написав:

Треба бути самим собою.  :)

це дуже важко може бути, тому що свої вподобання та погляди на життя можуть дуже різнитися з поглядами та вподобаннями більшості, і очевидно, різниця поглядів буде викликати внутрішній конфлікт, і тут є три шляхи: 1) людина зламається, відхрестится від своїх переконян та буде слідувати за більшістю, і коли її запитати - чому вона робить так? то вона нічого не відповість, тому що вона не вирішує, що їй робити, за неї це вирішує більшість
2) людина буде протистояти більшості, типу - "йдіть всі до дупи, я краще буду один, але зі своїм мозком ніж з вами, але без мозку", але ж ми з вами знаємо, що нічого гарного на цю людину не чекає
3) людина зрозуміє, що так влаштований світ, та стане чимось типу отого агента, котрий наче і є частиною більшості, отримує належні ніштяки в вигляді соціальних зв'язків та допомоги від інших людей, але разом з тим залишається собою, та живе так, як їй хочется, але ж звісно вона не виходить на балкон та не кричить - "ви всі тупе стадо, а я нє, і я буду робити те, що захочу", і йде робити те, що вона наче хоче, з криками - "я роблю що хочу не заважайте мені тупе сіре стадо"

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

суть в тому, що всі ми в системі, ми ж живемо в будинках та користуємося сервісами котрі неможливі без системи, але в цьому немає нічого поганого. Просто під системою та "стадом" всі бачать щось погане, будь то утиск прав, або купа одноманітних людей, але це все невірно, в тому плані, що система створена щоб облегчити нам життя, щоб нам не доводилось конструювати свій потяг та свій будинок біля моря аби відпочити влітку. Та люди народжуються всі різними та цікавими, але з часом робляться одноманітними та сумними не через те, що світ поганий та система вбиває їх, а тому що вони самі обрали цей шлях, вони хочуть лише брати та отримувати позитивні емоції і при цьому ніразу нічого не зробити для інших, хочуть всього, але щоб руки були чистими, тому тут не треба кричати, що всі гівно, а я царєвна, вони бездушні, а в мене афігєнно багатий внутрішній світ, треба просто прийняти все таким, яким воно є, бо і гарні та цікаві люди є, якщо не звертати уваги на поганих людей, і система не така вже й погана, якщо постійно не думати про те, що вона погана.
То у підлітків таке світобачення, типу вони одні проти всього світу, ніхто їх нерозуміє і т.д. але з  часом це пройде, і це не має бути як - ооой, я втратив себе, я вже не той, система мене зламала, це має бути як - я порозумнішав, ну чи помудрішав, та позбавився невірних думок і т.д. кароч.

Скжіть це все їм :D
Вас, так звані НС, таким брудом облиють, що...

554

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

суть в тому, що всі ми в системі, ми ж живемо в будинках та користуємося сервісами котрі неможливі без системи, але в цьому немає нічого поганого.

власне, що це за "система", хто її склав, з чого вона складається і як працює?


FakiNyan написав:

Просто під системою та "стадом" всі бачать щось погане, будь то утиск прав, або купа одноманітних людей

хтось там сказав... написав:

коли ти намагаєшся вийти зі стада, то потрапляєш у стадо, яке намагається вийти зі стада

я мала на увазі, що я не хочу робити вчинків лише тому що так треба і не розумію навіщо їх роблю. крім основного шляху я хочу знати ще й альтернативні, оцінювати їх ефективність для себе і свідомо робити так, як вважаю за потрібне. вкінці-кінців, я хочу мати вибір.
і мені дійсно все одно чи співпадає мій вибір із загальновживаним, чи ні (в жодному випадку я ні про що не переживатиму), тому що важливе лише те, що краще для мене і ніхто не знає цього краще, аніж я


FakiNyan написав:

То у підлітків таке світобачення, типу вони одні проти всього світу, ніхто їх нерозуміє і т.д. але з  часом це пройде, і це не має бути як - ооой, я втратив себе, я вже не той, система мене зламала, це має бути як - я порозумнішав, ну чи помудрішав, та позбавився невірних думок і т.д. кароч.

це все лікується:
а) однодумцями (в плані уподобань)
б) якби би банально це не звучало, життям

не треба плутати позерів з людьми, які реально мають на все свою думку, і не треба все підлаштовувати під стереотипне бачення - в кожного з нас своя дорога і кожен має йти нею сам

555

Re: Тема для розмов

Cyan написав:
FakiNyan написав:

суть в тому, що всі ми в системі, ми ж живемо в будинках та користуємося сервісами котрі неможливі без системи, але в цьому немає нічого поганого.

власне, що це за "система", хто її склав, з чого вона складається і як працює?


FakiNyan написав:

Просто під системою та "стадом" всі бачать щось погане, будь то утиск прав, або купа одноманітних людей

хтось там сказав... написав:

коли ти намагаєшся вийти зі стада, то потрапляєш у стадо, яке намагається вийти зі стада

я мала на увазі, що я не хочу робити вчинків лише тому що так треба і не розумію навіщо їх роблю. крім основного шляху я хочу знати ще й альтернативні, оцінювати їх ефективність для себе і свідомо робити так, як вважаю за потрібне. вкінці-кінців, я хочу мати вибір.
і мені дійсно все одно чи співпадає мій вибір із загальновживаним, чи ні (в жодному випадку я ні про що не переживатиму), тому що важливе лише те, що краще для мене і ніхто не знає цього краще, аніж я


FakiNyan написав:

То у підлітків таке світобачення, типу вони одні проти всього світу, ніхто їх нерозуміє і т.д. але з  часом це пройде, і це не має бути як - ооой, я втратив себе, я вже не той, система мене зламала, це має бути як - я порозумнішав, ну чи помудрішав, та позбавився невірних думок і т.д. кароч.

це все лікується:
а) однодумцями (в плані уподобань)
б) якби би банально це не звучало, життям

не треба плутати позерів з людьми, які реально мають на все свою думку, і не треба все підлаштовувати під стереотипне бачення - в кожного з нас своя дорога і кожен має йти нею сам

багато хто каже, що типу тільки він себе знає і ніхто не має права щось там йому радити, тому що вони не знають, що мені треба насправді, але ж навіщо тоді існують психологи? можливо, тому що всі люди так гарно себе знають та не мають внутрішніх конфліктів?  Ви не виключення. Дуже часто з боку краще видно, чого шукає людина, тому що сама людина живе в самообмані, та обирає лише те, що їй більш комфортне, я маю на увазі виправдання перед собою і т.д. І для того, щоб справді зрозуміти, що ти за людина та чого шукаєш в цьому житті, та чому чиниш ті чи інші дії, має пройти не два, а іноді і не три десятки років.

556

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

багато хто каже, що типу тільки він себе знає і ніхто не має права щось там йому радити

радити можуть. але не робити вибір за інших

FakiNyan написав:

тому що вони не знають, що мені треба насправді, але ж навіщо тоді існують психологи?

а вони звідки знають? невже вони не схильні помилятись, ставити хибні діагнози?


FakiNyan написав:

Ви не виключення.

ви мене настільки добре знаєте, щоб судити про мене?


FakiNyan написав:

Дуже часто з боку краще видно, чого шукає людина, тому що сама людина живе в самообмані, та обирає лише те, що їй більш комфортне, я маю на увазі виправдання перед собою і т.д.

так, з боку видно краще, але це ще не привід суватись зі своїм повчанням, особливо коли в самого така ж ситуація
ти можеш виказати свою думку, але ти не можеш вберегти іншого від помилок, нав'язавши йому своє бачення чи ні


FakiNyan написав:

І для того, щоб справді зрозуміти, що ти за людина та чого шукаєш в цьому житті, та чому чиниш ті чи інші дії, має пройти не два, а іноді і не три десятки років.

можна прожити хоч 80 років, але все ще залишатись дитиною



і ви не відповіли на питання:

Cyan написав:

власне, що це за "система", хто її склав, з чого вона складається і як працює?

557

Re: Тема для розмов

Користувач FakiNyan заблокований на кілька місяців.

Re: Тема для розмов

Replace написав:

Користувач FakiNyan заблокований на кілька місяців.

Пічаль біда. Форум лишився головного анімешника.
P.S: сумніваюся, що він уже навіть після розбану повернеться.

559

Re: Тема для розмов

Це велика втрата.

560

Re: Тема для розмов

А мені навіть кілька останніх постів Трусіка сподобались, здалось хлопець почав дорослішати.