7 681 Востаннє редагувалося FakiNyan (20.01.2018 23:47:31)

Re: Тема для розмов.

та мені те ж саме залишилось зробити, тільки треба написати комусь, щоб з пороком вадою серця пустили туди ж, куди і вас з діабетом

Говоріть українською! Живіть українською! Відчувайте українською!

7 682

щоб з цукровим діабетом потрапити до лінійних частин ЗСУ чи до ДУК/ОУН, то я буду там

А в самих ДУК/ОУН ви питали? Я не тріль (я негідний для військової служби через давні проблеми з головою), правда цікавить.

7 683

порокомвадою серця пустили туди ж, куди і вас з діабетом

Подякували: FakiNyan1

7 684

Волонтер/Помічник в госпіталі чи чому там не варіант?

7 685

0xDADA11C7 написав:

щоб з цукровим діабетом потрапити до лінійних частин ЗСУ чи до ДУК/ОУН, то я буду там

А в самих ДУК/ОУН ви питали? Я не тріль (я негідний для військової служби через давні проблеми з головою), правда цікавить.

спочатку koala, тепер ви з камінг-аутом... що ж це робиться

7 686

хоча, це ж українська. Згадав, що є слово - порочний, та й засумінив
http://sum.in.ua/s/porok

Подякували: 0xDADA11C71

7 687 Востаннє редагувалося FakiNyan (20.01.2018 23:50:22)

менше з тим..
Як вам така історія?
https://www.youtube.com/redirect?q=http … escription

7 688

Так я давно писав про свої хвороби, це не новина.

7 689

там незрозуміло, де жарти, а де правда

7 690

FakiNyan написав:

хоча, це ж українська. Згадав, що є слово - порочний, та й засумінив
http://sum.in.ua/s/porok

Можливо в діалектному мовленні і присутнє, але Олесь Гончар на аргумент.

7 691

Там недосказана правда, бо не всі учасники ще померли, жартів там нема зовсім.

7 692

0xDADA11C7 написав:

Там недосказана правда, бо не всі учасники ще померли, жартів там нема зовсім.

тоді вам тре в якесь село львівської области, на реабілітацію

7 693

про русскій мір
https://www.radiosvoboda.org/a/hostages … ml?story=0

Подякували: 0xDADA11C7, leofun01, bvn3

7 694

Пане Трусік, ви накликали на наш форум божу кару - користувач Belyj205 напише скаргу в доменну зону org.ua, в нього є всі докази що ви його образили - він всю розмову зі мною і з вами зняв на відео.

Подякували: VTrim, FakiNyan, /KIT\, Eff1c4

7 695

Я скажу яка різниця між патріотом і націоналістом. Патріот любить - Батьківщину як таку( патрія - земля батьків грецькою), тобто землю де він народився. Націоналіст - націю, тобто спільноту людей, які мають спільні з ним мовні і культурні ознаки. Тих же хто не любить інші нації називають шовіністами, а тих, що не люблять інші раси - расистами.

Подякували: sensei, 0xDADA11C7, ping, leofun01, FakiNyan, /KIT\, Eff1c, ReAl, bvn9

7 696

Vo_Vik написав:

Я скажу яка різниця між патріотом і націоналістом. Патріот любить - Батьківщину як таку( патрія - земля батьків грецькою), тобто землю де він народився. Націоналіст - націю, тобто спільноту людей, які мають спільні з ним мовні і культурні ознаки. Тих же хто не любить інші нації називають шовіністами, а тих, що не люблять інші раси - расистами.

Божественні слова, яких я не сподівався почути.

Подякували: varkon, bvn2

7 697

Схоже здорові люди реплейс не відвідують :D

=)
Подякували: 0xDADA11C71

7 698

Vo_Vik написав:

А нацизд/фошизд не розписали.

=)

7 699

VTrim написав:
Vo_Vik написав:

А нацизд/фошизд не розписали.

Нацизм - це скорочення від націонал-соціалізм, ідеологія в якій любов до своєї нації поєдналась з класовою ненавистю соціалізму. Бідним робітникам втирали, про те що їх експлуатують багаті євреї, і плодами їхньої праці користуються всякі іждівенці. Тобто пішло виродження в соціал-шовінізм.
Фашизм - теж декларують любов до нації, але швидше розглядають націю як корпоративний елемент. Тобто держава є корпорацією яка працює на благо нації, якщо ти любиш свою націю, то повинен працювати на свою державу. Прицьому поняття любові до держави часто підміняли любовю до державних лідерів, до керівників корпорації.

Подякували: sensei, ping, leofun01, VTrim, FakiNyan, /KIT\, Eff1c, ReAl, varkon, 0xDADA11C7, bvn, P.Y.12

7 700

0xDADA11C7 написав:

Пане Трусік, ви накликали на наш форум божу кару - користувач Belyj205 напише скаргу в доменну зону org.ua, в нього є всі докази що ви його образили - він всю розмову зі мною і з вами зняв на відео.

це він вам таке написав?