7 201

Re: Тема для розмов

Q-bart написав:

http://replace.org.ua/post/109864/#p109864 - реально простому смертному, все що він пише?

то воно тільки зветься "взлом", але під цим не мається на увазі якийсь рокет саєнс. Більшість простих юзерів - довбні, і паролі в них такі ж самі, так що назбиравши інфи про юзера можна намутити таблицю паролей, і тупо перебором то все надибати, або скинути юзеру на мильце щось типу - безкоштовні тортики, тільки сьогодні! (для отримання тортика клікніть на посилання).
Так що то більш соціальна інженерія, ніж якись складнючі алгоритми, котрі пишуть самі генії.

Подякували: Eff1c, flatliner2

7 202

Re: Тема для розмов

Мабуть для того, щоб побачити результати їхнього "взлому", треба поставити їхній плагін собі у браузер. І тоді вони зможуть зламати "увесь інтернет" :)

Подякували: FakiNyan, flatliner2

7 203 Востаннє редагувалося Vo_Vik (22.01.2018 14:54:35)

Re: Тема для розмов

Мене цікавить інше, я вже годин 8 тому настукав модерам на тут тему, де вони ходять?

7 204

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

Мене цікавить інше, я вже годин 8 тому настукав модерам на тут тему, де вони ходять?

мабуть, сплять, вчаться, працюють

7 205

Re: Тема для розмов

Я переніс тему у кошик, а хтось до мене заблокував спамера.

Подякували: Vo_Vik, 221VOLT2

7 206

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
Q-bart написав:

http://replace.org.ua/post/109864/#p109864 - реально простому смертному, все що він пише?

то воно тільки зветься "взлом", але під цим не мається на увазі якийсь рокет саєнс. Більшість простих юзерів - довбні, і паролі в них такі ж самі, так що назбиравши інфи про юзера можна намутити таблицю паролей, і тупо перебором то все надибати, або скинути юзеру на мильце щось типу - безкоштовні тортики, тільки сьогодні! (для отримання тортика клікніть на посилання).
Так що то більш соціальна інженерія, ніж якись складнючі алгоритми, котрі пишуть самі генії.

В мене виникла та ж сама думка)
Або вони просто беруть передплату і зникають))

7 207 Востаннє редагувалося Vo_Vik (22.01.2018 17:30:23)

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

Я переніс тему у кошик, а хтось до мене заблокував спамера.

Я забув, що тут все через кошик мусить йти, а не можна тупо видаляти.
Або забув глянути в якому розділі була та тема коли писав комент.

7 208 Востаннє редагувалося /KIT\ (08.07.2021 13:28:17)

Re: Тема для розмов

`

Подякували: Eff1c, ostap34PHP2

7 209

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

ага

Ашо "ага"?
Матриця на 50 - ну це зараз не такей дороге. Інтерфейси - USB та HDMI. Підтримка антенного та цифровогу. Все?
Я б сказав би що дуже дорого.

7 210 Востаннє редагувалося Eff1c (22.01.2018 21:52:50)

Re: Тема для розмов

Незнаю куди писати, тому написав сюди.
Хочу встановити PyCharm, але при встановленні загрузка доходить до половини і вибиває помилка, і закінчується загрузка. Тоді при запуску PyCharm вибиває помилка: "Could not find main class com/intellij/idea/Main"
Що це за помилка? І чи можна її якось виправити (типу перенести кудись якийсь файл) чи потрібно скачувати інший установочний пакет? Чи може це із-за того, що я антівіруску не виключив при установці (в цьому щось дуже сумніваюсь, бо ніяких сповіщень від аваста не приходило)?

7 211

Re: Тема для розмов

varkon написав:
FakiNyan написав:

ага

Ашо "ага"?
Матриця на 50 - ну це зараз не такей дороге. Інтерфейси - USB та HDMI. Підтримка антенного та цифровогу. Все?
Я б сказав би що дуже дорого.

дісплей же ж OLED!!1
подивіться на подібні телики, і порівняйте ціну
http://hotline.ua/av/televizory/88062/

7 212

Re: Тема для розмов

Q-bart написав:

http://replace.org.ua/post/109864/#p109864 - реально простому смертному, все що він пише?

ні.
Ті хто справді щось вміє - спеціалізуються на чомусь одному. Бувають виключення, коли людина активно працює та ще додатково купляє 0-day. Але вони не спамлять по форумах.
Кидала. Або скріпт-кідд з розрахунком на відкритого рута та прості паролі. Тако ж варіант - біржа. Але це всерівно кидали.

7 213

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
varkon написав:
FakiNyan написав:

ага

Ашо "ага"?
Матриця на 50 - ну це зараз не такей дороге. Інтерфейси - USB та HDMI. Підтримка антенного та цифровогу. Все?
Я б сказав би що дуже дорого.

дісплей же ж OLED!!1
подивіться на подібні телики, і порівняйте ціну
http://hotline.ua/av/televizory/88062/

Вкажіть з чим саме ви порівнуєте.
Я бачу за 13 000 - 43 дюйма але значно якісні. То ж шо вас дивує у телевізорі як у моєї покіної бабці, але з діагоналлю 50?

7 214

Re: Тема для розмов

varkon написав:
FakiNyan написав:
varkon написав:

Ашо "ага"?
Матриця на 50 - ну це зараз не такей дороге. Інтерфейси - USB та HDMI. Підтримка антенного та цифровогу. Все?
Я б сказав би що дуже дорого.

дісплей же ж OLED!!1
подивіться на подібні телики, і порівняйте ціну
http://hotline.ua/av/televizory/88062/

Вкажіть з чим саме ви порівнуєте.
Я бачу за 13 000 - 43 дюйма але значно якісні. То ж шо вас дивує у телевізорі як у моєї покіної бабці, але з діагоналлю 50?

ціна і OLED дісплей!!1

7 215

Re: Тема для розмов

а, все, то брехня, то LED дисплей, то фільтр у них калічний

7 216

Re: Тема для розмов

Eff1c написав:

Незнаю куди писати, тому написав сюди.
Хочу встановити PyCharm, але при встановленні загрузка доходить до половини і вибиває помилка, і закінчується загрузка. Тоді при запуску PyCharm вибиває помилка: "Could not find main class com/intellij/idea/Main"
Що це за помилка? І чи можна її якось виправити (типу перенести кудись якийсь файл) чи потрібно скачувати інший установочний пакет? Чи може це із-за того, що я антівіруску не виключив при установці (в цьому щось дуже сумніваюсь, бо ніяких сповіщень від аваста не приходило)?

Повторю ще раз питання...

7 217

Re: Тема для розмов

Eff1c написав:
Eff1c написав:

Незнаю куди писати, тому написав сюди.
Хочу встановити PyCharm, але при встановленні загрузка доходить до половини і вибиває помилка, і закінчується загрузка. Тоді при запуску PyCharm вибиває помилка: "Could not find main class com/intellij/idea/Main"
Що це за помилка? І чи можна її якось виправити (типу перенести кудись якийсь файл) чи потрібно скачувати інший установочний пакет? Чи може це із-за того, що я антівіруску не виключив при установці (в цьому щось дуже сумніваюсь, бо ніяких сповіщень від аваста не приходило)?

Повторю ще раз питання...

чому б не створити окрему тему?

7 218

Re: Тема для розмов

а в якому краще розділі?

7 219

Re: Тема для розмов

Eff1c написав:

Повторю ще раз питання...

Краще запишіть собі на лобі - "НЕ ЗАБУВАЙ ВКАЗУВАТИ ОС ВЕРСІЮ ТА ІНШЕ"
Тем більше це дуже розумно запитувати в темі для розмов, ага.

7 220

Re: Тема для розмов

краще в розділі для Пітона, так більше шансів, що допоможуть