7 561

Re: Тема для розмов.

Питання по ліспу: чого цей шматок коду (максимальне значення в списці) не працює в CLISP?

(defun maxinlist (l)(
    (setf (tempmax 0))
    (dolist(i l)(
        (setf (tempmax (max tempmax i)))))
    (return tempmax)))
(write (maxinlist '(12 23 434 4664 1213 35342 23131)))
(write (maxinlist '(1 2 3 4 3 2 1 5)))
...
Подякували: 221VOLT1

7 562

Ліспи різняться за відкладеністю обчислень, себто в одних обчислюється одразу, а в інших в останню мить(ліниві обчислення) і це впливає на кінцевий результат.

Подякували: /KIT\, 221VOLT2

7 563

CLISP взагалі каже, що там помилки.

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: in MAXINLIST in lines 1..5 : Не имя функции: (SETF (TEMPMAX 0))
                Ignore the error and proceed
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: in MAXINLIST in lines 1..5 : переменная L не используется.
                Отсутствует объявление IGNORE ?
Ошибки были в следующих функциях:
 MAXINLIST
1 помилка, 2 попередження
...

7 564

0xDADA11C7 написав:

Ліспи різняться за відкладеністю обчислень, себто в одниз обчислюється одразу, а в інших в останню мить(ліниві обчислення) і це впливає на кінцевий результат.

%)  *WALL*

...

7 565

це що за мікс мов? болгарська?

Говоріть українською! Живіть українською! Відчувайте українською!

7 566

Шановні англоложці, годі казитися з англійською мовою скрізь - для цього є окремий розділ, кого це не влаштовує може шукати англомовний форум такої ж тематики. Сам користувач хай буде для різноманіття, тим більше, що відповідний розділ існує. Мені бомбить як від англоложців, так і від fed_lviv`а, який запостив якихось гидотних москалів, які щось там белькочуть про українську мову (я видалив, дизель шоу якшо кому цікаво). Останній москаль який поважав і справді вивчав українську мову це Шахматов(а отже мав право голосу), але він помер від голоду, а на його місце прийшло таке лайно що ні наукового сумління, ні людської гідності не мали, а оте воно породило ще воніше і тепер те що ще воніше, ніж воно, прикидається людьми.

Подякували: FakiNyan, sensei, Chemist-i3

7 567

Я манав той мікс мов при виводі CLISP, мені зара головне розібратись з кодом. Вже й так каша в голові(дякую DADA)

...

7 568

Перші глави SICP'а присвячені цьому.

7 569

0xDADA11C7 написав:

Сам користувач хай буде для різноманіття, тим більше, що відповідний розділ існує.

Тобто?

...

7 570 Востаннє редагувалося FakiNyan (16.01.2018 21:21:32)

/KIT\ написав:
0xDADA11C7 написав:

Сам користувач хай буде для різноманіття, тим більше, що відповідний розділ існує.

Тобто?

http://replace.org.ua/post/109252/#p109252

0xDADA11C7, англіцька потрібна. Ми під неї не лягаємо, а використовуємо в своїх корисливих цілях.

7 571

Fed_lviv нічого б не постив, якби даний "варіант розвитку подій", не повторювався http://replace.org.ua/topic/8766.

Подякували: 0xDADA11C71

7 572 Востаннє редагувалося fed_lviv (16.01.2018 21:51:11)

ЗРК “Печора” - випробування

7 573

javascriptIsLife написав:

Захотів я освоїти C# і написати програму під Windows. Так–сяк знаю JavaScript і PHP, бачив Python. Читання книжок, написання невеликого конспекту на 11 сторінок в зошиті, створення карточок в Anki (по яким я не займався), написання (і читання довідки в процесі) цієї моєї майже готової програми яку я закинув через заминку у читанні книжки по WPF (спочатку хотів використовувати Windows forms для GUI) зайняло в мене близько 46 годин. Співбесіду на роботу я звісно не пройду (як мені здається для цього треба ще, мабуть, днів 5 інтенсивних занять), але щось відмінне від hello world написати можу. Основна складність полягає не стільки в самій мові а в освоєнні всього того з чим вона використовується (класи .NET, Windows forms, WPF, програмування під Windows). На знайомство з WPF я затратив ~5 годин. Visual basic.NET, на якому я написав декілька однотипних програм, запам́ʼятовується краще за рахунок більшої схожості на людську мову.

Від таких постів у мене виникає сильний батхерт :)
Я вже кілька місяців ввивчаю цей "Це з решіткою", я ще далекий від написання повноцінної програми... Може тут справа частково в тому, що я вивчаю його не так інтенсивно, по кілька годин на тиждень і від заняття до заняття, я встигаю щось забути... все це в мене точно зайняло вже більше годин, що наводить на думки, може я рукожоп, якому не варто займатися програмуванням... мать його, якби я міг щось робити, за що мені б платили більше, я би покинув цю марну справу... доки є роботодавці, які платять, йти геть, заламуючи руки, не бачу сенсу... але ж йомайо... :(

7 574 Востаннє редагувалося 221VOLT (17.01.2018 08:15:49)

C#

його вважають типу круче ніж php,
от тільки воно десь рядом стоїть

фу, імхо
знайшли чим хвастатись

інше діло - ФП, для прикладу haskell ...

Все на світі, як вода, Світла радість і біда. Все тече і все біжить в нікуди,
Все на світі, як пісок, Залиши на ньому крок, Змиє все вода, було й так буде.

telegram: @TTaraskin

7 575

Я не хвалюся. Чому поряд з PHP?

λ–програміст. https://web-hate.tumblr.com/ | Виконання HTML без JS — анахронізм.

7 576

https://www.youtube.com/watch?v=tFLRq15CAwI

7 577

всім вже розповів, тільки ви не знаєте...

Я ж сиджу на одному сервері в діскорді, там, де мови вчать. Так от, скільки пам’ятаю, там були канали для московської, польської, болгарської та "балтійських" мов, а от каналу для української ніяк не було.

Я почав досліджувати цю тему, пройшовся по каналам інших мов, як то сомалійської, іномалазійської (?), мальтійської мов, і бачу, що не дуже там і активно балакають. І думаю, не може ж так бути, що активність пов’язана з цими мовами вища, ніж можлива активність в українському каналі, якби він був. І почав кулупати адмінів на цю тему.

І кажуть вони мені - мало людей, що вчать українську, от і не робимо канал. А я їм показую приклад, ось в логах написано, що такого-то числа на сервер зайшла людина, котра поставила українську мову, як бажану для вивченна. А зараз цієї людини немає! І при цьому вона досі є на спеціальному сервері, котрий призначений чисто для вивчення української (/r/ukrainian). Тобто, та людина побачила, що на сервері немає де задавати питання щодо української, та покинула сервер.
От так ми кулупали один одного, я їм свої аргументи, а вони - низька активність і т.д. І ось тут підключилась громада. Інші користувачі, котрі не знають української, і котрі її навіть не вивчають, але вони також почали тиснути на адмінів. Кажуть, що активності немає, тому що тим, хто вивчає українську, немає де бути активними, бо немає каналу. Кажуть, що є канали, на котрих мертві бджоли не гудуть, і при цьому створення каналу нічого не коштує, тому впертість адмінів незрозуміла.
З горем пополам канал таки створили, це перемога!

І відразу почали на ньому балакати, і майже відразу прибіг московит, почав гавкати та хрюкати про те, що українською в україні майде ніхто не спілкується, і мову використовують лише для розпалювання якоїсь там ворожнечі. От так воно там серло-серло, як ми вже покликали адмінів, один раз, другий раз, і того довбня забанили. Це ще одна перемога!
З чим я вас всіх і вітаю.

p.s. от так fakinyan сприяв поширенню української на міжнародному рівні

Подякували: ReAl, bvn, leofun01, 0xDADA11C7, NaharD, 221VOLT, cheappi386, /KIT\, Eff1c9

7 578

І хочеться ще ж мати справу з руснявими унтерменшами, щось комусь доводити..  *SCRATCH*

=)

7 579

то не русняві унтерменші, то канал людей десь з європки, і вони не мають нічого проти України.
А щодо доведення, то це ви не так зрозуміли. Є, звісно, і такі люди, що починають щось доводити, але в 90%, то русня щось доводить, а ми сміємось з того, і підтролюємо. В кінці робочого дня це непогано розслаблює, краще за комедіянські шоу  *OK*

7 580

ого який запис в літопис ))

Все на світі, як вода, Світла радість і біда. Все тече і все біжить в нікуди,
Все на світі, як пісок, Залиши на ньому крок, Змиє все вода, було й так буде.

telegram: @TTaraskin