6 741

Re: Тема для розмов.

я теж перестав, і сторінку видалив

Говоріть українською! Живіть українською! Відчувайте українською!
Подякували: leofun011

6 742

/KIT\ написав:
Monolith написав:

У когось є хоча б один знайомий, який після блокування перестав користуватися вк?

Я такий. Такі люди існують. Правда я сам вже видалитись звідти хотів.

ЗапИтання. Навіщо ви там реєстувались? Були дурачком в молодості?

Максимальний розмір підпису: 400 символів завдовжки та 4 рядків заввишки

6 743 Востаннє редагувалося Monolith (05.09.2017 17:43:05)

Kizyak написав:
/KIT\ написав:
Monolith написав:

У когось є хоча б один знайомий, який після блокування перестав користуватися вк?

Я такий. Такі люди існують. Правда я сам вже видалитись звідти хотів.

ЗапИтання. Навіщо ви там реєстувались? Були дурачком в молодості?

Якщо людина має час-від-часу контактувати з закордоном, або працює на фрілансі, корисно мати аккаунт у популярних мережах, так про всяк випадок.

6 744

Я пересвав заходити, мені ліньки в ТОР заходити для ВК, для роботи ТОР норм, а зайти в ВК не можу, бо тамтешня атмосфера нездорова, хоча не севастопольський форум, звісно.

Сергей Рязанский, который является 117-м космонавтом России и 535-м космонавтом мира, с борта международной станции "Мир" сделал фото строящегося моста, который соединит материковую часть РФ и Крымский полуостров.

Станцію МІР затопили в нульових, якщо хтось не розуміє.
Я в контакті тримав зв'язок з кодером, який сидить, і інколи допомагав з передачками. Нічого поганого про нгього сказати не можу, але він всіма силами намагається зайвого разу нічого не робити поза дозволу адміністрації, навіть для себе, себто залишитися в статусі мужика, його найближчі люди теж намагаються не ризикувати(тобто щось роблять, але за прогрес в рамках законності, хоча нормальних доказів в справі нема), аби гірше не стало. Знаєте, мені "пасивнісь" контактерів огидна і я не можу змусити себе зайти вконтакт через ТОР. Бандюки куди симпатичніші в цьому плані, А.У.Е.

Подякували: LoganRoss, 221VOLT, /KIT\3

6 745

Працюю з одним менеджером. Звуть Олександр. Освіта вища - програміст. Інколи треба зробити щось вивантажити з бд.

Заради забави файл роблю .dll або .exe

Півгодини сміюся і дивлюся йому в очі, доки він до мене не підійде і не попросить назвати файл нормально..

Як не як, а це програміст. Який диплом якось захищав. На лекції ходив і щось там слухав. Тому за якусь Просков'ю, яка працює бухгалтером і кожного дня бігає по офісу зі словами, - "Медок ключі, мерок - помилка, медок..." Ну якщо ти вже бухгалтер, то мусиш освоїти того калькулятора.

український веб-довідник — css.in.ua
українська система подяк — dyaka.com
Подякували: 0xDADA11C7, Monolith, 221VOLT, leofun014

6 746

бандюки балакати добре вміють тільки
дивився якось я стрім з вашим аує, то питає якийсь донатер - ви українську знаєте? а той молдован каже - "та как-бе знаю, но как-та не гаварю, как-та ана мнє, ну.. (кривиться)" і обидва називають українську "гов'яж'єй".
коротше, бандюки - це бандюки, маргінали, біосміття, пухлина на тілі людства.

6 747

FakiNyan написав:

бандюки балакати добре вміють тільки
дивився якось я стрім з вашим аує, то питає якийсь донатер - ви українську знаєте? а той молдован каже - "та как-бе знаю, но как-та не гаварю, как-та ана мнє, ну.. (кривиться)" і обидва називають українську "гов'яж'єй".
коротше, бандюки - це бандюки, маргінали, біосміття, пухлина на тілі людства.

АУЄ це питомо російська хрінь, тож з таким же успіхом той стрімер міг косплеїти хакерів, тож не судіть. Тема української мови набагато (навіть якщо брати суто по РФ) більша ніж вся ця тема для розмов.

6 748

не пойняв, ви кажете, що той стрімер несправжній бандюк?

6 749

Так

6 750 Востаннє редагувалося FakiNyan (05.09.2017 20:21:58)

ну окей, не вірьте

Прихований текст

6 751

Я б не сприймав все це всерйоз.
Контент для лишньохромосомних.

=)
Подякували: FakiNyan, /KIT\, Monolith, leofun014

6 752

VTrim написав:

я б не сприймав "бандюків" взагалі ніяк, то хворі люди

6 753

FakiNyan написав:
VTrim написав:

Мене цікавить взагалі, що там можна дивитися.
Малолітні дауни-ауєшники (основна аудиторія цього каналу), які бачили тюрму тільки по тв/інтернетах.. думають, що ось це все весело.
Я б таких дійсно садив, де б вони залишилися без інтернетику і єдине на що вони б дивилися так це на прорізь в кімнаті, звідки льється пучок світла та унітаз в кутку кімнати, а не відосики ютубчика.
А їли б вони псячу похльобку, а не мамин борщик.
А за слова дійсно б навчилися віповідати, бо ауєкати в інтернетах/на волі і відповідати перед зеком з заточкою, яка може в будь-який момент локалізуватися у тебе під ребром - різні речі.
Etc..
///////////////////
Тоді можливо в коробці на шиї щось таки перемкнулося і не дивилися б подібну єбалу, не слухали блатняк і не популяризумали всі оці "понятія".

=)

6 754

%)

6 755

VTrim написав:
FakiNyan написав:
VTrim написав:

Мене цікавить взагалі, що там можна дивитися.
Малолітні дауни-ауєшники (основна аудиторія цього каналу), які бачили тюрму тільки по тв/інтернетах.. думають, що ось це все весело.
Я б таких дійсно садив, де б вони залишилися без інтернетику і єдине на що вони б дивилися так це на прорізь в кімнаті, звідки льється пучок світла та унітаз в кутку кімнати, а не відосики ютубчика.
А їли б вони псячу похльобку, а не мамин борщик.
А за слова дійсно б навчилися віповідати, бо ауєкати в інтернетах/на волі і відповідати перед зеком з заточкою, яка може в будь-який момент локалізуватися у тебе під ребром - різні речі.
Etc..
///////////////////
Тоді можливо в коробці на шиї щось таки перемкнулося і не дивилися б подібну єбалу, не слухали блатняк і не популяризумали всі оці "понятія".

Не оскорбляйте профффесора

Максимальний розмір підпису: 400 символів завдовжки та 4 рядків заввишки

6 756

NagarD написав:

Працюю з одним менеджером. Звуть Олександр. Освіта вища - програміст. Інколи треба зробити щось вивантажити з бд.

Заради забави файл роблю .dll або .exe

Півгодини сміюся і дивлюся йому в очі, доки він до мене не підійде і не попросить назвати файл нормально..

Як не як, а це програміст. Який диплом якось захищав. На лекції ходив і щось там слухав. Тому за якусь Просков'ю, яка працює бухгалтером і кожного дня бігає по офісу зі словами, - "Медок ключі, мерок - помилка, медок..." Ну якщо ти вже бухгалтер, то мусиш освоїти того калькулятора.

Ага, а я заради розваги замінюю крапку з комою на грецький знак питання. Ото веселуха.

МАКЕ ЦКЯАІИЕ БЯЕАТ АБАІИ
Подякували: Monolith, 221VOLT, 0xDADA11C7, /KIT\, leofun015

6 757

js core прочитав, тепер частина друга - client side

Подякували: 0xDADA11C71

6 758

Це ор, реакція москалів на українізацію шкіл

1. Миллионы украинцев не смогут учить своих детей на родном языке

До сих пор в Украине существовало множество школ с обучением на русском языке, а также на других языках нацменьшинств - венгерском, румынском и других.

Подякували: /KIT\1

6 759 Востаннє редагувалося ostap34PHP (08.09.2017 07:31:55)

VTrim написав:

Такс, що тут у нас..
Загнулася ще одна "українська" соціалочка.

https://strana.ua/news/90927-ukrainskaj … botat.html

Я ж казав.

Основна їхня помилка:
Треба фінансів для програмістів, який до того ж не так багато(node.js), а монетизицію можна підключати коли аудиторія-користувучів більше 50тис, якщо б вони захотіли, змогли б набрати ту аудиторія, напарсивши відео з ютуб (або з інших сервісів) в різні групи, отже треба було контенту який би заманював користувачів, на початок навіть трішки "дурного контенту", між-іншим вк так і зробив на початках...

"Лупайте сю скалу!" - Іван Франко

6 760

0xDADA11C7 написав:
Це ор, реакція москалів на українізацію шкіл

1. Миллионы украинцев не смогут учить своих детей на родном языке

До сих пор в Украине существовало множество школ с обучением на русском языке, а также на других языках нацменьшинств - венгерском, румынском и других.

Прихований текст

приватні російськомовні школи будуть

у нас є декілька типів людей

• просто несвідомі люде, котрі чують російську, і несвідомо переймають деякі слова, при цьому балакаючи українською, виходе суржик

• російські-щелепи, котрі й не проти почати розмовляти українською, але через довге спілкування російською їхня щелепна кістка та мовний центр в мізках затверділи і не дозволяють спілкуватись українською з тою легкістю, з котрою україномовна людина може спілкуватись російською

• українохвоби, в минулому столітті їхніх предків вивезли з українських земель на мокшанські болота, потім їхні онуки повернулись до батьківщини, але тепер вважають себе рюске, тому що їхні батьки народились на чужині. Тепер вони славлять сталіна та срср, а Україну і все українське вважають штучним, та несправжнім

Я от нещодавно виходив на вулицю, і бачив там багато російських написів. Під вікнами бігають російські діти(їм біля десяти років), котрі балакають російською і кричать один одному чисто російські привітання - "іді нахуй, підарас".
Вчора вечором пішов до ваної готуватись до сну, то бачу, лежить нова зубна паста, написи лише на рос. та білоруській, виготовлено - в росії.
питаю ма - чо ти купуєш москальське?
- а шо?
- ти шо, не наздоганяєш?
- а шо??
- в ато %username% з ким воює (%username% - то син сусідки)?
- з російськими найманцями
- а ти купуєш росіянське, і даєш їм грошей, вони купують за те гроші кулі, та стріляють в юзернейма
- аааааа!!! а я й не подумала!!!! я ж думала, я в себе купляю, а не в росії!!!
І от таких півкраїни...

Щодо мови - на разі я не вірю, що колись я зможу вийти на вулицю, просто прогулятись, і буду чути і бачити української більше, ніж російської, тому що цю заразу з силою запихували сюди, а прості людей занадто ніякі, аби почати щось робити задля української.
От якби зробити, як вони - зібрати найбільш ідейних російськомовних в одному місці, забрати в них все, виключно з їжею, і чекати, поки вони всі подохнуть від голоду, а решту російськомовних вивоз.... ай, що там... просто розстрілювати, а на їхньому місці давати безкоштовні будинки для україномовних, от тоді заживемо!

Подякували: 0xDADA11C7, leofun01, P.Y.3