8 641

Re: Тема для розмов

https://www.youtube.com/watch?v=UTdan7xOlcM

Подякували: Replace, ostap34PHP, 221VOLT3

8 642

Re: Тема для розмов

мож не в тєму запитання а цей. я оце побачив сову і хотів запитати. хто живе в київській області, можете сказати, чи буває таке що в години 2-3 ночі прилітають якісь птахи? от я живу в місті, я не знаю що воно за диво таке, буває що я вихожу покурити а там горобці літають, в 2 години ночі, чи то і не горобці я не знаю. може засніму. ну дуже схожі на горобців. тілько не цвірінькають... не підскажете, що може бути??

8 643 Востаннє редагувалося FakiNyan (12.06.2019 07:08:06)

Re: Тема для розмов

Кажани?

Подякували: koala, ostap34PHP2

8 644

Re: Тема для розмов

та ні. ці менші і літають швидше. а от кажани літають криво (не прямо) і махають крилами з меншою частотою. я думаю, що все ж птахи. діло в тому, що ніколи не було ще такого, щоб прилітали ворони в 3 години ночі, але вони чомусь стали прилітати саме в 3. все було б нічого, але вікна відкриті і вони будять. а от до них, в 2 години ночі прилітають оці птахи, схожі на горобців

Подякували: ostap34PHP1

8 645

Re: Тема для розмов

Якщо ви зі Львова, то це ще можуть бути комарі

8 646

Re: Тема для розмов

Помиляєтесь. якщо ви з Києва чи з будь-якої точки Євразії, то це можуть бути також комарі
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0 … 0%B3%D0%B8
Рівень безпечності: безпечні
Кусючість: не кусають людину
Харчування: нектар
Розмір: пів долоні
Види в червоній книзі: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1 … 0%BD%D0%B0

8 647

Re: Тема для розмов

хочу підняти тему яка цікавить напевне всіх.
коли буде дощ в Києві?
типа от набираю в гуглі
https://www.google.com/search?q=%D0%BF% … 0%B2%D1%96
видає погоду шо дощ... і так вже тиждень якщо не 2. гізметео - те саме. і що дивно на градуснику в мене погода суттєво відрізняється. типу таке відчуття наче проходить десь аукціон по продажу парасольок і всіх синоптиків хтось піджав. реально. небуло ще ніколи такого щоб на кожен день обіцяли дощ і його не було.
пам'ятаєте штормове попередження було? так от того самого дня день і ніч світило сонце, і аж до самого вечора залишався прогноз "зливи" - спочатку що злива в 11:00, потім в 15:00, потім 17, 18, 21 - а зливи немає.... і оце з тих пір пишуть що злива завтра і так кожен день
ну як же типу можуть бути зливи якщо я дивлюся на небо - ясне, іноді частково хмарне.
у кого які думки? чому кожен день обіцяють доща? ну не дурний же синоптик. глянув на небо - ясно. а пише що дощ йде, ну типу не зараз а перед цим було

8 648

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Якщо ви зі Львова, то це ще можуть бути комарі

По живому ріжете, мене недавно один вкусив,
так тепер ще й болить місце укусу..

Подякували: leofun011

8 649

Re: Тема для розмов

типу реально відрізняються від обичних? та мене ось тільки 8 разів за весь час кусали, поменшало їх. в минулому році було - зайшов в кущі - обліпили - і виходиш з кущів обкусаний. типу може не сезон ще.

8 650

Re: Тема для розмов

ginderbutters написав:

в минулому році було - зайшов в кущі - обліпили - і виходиш з кущів обкусаний.

ginderbutters, то до чого було оте повідомлення:

ginderbutters написав:

комарі
Рівень безпечності: безпечні
Кусючість: не кусають людину

?

Я колись був поправив статтю на вікі (чи то про комарів, чи якусь іншу гидоту ...), так модери зразу відкотили назад, наче я щось не те написав. Щоб їм яйця зпухли від комариних укусів.

Подякували: LoganRoss, 221VOLT2

8 651

Re: Тема для розмов

Певне мова йшла про Комарів-довгоніжок, як не кусають взагалі

8 652

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:

Певне мова йшла про Комарів-довгоніжок, як не кусають взагалі

Вони теж кусають. А тим, хто буде казати інакше, хочу побажати провести 3 місяці в карпатах біля річки (або озера) і відчути всю радість від укусів.

Нє, от мені цікаво, хто ці люди, які пишуть, що хтось когось не кусає ? На основі чого вони роблять такі висновки ?

Подякували: LoganRoss1

8 653

Re: Тема для розмов

leofun01 написав:
Chemist-i написав:

Певне мова йшла про Комарів-довгоніжок, як не кусають взагалі

Вони теж кусають. А тим, хто буде казати інакше, хочу побажати провести 3 місяці в карпатах біля річки (або озера) і відчути всю радість від укусів.

Нє, от мені цікаво, хто ці люди, які пишуть, що хтось когось не кусає ? На основі чого вони роблять такі висновки ?

Мене якось вкусив, то набряк був як маленька Австралія і майже місяць не сходив.
І ще дотепер в літню ніч закривав вікно, бо залітають і неможливо заснути. Якось зі спухлим оком прокинувся. А не відкриєш вікно то жарко. Дилема. Благо, відкрив для себе сітку для вікна - рай тепер.

Подякували: leofun01, 221VOLT2

8 654

Re: Тема для розмов

типа в цих комарів немає чим кусати, типа той хобот то яйцеклад. типа є схожі на них комарі і вони кусають. але як відрізнити їх і схожих невідомо
на рахунок вікі - там багато фальшо-даних. і випривить їх не можна
намагався зареєструватися в вікі - пише ваш діапазон ip заблокований. ну мій провайдер типа міняє діапазони раз в 2 дні, всі діапазони забанені. "за вандалізм". ну а у нас же в україні нема майже статичних ipv4, типа не вистачає їх і провайдери вішають по кілька десятків на один ipv4. в європі ipv6. типа всю україну забанили

8 655

Re: Тема для розмов

Що за потовщення на кінці USB кабелю моєї мишки?
https://i.postimg.cc/kDSQNg3s/0052.jpg

Подякували: LoganRoss, 221VOLT2

8 656

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Що за потовщення на кінці USB кабелю моєї мишки?
https://i.postimg.cc/kDSQNg3s/0052.jpg

Феритове кільце

Подякували: javascriptIsLife, LoganRoss, 221VOLT, leofun014

8 657

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Що за потовщення на кінці USB кабелю моєї мишки?

Феритовий фільтр

Подякували: javascriptIsLife, LoganRoss2

8 658 Востаннє редагувалося javascriptIsLife (15.06.2019 10:37:23)

Re: Тема для розмов

7 поз для лінивого сексу влітку

8 659

Re: Тема для розмов

І для цього треба було писати цілу статю?

8 660

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

І для цього треба було писати цілу статю?

Вони не лише на кабелі мишки :-)
Наприклад у «кінескопному» телевізорі у блоці рядкової розгортки або у комп'ютерному блоці живлення може бути феритова трубочка, надягнена на вивід потужного транзистора чи діода. Може бути іншої форми — надягають на плаский шлейф.
Я бачив навіть прокладку на плату з фериту з купою дірочок, яку під гніздо типу VGA-шного ставили, одна деталь як 26 феритових фільтрів, по одному на кожен вивід.

Це окремий шмат магії із своїми заморочками — куди і яку треба поставити, статті заслуговує не менше, ніж резистор чи конденсатор.

Подякували: 221VOLT1