7 061

Re: Тема для розмов.

Хто які паролі юзає?
У мене от купа всіляких акаунтів є на різних сайтів, і я собі був замутив складні і довгі паролі, котрі не запам'ятати, при цьому я підключив двофакторну автентихвікацію, але тепер не можу зайти з мобілки в той же діскорд, бо там треба спочатку пароля ввести, котрого я ввожу півгодини з листочка, а потім ще код з додатку, що на мобілці, і ото я коли переключаюсь на той додаток, то всі паролі, що я вводив, зтираються, і треба знову вводити.
Як мені з цим бути?

7 062

FakiNyan написав:

Хто які паролі юзає?
У мене от купа всіляких акаунтів є на різних сайтів, і я собі був замутив складні і довгі паролі, котрі не запам'ятати, при цьому я підключив двофакторну автентихвікацію, але тепер не можу зайти з мобілки в той же діскорд, бо там треба спочатку пароля ввести, котрого я ввожу півгодини з листочка, а потім ще код з додатку, що на мобілці, і ото я коли переключаюсь на той додаток, то всі паролі, що я вводив, зтираються, і треба знову вводити.
Як мені з цим бути?

використовувати паролі- мнемоніки
щось типу "марсіанинкіньапельсинстілгейфонкарпати"

Подякували: FakiNyan1

7 063

Робити щось таке. Якасьб3л1б3рд@імясайту1продовженняб1л1б3рди

Подякували: FakiNyan, leofun012

7 064

FakiNyan написав:

Хто які паролі юзає?
Як мені з цим бути?

Запам'ятатовувати свій пароль? :) Написати простий зберігач паролів для мобілки? Використовувати синхронізацію браузерів?
Я використовую дві стратегії - по перше досить складний пароль (не меньше 14 символів з циврами, випвдковими буквами та різним регістром) але для кожного сайта трошки його модіфікую випадково але постійним чином. Або користуюся функцією "Forgot password?"  - навіщо запам'ятовувати якщо можно згенерувати новий?

Подякували: 221VOLT1

7 065

KeePassX

7 066

221VOLT написав:

а потім згадувати не тільки пароль, але й яке мнемонічне правило тут застосував :D

7 067

А звідки вам відомо, що ваш зберігач паролів не відсилає їх розробнику разом з баг-репортами чи запитами про оновлення?

7 068

P.Y. написав:

А звідки вам відомо, що ваш зберігач паролів не відсилає їх розробнику разом з баг-репортами чи запитами про оновлення?

Це було питання до мене?
Я пропонував написати свій.

7 069

varkon написав:
221VOLT написав:

а потім згадувати не тільки пароль, але й яке мнемонічне правило тут застосував :D

На практиці десь так і виходить: є декілька паролів, побудованих схожим чином, які щоразу перебираю, коли вводжу пароль :)
(Але найгірше, це коли вимагається, щоб пароль був з такими й такими спецсимволами й мінявся кожен місяць — тоді взагалі запам'ятати таке нереально, вигадую й зразу ж забуваю).

7 070

varkon написав:
P.Y. написав:

Це було питання до мене?
Я пропонував написати свій.

Більшості не вистачить кваліфікації, щоб писати власні незламувані паролезберігалки для всього, чим користуються. Тому користуються чужими, початковий код яких ніхто на практиці не перечитує.

7 071

На деяких сайтах використовую пароль типу: "♫ъЭ╙╚↔Ўs". Стандартним чарсетом або словником не вгадаєш :-X

Подякували: 0xDADA11C7, leofun012

7 072

І чому люди кажуть, що неможна в якості паролю використовувати котяче призвісько... @#0DSd09$%d&2lk3, кис-кис-кис...

7 073

Vo_Vik написав:

Робити щось таке. Якасьб3л1б3рд@імясайту1продовженняб1л1б3рди

:D і коли це забуваєш - даєш собі "б3рди" )))

7 074

http://leon196.github.io/GPU/ - як таке можливо?

Подякували: leofun011

7 075

дивлюсь 4 серію містер робот і пишаюсь

Прихований текст

https://cdn.discordapp.com/attachments/333936584481177600/376787374480556032/unknown.png

Подякували: 0xDADA11C7, /KIT\, leofun013

7 076

Те, що з України хацкера б не передали штатам..
Мабуть вони бачать нас як Зімбабве.

7 077

я теж так подумов, коли побачив наступну хвразу, але то має бути неправда!

7 078

/KIT\ написав:

http://leon196.github.io/GPU/ - як таке можливо?

тобто?

7 079

тобто?

Усі оті ефекти?

7 080

VTrim написав:

Те, що з України хацкера б не передали штатам..
Мабуть вони бачать нас як Зімбабве.

Нажаль для цього є всі підстави(((