6 941

Re: Тема для розмов

Це цикли сонячної активності, ми бачимо дрібненькі відхилення за наше коротке життя, а всієї картини не бачимо.

Подякували: FakiNyan, ostap34PHP, 221VOLT3

6 942

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Зима, але снігу немає і доволі таки тепло. Глобальне потепління це не міф?

Це в Україні локальні екстремуми. В той самий час в Флориді крокодили в лід вмерзають.

Подякували: 221VOLT1

6 943

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:
javascriptIsLife написав:

Зима, але снігу немає і доволі таки тепло. Глобальне потепління це не міф?

Це в Україні локальні екстремуми. В той самий час в Флориді крокодили в лід вмерзають.

осьо ми разом знайшли причину оголосити Флориду - зимовою Новою Україною  :D

Подякували: 0xDADA11C71

6 944

Re: Тема для розмов

/KIT\ написав:
Bartash написав:

Панове, а давно у нас пропала фіча "карта форумчан"?

а шо то таке було?

У профілі була лінка на карту, де були територіально відмічені форумчани, які вказали місто. Фіча року 13-14-го.

6 945

Re: Тема для розмов

Діди воювали - макаки памагали

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/5a574ed96fe4e/IMG_2373_monument.jpg

Подякували: FakiNyan, Chemist-i, /KIT\, flatliner, 221VOLT5

6 946 Востаннє редагувалося /KIT\ (11.09.2020 12:46:54)

Re: Тема для розмов

Під впливом трендів, НБУ хоче забабахати свою крипту та ше й з державним регулятором
Але по моєму, з цього толку не буде. Не буде ж НБУ робити стабільний(так не цікаво :() децентралізований альткоїн.

Подякували: leofun011

6 947 Востаннє редагувалося javascriptIsLife (11.01.2018 21:38:38)

Re: Тема для розмов

Переглянув замовлення на upwork і freelancer.com. Схоже що намагатися заробляти на freelance сайтах на написанні прикладного ПЗ взагалі і прикладного ПЗ на основі WPF і .NET зокрема погана ідея тому що замовлень мало і від виконавця можуть вимагати глибоких знань доволі специфічних речей (а ще знань тієї самої комп'ютерної науки). З Qt теж невтішна ситуація. Скидається на те що знання якого–небудь срангуляра і wordpress це шлях найменшого опору і стабільного притоку бабла.

Подякували: /KIT\, leofun012

6 948

Re: Тема для розмов

/KIT\ написав:

Під впливом трендів, НБУ хоче забабахати свою крипту та ше й з державним регулятором
Але по моєму, з цього толку не буде. Не буде ж НБУ робити стабільний(так не цікаво :() децентралізований альткоїн.

Не на те звертаєте увагу. Подоткова хоче глибше запхати руки в електронні гаманці українців.

6 949

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Переглянув замовлення на upwork і freelancer.com. Схоже що намагатися заробляти на freelance сайтах на написанні прикладного ПЗ взагалі і прикладного ПЗ на основі WPF і .NET зокрема погана ідея тому що замовлень мало і від виконавця можуть вимагати глибоких знань доволі специфічних речей (а ще знань тієї самої комп'ютерної науки). З Qt теж невтішна ситуація. Скидається на те що знання якого–небудь срангуляра і wordpress це шлях найменшого опору і стабільного притоку бабла.

ну а ви що хотіли? Проекти такого типу досить рідко віддають на фриланс, тому що дуже високі ризки факапу. Тай керувати проктом, який ведуть фрилансери важче на порядок.
А ле це зовсім не означає що від вас будуть очікувати суперрівня. Скоріше навпаки.

Подякували: 0xDADA11C71

6 950

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

... Схоже що намагатися заробляти на freelance сайтах на написанні прикладного ПЗ взагалі і прикладного ПЗ на основі WPF і .NET зокрема погана ідея тому що замовлень мало і від виконавця можуть вимагати глибоких знань доволі специфічних речей (а ще знань тієї самої комп'ютерної науки). З Qt теж невтішна ситуація.

Зазвичай від вас вимагають прикладну програму, не якісь там фремворки, а ви мрієте про завдання з успадковананим кодом мовою C#, причому щоб зі складним WPF`ом, а не WinForms (якщо вже ви початківець, то мрійте про те, що зможете подужати).

6 951

Re: Тема для розмов

До чого тут успадкований код на C#? Знаєте як в Windows forms змінити колір конкретного елементу в List box або відфільтрувати той же List box або стоврити текстове поле з кнопкою або картинкою всередині?

6 952

Re: Тема для розмов

https://www.youtube.com/watch?v=AE4EYjKvYQg

6 953 Востаннє редагувалося ostap34PHP (13.01.2018 15:19:44)

Re: Тема для розмов

Привіт люди!
Буду проводити безкоштвний курс по програмуванню на PHP.
Перша трансляція: (відбудеться 17січня, 16:30)
https://youtu.be/8aZkCy4p-Q4

Подякували: NaharD, /KIT\, fed_lviv, FakiNyan, 221VOLT, Eff1c6

6 954

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

До чого тут успадкований код на C#? Знаєте як в Windows forms змінити колір конкретного елементу в List box або відфільтрувати той же List box або стоврити текстове поле з кнопкою або картинкою всередині?

Я простий індус, тому просто виконую поставлені переді мною завдання - я послуговуюсь ListView і DataGridView, які дозволяють робити такі речі.

6 955

Re: Тема для розмов

прийшла квитанція за електроенергію, дивлюся на неї, а там ім’я написане російською, я в шоці... Куди писати скаргу?

6 956

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7, на .NET? Де замовлення знаходите?

6 957

Re: Тема для розмов

Так, С# .Net, замовник мене сам знайшов, на початку проєкта (1,5 місяці тому) мої знання С# нульовими, програмування користувацьких інтерфейсів я знав на початковому рівні, ООП - читав зі словарем, ліл, а зараз мій код трохи поступається людському, хіба що LINQ не застосовую.

Подякували: FakiNyan, 221VOLT2

6 958

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

...Знаєте як в Windows forms змінити колір конкретного елементу в List box або відфільтрувати той же List box або стоврити текстове поле з кнопкою або картинкою всередині?

На мою думку, WinForms, найлегший варіант, з тих які пробував(Swing, JavaFX2.2, WPF). Майкрософт (а, хто, як не вони  :D ), так файно "склеїли" його з VisualStudio, що просто казка.
P.S. ..відфільтрувати той же List box... якщо пам'ять не зраджує то в візуальному редакторі VisualStudio можна налаштувати.

6 959

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7, як так вийшло що вам не тільки запропнували роботу а ще й роботу з тими технологіями в яких ви не розбиралися?

6 960

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

прийшла квитанція за електроенергію, дивлюся на неї, а там ім’я написане російською, я в шоці... Куди писати скаргу?

Ну можна не скаргу.
Можна написати в міськенерго, що така особа за вказаною адресою не проживає і взагалі питання чи існує, тому платити за неї ніхто не буде. А коли пришлють квитанцію на ту особу, яка проживає, тоді заплатите.

Подякували: FakiNyan, leofun012