7 621

Re: Тема для розмов.

FakiNyan написав:

що не так з націоналістами?

Вони ненавидять інші нації не залежно від того чи вони цього заслуговують, чи ні.
Ось тобі прикнад: Гітлер був націоналістом.

7 622

Eff1c написав:
FakiNyan написав:

Вони ненавидять інші нації не залежно від того чи вони цього заслуговують, чи ні.

це звідки у вас така дурна думка в голові з’явилась? кажіть правду, московське тб дивитесь? може на антимайдан якийсь підписані? в вк сидите?

Говоріть українською! Живіть українською! Відчувайте українською!
Подякували: Monolith, NaharD, 0xDADA11C7, /KIT\, sensei, leofun01, bvn7

7 623

FakiNyan написав:
Eff1c написав:
FakiNyan написав:

це звідки у вас така дурна думка в голові з’явилась? кажіть правду, московське тб дивитесь? може на антимайдан якийсь підписані? в вк сидите?

Ні. Я навпаки за Україну. Але повірте навіть в Росії є нормальні люди (більшість з них просто не дивляться тєліка, а особливо новин).

7 624

А щодо вк то що тут такого??? :)

7 625

Eff1c написав:
FakiNyan написав:
Eff1c написав:

Ні. Я навпаки за Україну. Але повірте навіть в Росії є нормальні люди (більшість з них просто не дивляться тєліка, а особливо новин).

І який відсоток в рашці "нормальних людей", на вашу думку?
І що це за козак такий?

Прихований текст

https://cdn.discordapp.com/attachments/333936584481177600/404277480309129216/unknown.png

Подякували: leofun011

7 626

Loooool.
Ця моя фотка *FACEPALM*
Тре її удалити.
Колись оркестром виступали і от у нас такі костюми були *FACEPALM*

7 627

Eff1c написав:

Є два різних значення - патріот і націоналіст. Їх дуже часто сприймають як одне і теж.

Патріот - це той, хто любить свою Батьківщину, а націоналіст - це той, хто ненавидить усі інші нації.

Мабуть телевізор дивитеся? Патріотизм НІЧИМ не відрізняється від націоналізму. Той же егоїзм, що мій клаптик планети, якращий за сусідній.

Eff1c написав:

На мою думку патріотизм - це дуже важливо. Це як любов до матері...

Звичайно. Я повністю згодний. Ні я дійсно. От ходять люди по планеті, і кожен жах я любить свій клаптик, де він народився. І все відразу круто.

Eff1c написав:

Коли людина патріот, то навпаки - з нею якраз все добре. Зовсім інше діло коли вона націоналіст...

1. Поясніть нарешті, що за націоналісти такі? Чи Ви ще й історію в школі вчите розширено? Я ні в якому разіне кажу, що націоналізм це круто, але мені цікаво, як Ви відрізняєте націоналістів від патріотів? Це ж теж саме. Націоналіст - це той же самий патріот, тільки який свої слова підкріплює діями. Ще раз кажу - не підтримую жодну з вище названих груп, просто цікаво, як ви поясните цей момент. Чи є якийсь націоналометр? Де межа, яка ділить людей на патріотів і націоналістів? Яка різниця, крім того, що другі виражають власні думки у більш радикальній формі?

2. Тобто, якщо людина не патріот - то це погано? Кожна людина має право сама вирішувати власні політичні погляди. І чому вона мусить старатися бути тим, ким треба бути, якщо вірити телевізору й класній вчительці?

P.S. Можете закидувати помідорами. Пане Трусіку, запрошую до срачу  :D

Подякували: 221VOLT1

7 628

Взагалі треба ок сторінку видалити)

7 629

Eff1c написав:

Loooool.
Ця моя фотка *FACEPALM*
Тре її удалити.
Колись оркестром виступали і от у нас такі костюми були *FACEPALM*

сам факт того, що ви маєте анкету в одноглазніках, та не маєте нічого проти вк, вже каже, що мозок вам засрали добре. Але ще не все втрачено, можу порадити профілактичні заходи (безкоштовно!)

7 630

FakiNyan написав:

Дуже малий, але ж є.

7 631

Eff1c написав:
FakiNyan написав:

Дуже малий, але ж є.

І що ви пропонуєте?

7 632

FakiNyan написав:

сам факт того, що ви маєте анкету в одноглазніках, та не маєте нічого проти вк, вже каже, що мозок вам засрали добре. Але ще не все втрачено, можу порадити профілактичні заходи (безкоштовно!)

На рахунок ок то гляньте коли я туди заходив.
І що поганого в вк??? Крім Порошенка і вас ніхто немає нічого проти них.

7 633

FakiNyan написав:
Eff1c написав:
FakiNyan написав:

Дуже малий, але ж є.

І що ви пропонуєте?

Нічого. Я взагалі просто хотів пояснити Monolith, що коли він каже "якщо людина патріот, то з нею все покінчено", то помиляється.

7 634 Востаннє редагувалося 221VOLT (20.01.2018 16:32:54)

ура)
свіжих бійців на фронт срачегу підвезли  :D

де сонечко сходить? де сонечко заходить?
таа-ааам!!
*CRAZY*

Все на світі, як вода, Світла радість і біда. Все тече і все біжить в нікуди,
Все на світі, як пісок, Залиши на ньому крок, Змиє все вода, було й так буде.

telegram: @TTaraskin

7 635

221VOLT написав:

ура)
свіжих бійців на фронт срачегу підвезли  :D

де сонечко сходить? де сонечко заходить?
таа-ааам!!
*CRAZY*

Блін хотів усіх заспокоїти, а вийшло навпаки :(
Краще б взагалі не ліз(((

7 636 Востаннє редагувалося VTrim (20.01.2018 16:36:06)

Факінун,а як ви сприймаєте блок двача? :D  Вони ж теж продалися майл груп.

=)

7 637

вк, то плацдарм для зросійщення українського, і не тільки, народу. В голови молодих людей вбивається ідея, що совєтській союз, матюки, бухло та зеківські звички - то гарно, добре і престижно. Розповсюджується купа інформації, що загрожує суверінітету України, як територіальному, так і культурному.
І головне - московські спец. служби мають прямий доступ до всіх даних, що були колись залишені на тому лайноресурсі, включно з атошниками, волонтерами та іншими людьми, котрі беруть участь в боротьбі проти московії.
одноглазніки, то таке ж саме, тільки для старих пердунів.

Що ви, що моноліт - помиляєтесь стосовно націоналізму.

Націоналіст - це той, хто любить своє, і робить все, для своєї країни/народу, і при цьому з повагою відноситься до інших національностей (московити, то не національність).
Нацист - це той, хто ненавидить інші національності.

Подякували: leofun01, bvn2

7 638

Політична нація — це сукупність громадян країни, які незалежно від їхнього соціального статусу, мови, віросповідання, походження та інших соціально-групових відмінностей мають рівні права і на основі демократичних інститутів політичної влади та форм політичної участі, законодавчо встановлених норм і процедур здійснюють державне самоврядування, мають політичний і юридичний суверенітет, поєднані почуттями солідарності та ідеологією патріотизму.

А тепер накладіть це визначення на приклади постання нових політичних націй, особливо тих націй, які нам часто вказують як на зразок - США, наприклад, і все зайве одразу з визначення відпаде, а корисне долучиться. США були колонією Великобританії, тому для постання політичної нації була необхідна війна з ВБ. По-друге самої протиколоніальної війни недостатньо для постання нової політичної нації, було б просто нове королівство з динатією, а от потрібний той самий інститут громадянства і бороьба з ВБ-сраколизами. Лише після того як вони загнали ВБ-сраколизів туди, звідкіля вони вже не висовувалися, в них відбулася громадянська війна, бо обидві сторони конфлікту хотіли США, просто бачення майбутнього розвитку були різні.  Дрючба південників і північників разюче відрізнялась від дрючби з ВБ, обидві сторони конфлікту були патріотами своєї країни, а от державні утворення були різні та обидві сторони конфлікту не мали такого жорсткого станового поділу як у ВБ. Окрім громадян існували і негри (і сьогодні складають окрему спільноту), жоден з представників яких не підписував акт про незалежність та ін. бо здебільшого не входили в політичну націю США. І лише після другої світової штангенциркуль зовсім щез з політичного обрію США.

Подякували: 221VOLT, leofun01, varkon, bvn4

7 639

VTrim написав:

Факінун,а як ви сприймаєте блок двача? :D  Вони ж теж продалися майл груп.

вже не пам’ятаю, коли покинув те лайно.
Вважаю його такою ж фігнею, як вбидлятня, та одноглазніки, просто для іншої аудиторії.

вк - то для "нормальної" молоді, відвертого бидла, та бидла, котре вважає себе інтелегенцією.
одноглазніки - то для таких самих, але вищої вікової категорії.
квач - для решти ватних маргіналів,  школярів, та інших людей, котрі вважають себе особливими.

7 640

Заспокойтесь...
У кожного своя точка зору...
Все-одно ніхто нікому нічого не докаже. Всі тільки посваримося...