8 821

Re: Тема для розмов

fed_lviv написав:

Ух, а який президент в нас "сильно" озброював армію? :)

Пане зелеботе, я розумію Ваше інстинктивне бажання валити вину на папєрієдніка, але якщо відверто поганий стан армії за Порошенка виглядав як недбалість, то пряме урізання оборонних бюджетів командою Зеленського вже справляє враження підготовки до здачі території.

Подякували: 221VOLT, dot, flatliner3

8 822

Re: Тема для розмов

fed_lviv написав:
NagarD написав:

війну завершує й мир нам несе

А в нас війна??? :)

"Не бійтесь заглядати у словник". Якщо знайдете визначення, під яке нинішня ситуація на Донбасі не потрапляє - з мене цукерка.

fed_lviv написав:
P.Y. написав:

з лінії майбутнього прориву,

Далеко вони хочуть прориватися? :)

Доки пустимо. І не бачу нічого смішного.

fed_lviv написав:
P.Y. написав:

садить армію на голодний пайок і методично її роззброює.

Ух, а який президент в нас "сильно" озброював армію? :)

Гляньте витрати на армію в бюджетах різних років, інформація відкрита.

Подякували: 221VOLT, dot, leofun01, flatliner4

8 823

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:

Пане зелеботе, я розумію Ваше інстинктивне бажання валити вину на папєрієдніка, але якщо відверто поганий стан армії за Порошенка виглядав як недбалість, то пряме урізання оборонних бюджетів командою Зеленського вже справляє враження підготовки до здачі території.

Ух, як в нас все цікаво, якщо не за Петрика, то автоматично за Зєлю або навпаки. Відверто, мені жоден з них не до вподоби. Хоч, також, чесно скажу, що в разі вибору між П та З, для мене краще З (бо кожна "хороша" людина після свого терміну залишає "гарні" сліди, тому згодом і З стане дуже поганим :) ).
Всі "великі" заслуги Петрика зі ЗСУ про які я читав та чув в новинах, так само можна додати Зеленому. А якщо просто, то за весь час незалежності жоден президент (включно з теперішнім) не приділяли армії достатньо уваги (а саме стільки скільки їй потрібно було в конкретні періоди).

koala написав:

Якщо знайдете визначення, під яке нинішня ситуація на Донбасі не потрапляє - з мене цукерка.

Так це напевно не мені потрібно посилання в словник, а трішки іншим особам. Які сидять значно вище :)

koala написав:

Доки пустимо. І не бачу нічого смішного.

Якщо серйозно, то я теж нічого смішного не бачу з 2014 року. Але завжди чути про танки які стоять на кордоні, то інколи пробиває на сміх :)

koala написав:

Гляньте витрати на армію в бюджетах різних років, інформація відкрита.

І що вони мені скажуть? Можна ще глянути в Білу книгу, яка є у вільному доступі з початку 2000 років, але сенс? Скільки буханок хліба Ви придбаєте за рік, якщо:
- взагалі його не їсте, бо не любите
- почали їсти 1 буханку на тиждень бо лікар сказав, що без нього помрете
Я думаю Ви розумієте, для чого дане порівняння.

8 824

Re: Тема для розмов

Ух, як в нас все цікаво, якщо не за Петрика, то автоматично за Зєлю або навпаки

Ну а як же у вас інакше буває? Надивився вже на таких. Що йому не кажи, а воно «а Порошенко поганий...». Добре, повністю згоден (хіба в своєму попередньому повідомленні я писав про Порошенка щось інше?), але Зеленський чим так явно за нього кращий? А воно знов: «А Порошенко поганий...». З вами розмовляти, що з телевізором.

Подякували: 221VOLT, dot2

8 825

Re: Тема для розмов

fed_lviv написав:
koala написав:

Якщо знайдете визначення, під яке нинішня ситуація на Донбасі не потрапляє - з мене цукерка.

Так це напевно не мені потрібно посилання в словник, а трішки іншим особам. Які сидять значно вище :)

Ми тут із вами спілкуємося. Ви нездатні відповідати за свої слова? І уточнюйте, про яких саме осіб ви говорите, щоб не було непорозумінь.

fed_lviv написав:
koala написав:

Доки пустимо. І не бачу нічого смішного.

Якщо серйозно, то я теж нічого смішного не бачу з 2014 року. Але завжди чути про танки які стоять на кордоні, то інколи пробиває на сміх :)

Коли в реченні є "але", те, що до нього, можна не читати.
Отже, на сміх пробиває, коли про танки чуєте? У лікаря давно перевірялися?

fed_lviv написав:
koala написав:

Гляньте витрати на армію в бюджетах різних років, інформація відкрита.

І що вони мені скажуть? Можна ще глянути в Білу книгу, яка є у вільному доступі з початку 2000 років, але сенс? Скільки буханок хліба Ви придбаєте за рік, якщо:
- взагалі його не їсте, бо не любите
- почали їсти 1 буханку на тиждень бо лікар сказав, що без нього помрете
Я думаю Ви розумієте, для чого дане порівняння.

Ви краще розпишіть, щоб не було двозначностей. Бо поки що

я розумію, що

ви маленька паскудна істота, яка сере під себе, але щоб не переживати через це, обсирає на словах ще й усіх довкола.

Подякували: 221VOLT1

8 826

Re: Тема для розмов

Я вже скільки намагаюсь донести цим людинам, що треба бути не за Порошенка чи Зеленьського чи ще когось, а за Україну, але ж їм срач  зебіли проти пебілів розводити цікавіше

Подякували: fed_lviv, koala, 221VOLT, varkon, ostap34PHP5

8 827

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:

Що йому не кажи, а воно «а Порошенко поганий...». Добре, повністю згоден (хіба в своєму попередньому повідомленні я писав про Порошенка щось інше?), але Зеленський чим так явно за нього кращий?

Нічого про Порошенка не писали, але писали: "садить армію на голодний пайок і методично її роззброює" з чим я був не згідний і відповідно написав своє повідомлення (де теж не згадував жодного прізвища): "Ух, а який президент в нас "сильно" озброював армію? :)"

koala написав:

Ми тут із вами спілкуємося. Ви нездатні відповідати за свої слова?

Не дуже зрозумів, що Ви маєте на увазі?

koala написав:

І уточнюйте, про яких саме осіб ви говорите, щоб не було непорозумінь.

Напевно ті особи які мали повноваження аби офіційно на весь світ заявити про це.

koala написав:

Отже, на сміх пробиває, коли про танки чуєте?

Саме про танки - ні. Про велике скупчення танків на кордоні, а саме про повномасштабний наступ - так. Оскільки в разі такого наступу, явно армада танків не попре, спочатку відпрацюють трішки інші військові сили.

koala написав:

У лікаря давно перевірялися?

Відверто скажу - 4 рік лікуюсь, але я так розумію не в того лікаря до якого Ви мені рекомендуєте сходити :)

koala написав:

ви маленька паскудна істота, яка сере під себе, але щоб не переживати через це, обсирає на словах ще й усіх довкола.

Що тут сказати. Ваше право. Дякую, хоч за "ви" :)

8 828

Re: Тема для розмов

Alexv написав:

Я вже скільки намагаюсь донести цим людинам, що треба бути не за Порошенка чи Зеленьського чи ще когось, а за Україну, але ж їм срач  зебіли проти пебілів розводити цікавіше

Звучить ніби непогано. Але потім після «треба за Україну» піде щось у стилі «возлюбіть усіх-підряд, забийте на мову, думайте тільки про економіку»... Треба більше конкретики, який варіант України вам імпонує.

Подякували: flatliner1

8 829

Re: Тема для розмов

Нічого про Порошенка не писали, але писали: "садить армію на голодний пайок і методично її роззброює" з чим я був не згідний і відповідно написав своє повідомлення (де теж не згадував жодного прізвища): "Ух, а який президент в нас "сильно" озброював армію?

З періодом від Кравчука до Януковича порівнювати особливо нема сенсу — тоді всі жили з думкою, що війна неможлива, тому й стан армії був відповідний. Лишається порівнювати з попередником, що отримав владу в умовах збройного конфлікту. І якщо фінансування та організаційні зусилля тоді були недостатніми (більше імітації бурхливої діяльності, ніж реального результату), то нині ми не бачимо навіть і цього — оборонні бюджети не просто лишаються недостатніми для воюючої країни, а явним чином скорочуються — так, ніби зараз кінець 90-х, і наш стратегічний партнер нас і пальцем не зачепить...

Подякували: ReAl1

8 830

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:

З періодом від Кравчука до Януковича порівнювати особливо нема сенсу — тоді всі жили з думкою, що війна неможлива, тому й стан армії був відповідний.

Тут я з Вами не згідний. Історія війн та договорів ой яка давня. Тому про це слід було думати завжди. Особливо маючи під боком такого "гарного" сусіда. Мені взагалі цікаво, як можна було Росію в Будапештський меморандум втулити? Навіть відкинувши ядерною зброю (яку часто в нас люблять згадувати, ех якби була :) ), в нас була армія яка явно не по рекламі займала 1 місце у Європі. А ми підписуємо пісюльку щоб нас в разі чого Росія боронила :) Від кого в той час нас мала боронити Росія? Від самих себе? :)
А флот теж так "цікаво" розділили бо не було необхідності в армії? Ну не було, так не було, але навіщо було собі набирати не потрібних "речей"? Для прикладу - крейсер "Україна/Адмірал Лобов" аби "бороздить просторы" Чорного моря? :) Ок, взяли, армія не потрібна, так можна ж було його комусь продати а гроші пустити на пріоритетніші цілі і тд. (такого лайна купа, це ж не лише ядерну зброю і флот про.... гавили)
В 2000 році трапилася надзвичайна подія - навчання ("Точка-У") і після цього ракетні війська похоронили (хоч їх раніше почали хоронити). Тобто всі наступні високі чиновники думали, так як зараз лякають - "якщо війна то ми танками в бій"? :) Звісно, ні. Всі, все, розуміли, було багато заяв, проектів - "Грім", "Сапсан", "Борисфен", ... і тиша. Тобто нас не цікавила зброя, яка дійсно може стримувати не хороших сусідів. До речі зараз проект ОТРК ожив, але як не дивно то не "рідненьке" замовлення. Хоч дай Боже ми все ж таки зрозуміємо, що нам дійсно потрібно.
А проект 58250? Спершу нам обіцяли 1 - 2012 року, 2 - 2014, .... А корпус першого так і красується на заводі (а яка була пишна церемонія, коли Вітя приїхав на закладку :) )  Я вже мовчу скільки грошей було викинуто і буде викинуто на цю "пустоту" :(
Тобто армію всі президенти про...гавили, хіба спасибі Кучмі за "залізні яйця" під час конфлікту на Тузлі. А з іншого боку ми з того часу не розуміли що нам дійсно потрібна армія? Хм...

Тому нам армія не потрібна. А ще краще сказати, що ми підемо в НАТО. І завжди по ТВ сваритися, що ті хто проти вступу в НАТО запроданці. А нас реально в НАТО очікують? :) Якщо в нас норм грошей не вистачає на армію, нам вистачить аби перейти на стандарти НАТО, а це ой як багато (а якщо ще врахувати запас боєприпасів, то геть сумно стає)

P.Y. написав:

оборонні бюджети не просто лишаються недостатніми для воюючої країни, а явним чином скорочуються

Я Вам скажу так, прийде у війська за часів Зеленого - "Нептун", ОТРК і тд, я буду дуууже радий, не прийде - стане черговим гівнюком який нічого не зробив для армії.

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT2

8 831

Re: Тема для розмов

Якщо

P.Y. написав:

піде щось у стилі  «возлюбіть усіх-підряд, забийте на мову, думайте тільки про економіку»...

, то вже якась недомалороссія вийде, чи ще що завгодно, але точно не Україна.

За мовне питання взагалі немає чого дискутувати, є єдина державна мова- українська, і крапка. Не знаеш мови- не можеш займати ніякі державні посади, працювати там, де потрібно спілкуватись з іншими тощо.

Подякували: flatliner1

8 832 Востаннє редагувалося 221VOLT (31.10.2019 15:36:42)

Re: Тема для розмов

koala написав:
221VOLT написав:

де-завгодно можна знайти хорошу людину та гімнюка,
генія та ідіота

давайте ви не будете мені доказувати,
що у Москві всі поголовно -- засранці погані,
а у Львові чи Києві -- всі поголовно -- добрі ангелочки

А якщо я вам скажу, що в Москві - розумні чи дурні, добрі чи погані - але вороги України, ви будете сперечатися? Просто дописуйте "вороги" до кожної їхньої згадки. Хороший розумний ворог чи злий та дурний - яка різниця, якщо це ворог? Не читайте ворожої преси та літератури. А якщо вже читаєте - то ретельно фільтруйте, і для себе, і, тим більше, для інших.

в тій же Москві є багато людей, які говорять "поверніть той Крим Україні"
і точно не мають відношення до планів та реалізацій планів Кремля

це ви зараз розпочали всіх під одну гребінку стригти

ще скажіть, що якби у вас була червона кнопка на столі,
натиснувши яку, можна було би помножити на 0 Москву --
і всіх у ній, і причетних до бід в Україні, і непричетних --
ви би натиснули таку кнопку :)

upd..
в тій же Росії (читай-Москві) близько 600тис азербайджанців, та додатково ще жителів інших країн, на заробітках,
і зайняті вони тим, щоб заробити на хліб собі, своїм родинам, що живуть далеко від Москви

і вони всі також як ніяк нічого поганого для України не планували, і тим більше -- не реалізовували

ви плутаєте чорне з білим -- Кремль та його воєнних псів,
з простим людом, який нічого не планує, не реалізовує, та взагалі нічого не робить

Подякували: fed_lviv1

8 833 Востаннє редагувалося 221VOLT (31.10.2019 15:18:20)

Re: Тема для розмов

georgserd написав:

ви ж сподіваюсь вже були в военкоматі? чи як всі педропатріоти сподіваєтесь воювати з теплого офісу, але ні кроку назад?

Так ви влучно і точно написали...
ЦЕ всі стають героями в теплих хатинках і в комфортних кріслах, за моніторами , такі мудрі і знають, як країною управляти і як війну завершити...

не у всіх же є "природня" властивість вбивати-розстрілювати-підривати та руйнувати

+ комусь же то все відбудовувати треба буде, підірване і розбите з мінометів та іншої воєнної техніки...


з іншої сторони -- imho найважливіша цінність країни -- все-таки в людях,
а не розбитих будинках та просраних територіях
будинки можна відбудувати, території можуть віддати
(добровільно чи не добровільно -- інше питання, негайно чи з часом -- також інше питання),
а от молоді хлопці, яких там повбивали -- це уже остаточна крапка
і це не ок, не ок

Подякували: fed_lviv1

8 834

Re: Тема для розмов

Alexv написав:

Я вже скільки намагаюсь донести цим людинам, що треба бути не за Порошенка чи Зеленьського чи ще когось, а за Україну, але ж їм срач  зебіли проти пебілів розводити цікавіше

так це ж давня національна українська забава -- срач всіх проти всіх

два козака -- три гетьмана

8 835

Re: Тема для розмов

Дурня якась. І це говорить людина зі Львіва. Журба.

Якщо ви поговорите зі звичайним москаликом, то зрозумієте, що він такий самий як і ви, ті ж проблеми, таке ж життя. Може навіть здасться, що він хорошим другом буде. Але країну формують чомусь не ці якості. І коли до вас прийде бандюган в хату, ви ж не приймете його гостинно? Чи приймете, бо в нього срака мита? А може приймете, тільки його миту сраку, а все зле залишите за порогим?

Прихований текст

Але й в такому випадку, срака доброю не стане, а буде захищати все зле, бо вона є її частиною.

Подякували: koala, dot, flatliner3

8 836

Re: Тема для розмов

Чомусь згадався початок, московія з нами воює, а ми кіно знімаємо, - "Останній москаль", де москаль виявляється нормальним.
221VOLT, ви такими роздумами продовжуєте той пропагандонський серіал, який дисонує з реальністю.

Якщо воювати, то воювати. Ане влаштовувати якісь фільтраційні табори, які ви пропонуєте. Є ворог, значить є ціль. Це єдиний шлях.

А те шо нам зара пропонують, нехай Зеленський згорне то в трубочку і запхає в своє обкурене горло, аж до гланд. Воїн який.

Подякували: flatliner1

8 837

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:

не у всіх же є "природня" властивість вбивати-розстрілювати-підривати та руйнувати

ок, у мене в 2014 році теж не природня властивість. У у мого товариша Юри, якого градами накрило та який зараз на Краснопольскому кладовищі лежить. Але з моєї точки зору - коли людина протестує проти війни - це природньо. Якщо людина В КИЕВІ виходить під гаслом "ні капітуляціїї" (зи бен зольдатен ніх капітулірен?) розказуючи що хтось повинени вмирати заради великою україни - то я можу сказати тільки одне - іди у военкомат та відстоюй Україну. У мене поряд живе один такий поцреотичний - прапор на хаті, мова, козацтво всі діла - а коли отримав повістку - побіг шукати як відмазаться. Теж вважав що для нього це неприродньо. Зі мною досі через зуби  - бо я його патриотичним пидором назвав. Й у самому патриотичному регіоні таких було дуже багато, які вважали природнім на клубніку до польщі краще чем в окопи.
Тому в мене чітке відношення до всієї цієї мерзоти вселякі там полтави, парашенки та інше гівно, яке готове з путіним воювати до останнього українця, але з далеку, краще з варшави або мадриду.

Подякували: 221VOLT, fed_lviv, 0xDADA11C73

8 838

Re: Тема для розмов

NagarD написав:

Чомусь згадався початок, московія з нами воює, а ми кіно знімаємо, - "Останній москаль", де москаль виявляється нормальним.
221VOLT, ви такими роздумами продовжуєте той пропагандонський серіал, який дисонує з реальністю.

Якщо воювати, то воювати. Ане влаштовувати якісь фільтраційні табори, які ви пропонуєте. Є ворог, значить є ціль. Це єдиний шлях.

А те шо нам зара пропонують, нехай Зеленський згорне то в трубочку і запхає в своє обкурене горло, аж до гланд. Воїн який.

багато москалів вбив, вояк?

Подякували: 221VOLT1

8 839 Востаннє редагувалося 221VOLT (31.10.2019 18:14:23)

Re: Тема для розмов

NagarD написав:

Чомусь згадався початок, московія з нами воює, а ми кіно знімаємо, - "Останній москаль", де москаль виявляється нормальним.
221VOLT, ви такими роздумами продовжуєте той пропагандонський серіал, який дисонує з реальністю.

Якщо воювати, то воювати. Ане влаштовувати якісь фільтраційні табори, які ви пропонуєте. Є ворог, значить є ціль. Це єдиний шлях.

А те шо нам зара пропонують, нехай Зеленський згорне то в трубочку і запхає в своє обкурене горло, аж до гланд. Воїн який.

лол, я всього-на-всього висловив свою думку, яка не збігається з думкою більшості
висловив, бо маю честь ака чесність/тверді горішки, щоб висловити

повторюсь --

1 -- я не відношу себе до типу "вояка",  скоріше до типу "дослідник"
і мене цікавить опанувати навики типу "торговець", а не типу "вояка"
(якщо незрозуміло, про що я -- див. типи інтелекту, ака кастові, в індусів ака ведичні)

2 -- я не збираюсь всіх підряд "розстрілювати" за те, що вони "дихали одним повітрям" зі справжнім агресором



і я не збираюсь комусь щось забороняти --

хто хоче зі зброєю та на передову -- вперед
хто хоче на майдані Києва стояти -- вперед
хто хоче кудись переїхати -- також вперед

хто не хоче -- нехай не робить,
від примусу користі не буде, лише додаткова шкода

вольному -- воля ! людина -- не дерево !

imho

upd...
кожна людина сама для себе вирішує, знаходить відповіді на запитання
"хто я", та "для чого я тут, на цій Землі"

для себе вирішив -- я тут не для того, щоб когось вбивати

8 840 Востаннє редагувалося NaharD (31.10.2019 19:04:15)

Re: Тема для розмов

Ок, не вбивати. Ситуація, я заходжу до якогось україномовного стрімера і кажу, чоловіче, чом ти користуєшся кацапійським гівном, спробуй українську дяку, і тут заступаєтесь ви, кажете, типу не тре, кацапійське стабільне і зрозуміле, комісія менша, нашо, тобі шось ще пробувати. Адже донатпеї.сру не воюють з Україною, вони хороші. Або теж саме з телеграмом, тут ви скажете, що він же не кацапійський, паша виїхав, його заблокували і т.д. Хабр те ж саме, зробіть українці, краще хабра, а потім говоріть, шоб я перейшов.

Про більшіться ви перегнули, не тре так висловлюватися. Бо наша більшість, насплавді меншість, а ваша меншість, насправді більшість.

Подякували: fed_lviv, koala, ostap34PHP, leofun01, FakiNyan5