9 281

Re: Тема для розмов

О, а тут десь розмовляють про історію? Власне мене цікавить ставлення до визвольної боротьби проти різноманітних окупантів, погляд з боку сучасності.

Подякували: 0xDADA11C7, flatliner2

9 282

Re: Тема для розмов

Створюйте тему

Подякували: 221VOLT1

9 283

Re: Тема для розмов

Не підкажете, картоплю вже можна садити, чи ще ні?

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT2

9 284

Re: Тема для розмов

frz написав:

Не підкажете, картоплю вже можна садити, чи ще ні?

Прихований текст
Подякували: koala, plusxx, flatliner3

9 285

Re: Тема для розмов

В мене є кандидат для допису в розділ Політика, однак ця тема закрита. Чи можна її написати тут, в цій темі?

9 286

Re: Тема для розмов

Заодно ще підкажіть мені місце в уанеті, що поки що не перетворилось на політсральню.

9 287

Re: Тема для розмов

Иии, тоді і в мене запитання: де саме в правилах даного форуму можна знайти пункт про заборону спілкування на політичні теми?

9 288

Re: Тема для розмов

Заборони в правилах нема, але це не перевага, а недоробка. Вже надивився, на що перетворюються нормальні українські форуми з політрозділом, який розростається все більше й більше, після чого адекватні люди починають заходити на форум лише зрідка, а основне спілкування ведеться між «ботами» різних мастей.

Подякували: ExPy, plusxx, leofun01, 221VOLT4

9 289

Re: Тема для розмов

Будь ласка, забаньте обох політспамерів, що відписалися вище. Ну або мене — якщо форум і далі рухатиметься в цьому напрямку, то я волів би не тратити на нього свій час і нерви.

Подякували: leofun01, 221VOLT2

9 290

Re: Тема для розмов

frz написав:

В мене є кандидат для допису в розділ Політика, однак ця тема закрита. Чи можна її написати тут, в цій темі?

Для цього ви можете використати будь-який інший форум відповідної тематики.

frz написав:

де саме в правилах даного форуму можна знайти пункт про заборону спілкування на політичні теми?

Такої заборони в правилах нема, покищо.

Подякували: P.Y., 221VOLT2

9 291

Re: Тема для розмов

Політика - то є наше життя, а жалітись на політику - це частина життя кожного українця. Забороняючи політичні теми ви забороняєте українцям бути українцями.

9 292

Re: Тема для розмов

Говорити українською мовою (у т.ч., на науково-технічні теми) — вже політика. А прагнути зробити україномовний інформаційний простір повнофункціональним і самодостатнім — вже патріотизм. Це форум програмістів, і для зміцнення позицій української мови він повинен розвивати свою тематику, а не вливатися в потік тематичної одноманітності, яким страждає решта україномовного інтернет-простору. Тут патріотично, наприклад, писати якісні статті комп'ютерної тематики — бо це робить українську мову більш корисною на практиці, дає привід звертатися до неї там, де поки що панують російська й англійська. Спамити за гроші за того чи іншого українського політика — ні разу не патріотизм. І помагати політспамерам, підтримуючи дискусію з ними — також не патріотизм.

Подякували: ReAl, leofun01, 221VOLT3

9 293

Re: Тема для розмов

може й так

9 294

Re: Тема для розмов

Ну розмови про полвтику більш різнобарвні, кому те погромування з компудахтерами треба.

9 295

Re: Тема для розмов

одному мені здається, що P.Y. ExPY, Saloeb... це одна й та ж людина, яка порушує п. 2.1 правил? прошу перевірити адміна

9 296

Re: Тема для розмов

ur_naz написав:

одному мені здається, що P.Y. ExPY, Saloeb... це одна й та ж людина, яка порушує п. 2.1 правил? прошу перевірити адміна

я думав, що ExPY та Saloeb - це ваші інші акаунти

Подякували: Pytonist1

9 297

Re: Тема для розмов

Про політику можна було би поговорити нормально. Але ота фігня, що ви почали, то було просто перекидуванням какашок, причому обоє співбесідників ховались за вентилятором. Смисл починати дискусію, якщо хтось зазделегідь впевнений в своїй вищості над співбесідником. І основний аргумент: ти - дебіл.

Подякували: 0xDADA11C7, leofun01, 221VOLT3

9 298

Re: Тема для розмов

От у нас є купа тем про політику форуму. Де ми успішно ср.. плодимо купу повідомлень вже кілька років, але там більш менш цивілізована дискусія. Але от коли починають говорити про персоналії в Українсткі політиці, то тему треба закривати, бо то вже не політика, а якийсь фетишизм з надрочкою на образи різноманітних месій і демонів.

Подякували: P.Y., 0xDADA11C72

9 299

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
ur_naz написав:

одному мені здається, що P.Y. ExPY, Saloeb... це одна й та ж людина, яка порушує п. 2.1 правил? прошу перевірити адміна

я думав, що ExPY та Saloeb - це ваші інші акаунти

це навіть не логічно, до того ж я не шизанутий, щоб себе тролити

9 300

Re: Тема для розмов

ur_naz написав:
FakiNyan написав:
ur_naz написав:

одному мені здається, що P.Y. ExPY, Saloeb... це одна й та ж людина, яка порушує п. 2.1 правил? прошу перевірити адміна

я думав, що ExPY та Saloeb - це ваші інші акаунти

це навіть не логічно, до того ж я не шизанутий, щоб себе тролити

ну не знаю, поводитесь ви достатньо неадекватно, аби думати про вас будь-що

Подякували: Pytonist1