601 Востаннє редагувалося 0xDADA11C7 (03.03.2014 17:25:21)

Re: Тема для розмов

Складно це все, бо з tiphareth варіантів тут багато - ті(хв/ф)аре((с/т)(н)ик)

602

Re: Тема для розмов

Чому в мене в пам’яті спогади про ігри на Dendy кольорові, хоча, як мені недавно сказав однокласник до якого я ходив гратися, телевізор у нього був чорнобілим?

603

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Чому в мене в пам’яті спогади про ігри на Dendy кольорові, хоча, як мені недавно сказав однокласник до якого я ходив гратися, телевізор у нього був чорнобілим?

Ваша свідомість зробила спогади кольоровими , щоб вони були більш яскраві :)

604

Re: Тема для розмов

Invader
Ви забагато переглядали сторонніх оглядів ігор

605

Re: Тема для розмов

Побачив, що алконафт лежить в підїзді і хропе - вилив на нього відро води. Більш практичні люди радили мені його обікрасти, але мені більш хотілося не водою, а керосином його облити і підпалити, настільки воно мені огидне. Ну то хай поки живе, може зрозуміє щось.

606

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

Побачив, що алконафт лежить в підїзді і хропе - вилив на нього відро води. Більш практичні люди радили мені його обікрасти, але мені більш хотілося не водою, а керосином його облити і підпалити, настільки воно мені огидне. Ну то хай поки живе, може зрозуміє щось.

Сумна історія, от тільки не зрозуміло до чого. Більш практичні люди, які радили Вам не мають нічого практичного, бо якщо вони були б пратичними - вони б зрозуміли що красти в того алконафта ітак нічого, краще порадили би Вам влаштуватись на роботу, де можна красти бюджета =) Ну а на Вашому місці краще було би його відмити, відчистити та навчити програмувати - нехай користь приносить. Хоча доцільність цього підприємства теж вкрай сумнівна.

607

Re: Тема для розмов

Invader
Ви забагато переглядали сторонніх оглядів ігор

В мене тоді не було такої можливості, а коли з’явилася, то Dendy вже майже пішли і я вже переглядав огляди на ігор  типу Doom 3.

608

Re: Тема для розмов

Invader
Ну значить десь ви таки бачили ті ігри на кольоровому телевізорі. Ми, наприклад, також переважно грали на маленькому чорнобілому. Але кілька разів запускали і на кольоровому Електроні, тому усі ігри запам'яталися мені кольоровими.

609

Re: Тема для розмов

Прихований текст

http://cs7011.сайт-злодій/c540107/v540107039/ad8d/Z9ZsNum01kc.jpg

Re: Тема для розмов

Singularity написав:
Прихований текст

http://cs7011.сайт-злодій/c540107/v540107039/ad8d/Z9ZsNum01kc.jpg

Вах какая шайтан-деєвочка

611

Re: Тема для розмов

Хтось непогано вправляеться з фотошопом.

612

Re: Тема для розмов

Сумно спостерігати за тим як знайомі дівчата які раніше  казали, показучи на телефоні фотки напівоголених стриптизерів (мабуть) і всіляких джонні депів, що хочуть от за такого заміж зараз живуть з пересічними нічим не примітними в плані зовнішності чувачками.
Вологі дівочі фантазії зіткнилися з реальністю.

613

Re: Тема для розмов

хтось може підказати, де реально дістати невеликі шестерінки (як для ручного годинника)?
питала в переході, але "просто так" не продають (потрібна прив'язка до типу/моделі годинника, а мені то не принципово, лиш би розмір шестерінки був не більше 5 копійок). в годинникову майстерню навіть заходити не хочу, бо напевно буде така сама ситуація.
про всяк випадок: не буду проти, якщо хтось пожертвує своїм непотрібним годинником задля корисних естетичних цілей http://сайт-злодій/forum/style_emoticons/swampdogs/rolleyes.gif

614

Re: Тема для розмов

Правильно буде шестерні.

Подякували: Cyan1

615

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Правильно буде шестерні.

не знала як правильніше їх назвати, дякую

616

Re: Тема для розмов

Євро-бандеровскій чіловєк-нєвідімка орально гвалтує прихильника Януковича
Як сільські гопніки mp3 тиснуть...

617

Re: Тема для розмов

в годинникову майстерню навіть заходити не хочу, бо напевно буде така сама ситуація.

Я б рекоменудвав зайти. Це пару хвилин часу але все таки у них старих деталей і годинників думаю тьма ;)

618

Re: Тема для розмов

Cyan
Нажаль годинників не маю. Це для створення речей в стімпанковому стилі? Покажете як зробите?

619

Re: Тема для розмов

funivan написав:

в годинникову майстерню навіть заходити не хочу, бо напевно буде така сама ситуація.

Я б рекоменудвав зайти. Це пару хвилин часу але все таки у них старих деталей і годинників думаю тьма ;)

ну добре, спробую. мені ще з іншого джерела порекомендували одну крамничку хендмейдерів, тому на днях зайду туди й туди

0xDADA11C7 написав:

Cyan
Нажаль годинників не маю. Це для створення речей в стімпанковому стилі? Покажете як зробите?

якщо зроблю... матеріалів настільки обмаль, що, мабуть, лише шестерні можуть надати стімпанківський настрій

620 Востаннє редагувалося 0xDADA11C7 (19.03.2014 21:32:00)

Re: Тема для розмов

Cyan
Заради святої стімпанковської справи випотрошу усі закутки у себе в хаті  і знайомих загітую, тож не ходіть поки в крамницю.

Cyan написав:

якщо зроблю... матеріалів настільки обмаль,

А ви жерсть паяєте? Сталь варите? Не бачу проблеми в матеріалах для теплих лампових паровозів. Всеж стімпанк із котлами асоціюється.