8 101

Re: Тема для розмов

заходьте вечором на сервер глобал хунти, вам там детально пояснять про все, якщо пощастить

8 102

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

заходьте вечором на сервер глобал хунти, вам там детально пояснять про все, якщо пощастить

О, а що воно за сервер такий і як на нього зайти?

8 103 Востаннє редагувалося /KIT\ (27.07.2021 12:29:09)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

заходьте вечором на сервер глобал хунти, вам там детально пояснять про все, якщо пощастить

киньте посилання, будь ласка

Подякували: flatliner1

8 104

Re: Тема для розмов

/KIT\ написав:
FakiNyan написав:

заходьте вечором на сервер глобал хунти, вам там детально пояснять про все, якщо пощастить

киньте посилання, будь ласка

там кніпка join є, ото її тицяти треба
https://discord-server.com/380042412623396865

Подякували: flatliner1

8 105

Re: Тема для розмов

Договір, який на сьогодні регулює правила судноплавства в Азовському морі та Керченській протоці:

Прихований текст

  Договір
               між Україною та Російською Федерацією
        про співробітництво у використанні Азовського моря
                      і Керченської протоки


            ( Договір ратифіковано Законом
              N 1682-IV ( 1682-15 ) від 20.04.2004 )


     Дата підписання:       24.12.2003
     Дата набуття чинності: 23.04.2004


     Україна і Російська Федерація, далі - Сторони,
     керуючись відносинами  дружби  і співробітництва між народами
України і Росії,  братерськими зв'язками  між  ними,  що  склалися
історично;
     керуючись положеннями Договору про дружбу,  співробітництво і
партнерство  між  Україною  і  Російською Федерацією від 31 травня
1997 року ( 643_006 ),  а також Договору між Україною і Російською
Федерацією про українсько-російський державний кордон від 28 січня
2003 року ( 643_157 );
     відзначаючи важливе значення Азовського моря  та  Керченської
протоки для економічного розвитку України і Росії;
     будучи переконаними в тому,  що всі питання,  які  стосуються
Азовського моря та Керченської протоки,  повинні вирішуватися лише
мирними засобами спільно або за згодою України і Росії;
     виходячи з    необхідності    збереження    Азово-Керченської
акваторії як цілісного господарського та  природничого  комплексу,
що використовується в інтересах України та Росії;
     домовилися про таке:

                             Стаття 1

     Азовське море та Керченська протока історично  є  внутрішніми
водами України і Російської Федерації.
     Азовське море  розмежовується   лінією   державного   кордону
відповідно до угоди між Сторонами.
     Врегулювання питань,  що відносяться до акваторії Керченської
протоки, здійснюється за угодою між Сторонами.

                             Стаття 2

     1. Торговельні  судна  та  військові  кораблі,  а  також інші
державні судна під прапором України або Російської  Федерації,  що
експлуатуються  в  некомерційних цілях,  користуються в Азовському
морі та Керченській протоці свободою судноплавства.
     2. Торговельні  судна  під  прапорами  третіх  держав  можуть
заходити в Азовське море і проходити  Керченською  протокою,  якщо
вони   прямують   до   українського   або   російського  порту  чи
повертаються з нього.
     3. Військові  кораблі  або інші державні судна третіх держав,
що  експлуатуються  в  некомерційних  цілях,  можуть  заходити   в
Азовське   море  та  проходити  Керченською  протокою,  якщо  вони
прямують  з  візитом  чи  діловим  заходженням  до порту однієї із
Сторін на її запрошення або дозвіл, погоджений з іншою Стороною.

                             Стаття 3

     Українсько-російське співробітництво,  в  тому  числі спільна
діяльність у галузі судноплавства,  включаючи його регулювання  та
навігаційно-гідрографічне    забезпечення,   рибальства,   захисту
морського середовища,  екологічної  безпеки,  а  також  пошуку  та
рятування в Азовському морі та Керченській протоці, забезпечуються
шляхом як реалізації наявних угод,  так і укладення, у відповідних
випадках, нових домовленостей.

                             Стаття 4

     Спори між Сторонами, пов'язані з тлумаченням та застосуванням
цього Договору,  вирішуються шляхом консультацій та переговорів, а
також іншими мирними засобами за вибором Сторін.

                             Стаття 5

     1. Цей  Договір  підлягає  ратифікації  та набуває чинності з
дати обміну ратифікаційними грамотами Сторін.
     2. Зміни   та   доповнення  до  цього  Договору  оформлюються
окремими  протоколами,  які  набувають  чинності   відповідно   до
процедури, описаної в пункті 1 цієї Статті.

     Вчинено у  м.  Керч 24 грудня 2003 року,  у двох примірниках,
кожний українською та російською  мовами,  причому  обидва  тексти
мають однакову силу.

За Україну                         За Російську Федерацію

(підпис)                           (підпис)

Президент України                  Президент Російської Федерації

Л.Д. Кучма                         В.В. Путін

Детальніше про обставини укладення цього договору і аналіз, як його сторони мали б дотримуватись в сьогоднішній ситуації, - у посиланні, що я давав раніше:
https://www.youtube.com/watch?v=KYX7LlSmfbY

Але на жаль, договір, підписаний з Росією, не вартий того паперу, на якому написаний.(Отто фон Бісмарк)
Тому залиште звичку до самоїдства і сварок (якщо, звичайно, це не ваша професія). Розмірковуючи про те, - повинні були йти, -не повинні були, - виходьте з відповідних документів.

8 106 Востаннє редагувалося fed_lviv (29.11.2018 18:33:58)

Re: Тема для розмов

договір, підписаний з Росією, не вартий того паперу, на якому написаний

виходьте з відповідних документів

???

Коли йдеться про війну то на "пісюльки" не дуже дивляться. Німеччина з СРСР підписувала договір і навіть Польщу ділили, а потім ..Англія та Франція сильно допомогли ті й ж Польщі ..., Німеччина дотримувалася Версальського договору..., в даній ситуації (російські кораблі атакували наших і взяли в полон) хтось нам поспішає допомогти згідно Будапештського меморандуму (де ж США та Велика Британія, аууу..)

Чи наша верхівка не знала що там може трапитися? Таке враження що Тузли, Криму, Сходу не було :(

8 107 Востаннє редагувалося PRY (29.11.2018 18:36:49)

Re: Тема для розмов

Коли йдеться про війну то на "пісюльки" не дуже дивляться. Німеччина з СРСР підписувала договір і навіть Польщу ділили, а потім ..Англія та Франція сильно допомогли ті й ж Польщі ..., Німеччина дотримувалася Версальського договору..., в даній ситуації (російські кораблі атакували наших і взяли в полон) хтось нам поспішає допомогти згідно Будапештського меморандуму (де ж США та Велика Британія, аууу..)

Чи наша верхівка не знала що там може трапитися? Таке враження що Тузли, Криму, Сходу не було

Без коментарів.

8 108

Re: Тема для розмов

Вважаю, що правильно туди відправили кораблі, бо краще, щоб ситуація ескалювалась вже там ніж мовчки чекати, коли вони нам і Одесу перекриють.

8 109

Re: Тема для розмов

відправили кораблі

Ось це вони на жаль дійсно зробили :(
В чому була проблема вийти у море "Гетьману Сагайдачному", і в разі чого прикрити своїх? Тільки не тоді коли вже все було зрозуміло і в нас з'явилися гучні заяви - "Весь склад ВМС піднято по тривозі, всі кораблі виходять в море "

мовчки чекати, коли вони нам і Одесу перекриють.

То краще сходити до ворога і віддати ту зброю, якою ми мали захищатися?

8 110

Re: Тема для розмов

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/5c003413e6e2b/bksr0016.jpg

8 111 Востаннє редагувалося PRY (29.11.2018 21:55:41)

Re: Тема для розмов

http://sprotyv.info/ru/news/kiev/yuridi … rstochnika

8 112

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
/KIT\ написав:
FakiNyan написав:

заходьте вечором на сервер глобал хунти, вам там детально пояснять про все, якщо пощастить

киньте посилання, будь ласка

там кніпка join є, ото її тицяти треба
https://discord-server.com/380042412623396865

Щось я нічого там не зрозумів: ніхто нічого не пише, хтось щось кричить... а в мене мітинг з роботодавцем, вимкнув звук на вкладці... ввімкнув - тиша... і знов ніхто нічого не пише... :D

8 113

Re: Тема для розмов

а чого вам хтось має писати, ви що, принцеса? Вам раз сказали - альо, другий раз сказали, але ніхто не відповідає. Перекинули в іншу кімнату, щоб не підслуховували, та й все.

8 114

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

а чого вам хтось має писати, ви що, принцеса? Вам раз сказали - альо, другий раз сказали, але ніхто не відповідає. Перекинули в іншу кімнату, щоб не підслуховували, та й все.

Ніфіга не зрозумів... А нашо ви туди запрошували заходити, якщо там така конспірація і жодних пояснень, що треба робити людині, яка щойно приєдналася? Взагалі-то я гадав, що там чати, в яких пишуть... а коли там хтось щось почав несподівано кричати дуже невчасно, довелось звук відключити... Короче дурня якась.

Подякували: varkon, leofun012

8 115

Re: Тема для розмов

У Росії заявили, що заарештовані моряки вже у СІЗО Москви

8 116

Re: Тема для розмов

bvn написав:
FakiNyan написав:

а чого вам хтось має писати, ви що, принцеса? Вам раз сказали - альо, другий раз сказали, але ніхто не відповідає. Перекинули в іншу кімнату, щоб не підслуховували, та й все.

Ніфіга не зрозумів... А нашо ви туди запрошували заходити, якщо там така конспірація і жодних пояснень, що треба робити людині, яка щойно приєдналася? Взагалі-то я гадав, що там чати, в яких пишуть... а коли там хтось щось почав несподівано кричати дуже невчасно, довелось звук відключити... Короче дурня якась.

так я не вас запрошував, і ви самі посилання попросили, і там спілкуються голосом, і там ніхто не кричав

8 117 Востаннє редагувалося flatliner (01.12.2018 06:50:46)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
bvn написав:
FakiNyan написав:

а чого вам хтось має писати, ви що, принцеса? Вам раз сказали - альо, другий раз сказали, але ніхто не відповідає. Перекинули в іншу кімнату, щоб не підслуховували, та й все.

Ніфіга не зрозумів... А нашо ви туди запрошували заходити, якщо там така конспірація і жодних пояснень, що треба робити людині, яка щойно приєдналася? Взагалі-то я гадав, що там чати, в яких пишуть... а коли там хтось щось почав несподівано кричати дуже невчасно, довелось звук відключити... Короче дурня якась.

так я не вас запрошував, і ви самі посилання попросили, і там спілкуються голосом, і там ніхто не кричав

Що означє оцей допис http://replace.org.ua/post/121656/#p121656 як не запрошення? Те що воно розміщено в публічній темі форму, може означати тільки запрошення для всіх форумчан. Якщо б ви запрошували когось конкретного, то мали б написати йому приватне повідомлення, або хоча б звернутися за ніком.

Так, мені стало цікаво і я доєднався до прохання посилання, сподіваюсь це не злочин.

Звідки я міг зрозуміти, що там спілкуються голосом?

І не триндіть, там реально хтось комусь щось вопів... дословно не пам'ятаю, та й не міг свою увагу на це звернути, бо якраз спілкувався з роботодавцем по скайпу, але схоже було на якийсь "дум!.. чи то відкрийся, чи то розкрийся!" - вопіли реально, як різані...

Та вже мені не цікаво, я зрозумів, що мені не треба було туди заходити, то якесь зібрання не зовсім адекватних людей.

8 118 Востаннє редагувалося FakiNyan (01.12.2018 12:05:36)

Re: Тема для розмов

bvn написав:
FakiNyan написав:
bvn написав:

Ніфіга не зрозумів... А нашо ви туди запрошували заходити, якщо там така конспірація і жодних пояснень, що треба робити людині, яка щойно приєдналася? Взагалі-то я гадав, що там чати, в яких пишуть... а коли там хтось щось почав несподівано кричати дуже невчасно, довелось звук відключити... Короче дурня якась.

так я не вас запрошував, і ви самі посилання попросили, і там спілкуються голосом, і там ніхто не кричав

Що означє оцей допис http://replace.org.ua/post/121656/#p121656 як не запрошення? Те що воно розміщено в публічній темі форму, може означати тільки запрошення для всіх форумчан. Якщо б ви запрошували когось конкретного, то мали б написати йому приватне повідомлення, або хоча б звернутися за ніком.

Так, мені стало цікаво і я доєднався до прохання посилання, сподіваюсь це не злочин.

Звідки я міг зрозуміти, що там спілкуються голосом?

І не триндіть, там реально хтось комусь щось вопів... дословно не пам'ятаю, та й не міг свою увагу на це звернути, бо якраз спілкувався з роботодавцем по скайпу, але схоже було на якийсь "дум!.. чи то відкрийся, чи то розкрийся!" - вопіли реально, як різані...

Та вже мені не цікаво, я зрозумів, що мені не треба було туди заходити, то якесь зібрання не зовсім адекватних людей.

так то не для вас запрошення
мені ніхто не "вопів"
вас туди ніхто й не кликав, ви непотрібні

8 119

Re: Тема для розмов

Те відчуття коли читаєш, що твій колишній джун обновив статус до сенйор iOS девелопер. А ти з тімліда перейшов в фулстак. Розумієш, десь звернув не туди.

Подякували: ostap34PHP1

8 120

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

Те відчуття коли читаєш, що твій колишній джун обновив статус до сенйор iOS девелопер. А ти з тімліда перейшов в фулстак. Розумієш, десь звернув не туди.

так ви ж розумієте, що для того, аби стати сеньйором gayiOS розробником, треба спочатку розробити собі дещо. Воно вам треба?