701

Re: Тема для розмов

Invader написав:

до речі, ви ж вже всі знаєте про 5.10 ?

Ну?

ну хтів запитати, що ви про неї думаєте і т.д.

702

Re: Тема для розмов

Про партію думаю що не знаю майже нічого. Слова Балашова про те що всілякі фабрики, заводи, с/г в топку і  взагалі, треба вони і його кивання в бік всіляких рилокниг мені не подобаються. Не подобаються деякі пункти програми (але у мене не вистачає знань для вирішення того хороші вони чи погані). В цілому враження приємне.

703

Re: Тема для розмов

У того Балашова стандартна позиція "Усі геї, один я д'Артаньян". І закиди типу, моя вундервафля точно зробить усіх щасливими.
Навіть якщо у нього з'являться якісь прихильники, в результаті ми отримаємо іще плюс одну продажну партію, типу коміністів.

704

Re: Тема для розмов

Torbins написав:

У того Балашова стандартна позиція "Усі геї, один я д'Артаньян". І закиди типу, моя вундервафля точно зробить усіх щасливими.
Навіть якщо у нього з'являться якісь прихильники, в результаті ми отримаємо іще плюс одну продажну партію, типу коміністів.

але ж він єдиний хоче відминити налоги оті...

705

Re: Тема для розмов

https://weua.info
в кого є дайте код для реєстрації

706 Востаннє редагувалося Singularity (29.04.2014 19:00:58)

Re: Тема для розмов

Зробіть перевірку проти дублів

707

Re: Тема для розмов

, Singularity, в мене...

708

Re: Тема для розмов

є ключ, пишіть в приват

709

Re: Тема для розмов

Шось не вийшло

710

Re: Тема для розмов

У того Балашова стандартна позиція "Усі геї, один я д'Артаньян". І закиди типу, моя вундервафля точно зробить усіх щасливими.

І що? Анархісти он теж…

Навіть якщо у нього з'являться якісь прихильники, в результаті ми отримаємо іще плюс одну продажну партію, типу коміністів.

Аргументи?

711

Re: Тема для розмов

Знаю, в сусідньому з ними будинку працюю.
Хоча знаю вже десь так років 15 - тоді нам в скриньку раз на два тижні підкидали газетку під назвою "Балашовская мьісль". Мисль була одна й та сама, про 10% податку, а частота газети, як я тоді вирішив, відповідала частоті, з якою вона приходила в балашовську голову.

712

Re: Тема для розмов

koala написав:

Знаю, в сусідньому з ними будинку працюю.
Хоча знаю вже десь так років 15 - тоді нам в скриньку раз на два тижні підкидали газетку під назвою "Балашовская мьісль". Мисль була одна й та сама, про 10% податку, а частота газети, як я тоді вирішив, відповідала частоті, з якою вона приходила в балашовську голову.

це добре чи погано?

713

Re: Тема для розмов

Радше погано.

714

Re: Тема для розмов

koala написав:

Радше погано.

А чому?

715

Re: Тема для розмов

Коли людині приходить в голову думка раз на два тижні - це, як на мене, трохи зарідко. Втім, для багатьох і це непогано, тому я й написав "радше".

716

Re: Тема для розмов

koala написав:

Коли людині приходить в голову думка раз на два тижні - це, як на мене, трохи зарідко. Втім, для багатьох і це непогано, тому я й написав "радше".

ви ото шось як напишите, що потім сиди і гадай, що ви хотіли сказати -_-

717

Re: Тема для розмов

Invader написав:

У того Балашова стандартна позиція "Усі геї, один я д'Артаньян". І закиди типу, моя вундервафля точно зробить усіх щасливими.

І що? Анархісти он теж…

І їх туди ж...

718

Re: Тема для розмов

Вобще був би у Рабіновича рейтинг, треба би було за нього)

Re: Тема для розмов

А я помідор, тому на вибори не піду.

720

Re: Тема для розмов

Тоді вибори приїдуть за вами...