921

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Герміона Емма Уотсон topless: https://i.imgur.com/kjB16dY.jpg

там якийсь скрімер, чи що?

922

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:
FakiNyan написав:
Chemist-i написав:

Краще почекайте інших, будете мати менше гемору і більше часу на свої проджекти.

ліл, я не можу просто чекати інших. Всі минулі 4 роки я нічого не робив аж до сессії, а потім все кучею здавав і в результаті мав купу хвостів та гемору типу - приїхати в суботу доздавати якийсь предмет. І мав я, звісно, лише 3 бали. А тепер я буду робити все відразу, от як тільки задали, так відразу йду додому і роблю все, щоб взагалі не було хвостів і такого, що мені треба якусь лабу зробити, а я не роблю її.

Що занадто - то не здраво, баланс у всьому потрібний.

В мене замало концентрації/сили волі, тому я можу або нічого не робити і пустити все по *****, або дуже сильно напружитись і зробити все навпаки, третього не дано! але я спробую! ок!

923

Re: Тема для розмов

Що таке скрімер?

924

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Що таке скрімер?

дуже погана штука, котра робить ваше серденько битись швидше, а очі наповнюватись слізьми

925

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
Invader написав:

Що таке скрімер?

дуже погана штука, котра робить ваше серденько битись швидше, а очі наповнюватись слізьми

зображення десь отаке зі скрипучим озвученням

926

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:
FakiNyan написав:

Ой капець чювакііііііііііііііііііііі XDDD Кароч, викладач задав простеньку лабу по OpenGL та GLUT.
Тре, знчть, створити віконце, та намалювати у ньому всі примітиви. А потім треба ще й ці ж самі примітиви з різними опціями намалювати, а потім тре ще  й ці ж самі примітиви малювати, але використовуючи списки. Кароч, накопіпастив аж 300+ строчок коду, ліл.
А саме головне, що в нас пари толком не було, і цю лабу викладач лише сьогодні задав, а я вже завтра в 9:30 здавати піду, як гадаєте, мені за це щось добре буде??? :333

Краще почекайте інших, будете мати менше гемору і більше часу на свої проджекти.

дурня
ліпше підтужитись і здати все за раз, а потім півсеместру гуляти, ніж в паніці бігати з хвостами під сесію
бо коли ставиш собі за мету поздавати все раніше, здаєш акурат вчасно

Подякували: FakiNyan1

927

Re: Тема для розмов

Уявляєте. Наче домовився вчора з одним, що він прийде сьогодні на 9 30 разом зі мною лабу здавати. Він не прийшов. Але там були з паралельної групи три людини. Всі батаніки. Два хлопця, один клован, другий його помічник, і страшна-престрашна дівка.
У двох були нотіки. Через годину я спробував попросити у страшної дівки нотік на пару хвильок аби здати лабу, а вона так п'ялиться - "ну я как би тоже хачу сделать", я тіпа казав шось - мені на пару хвильок буквально, а я вам ще код лаби дам, наприклад. А вона продовжує таращитись з надутою пикою і поглядом з-під лоба і всім своїм видом каже щось типу -"як це так я ж тут хочу лабу робити як це так???", ну і не здав я лабу. Після цього вона ще хвилин десять десь лазила і нотік був вільний.
І так, підіб'ємо підсумки:

  • Я зробив лабу самий перший з метою показати викладачу свій професіалізм

  • Я міг би її здати лише, якщо прийде той самий невольовий одногрупник, про котрого я створював темку, але він не прийшов, ігноруючи мої повідомлення в скайпі

  • Я міг би здати лабу, якби мені дали нотік на 5 хвильок, але мені не дали

  • Я не виспався, і нічого не здав

Ах да, оце на 9 30 була тіпо практика з предмету, котрий стосується програмування. А ще в нас мала бути лекція на 12 40, але там щось типу про цивільний захист, або права на підприємстві, власне, фігня така, де збираюсь аж 4 групи і нічого не чути. На цю лекцію я, звісно, не пішов, тому що це щось типу психології, або історії україни.
І знаєте що? Сьогодні ввечері мені той одногрупник пише - "чого на лекції не був?" При цьому знову ж таки проігнорував мої повідомлення в скайпі.

Прихований текст

шо там в лабою?
[01.09.2014 18:34:27] Chaz Ashley: з*
[01.09.2014 20:39:50] Chaz Ashley: альоу
[01.09.2014 23:24:08] Chaz Ashley: кароч, як будеш тут - свисни
[16:14:42] krav: чого не був в універі
[16:15:22] krav: наступна пара буде контра

Так от, звісно, я злий, при чому дуже сильно, адже більш за все я ненавиджу, коли мене ігнорують.
Як мені це все обробити? Хто винен в тому, що мені не дали поюзати нотік? Це я був нахабний, чи люди настільки жадібні?
Як мені бути з тим одногрупником? Чому він ігнорить мої повідомлення? Чому не виконує обіцянок? (це не перший раз, коли він не приходить в зазначений час, а потім навіть не намагається виправдовуватись, а просто поводить себе, наче нічого не було)

928

Re: Тема для розмов

ну ок, я вас не проігнорю

1. отак відразу контрольна - яка жесть...
2. до страшних дівчат нічого підходити... а чому у хлопців не попросили ноута? (якщо я правильно звангувала значення слова "нотік")
3. може, ігнорувати одногрупника? зуб за зуб, як кажуть
4. щодо того, що вам не дали здали лабу... вангую: ви надто стрьомний аби вам щось давали. або ж просити не вмієте

а взагалі випийте чайку, а краще два, якщо досі злитесь

Подякували: FakiNyan1

929

Re: Тема для розмов

Cyan написав:

ну ок, я вас не проігнорю

1. отак відразу контрольна - яка жесть...
2. до страшних дівчат нічого підходити... а чому у хлопців не попросили ноута? (якщо я правильно звангувала значення слова "нотік")
3. може, ігнорувати одногрупника? зуб за зуб, як кажуть
4. щодо того, що вам не дали здали лабу... вангую: ви надто стрьомний аби вам щось давали. або ж просити не вмієте

а взагалі випийте чайку, а краще два, якщо досі злитесь

я смаженого мясця поїв і заспокоївся.
1. Так то да, але там майбуть така фігня, що відразу всім файну оцінку поставлять, ліл
2. А чо? Ну у того хлопця був лінупс, а мені треба було віжуал студіво. Ну в нього там наче ще й вінда була, але в той час він там щось страшне робив, і проц нотіка був завантажений тіпо. До того ж, якби він був не проти мого юзання його нотіку, то відразу запропонував би, а так він просто підтримав (по клованські) оту страшну дівку
3. Ну розумієте, я дуже не люблю, коли мене ігнорують, і аж ніяк не хочу, аби хтось відчував те саме, коли його ігнорять, тому я можу лише декілька секунд протриматись, а потім перестаю ігнорити.
4. Ну стрьомність в плані чого? Поганого на лиці в мене тільки банькі під очима. А от як просити, я точно не знаю. В мене якась така дурна думка, що якщо щось просиш, то маєш ніби стелитись перед кимось, ну типу знаєте - "солдат не має бути кращим за командира", так от і я, як той солдат, відразу кошу під слабковумного, ліл. А ще помітив, що нечітко пояснюю, що мені потрібно.

930

Re: Тема для розмов

зміщуємо нумерацію
1. а вони з вашої групи?
2. ніхто не любить, але що ж поробиш.
3. стрьомність в плані відстороненості, бо ж ви й не приховуєте, що особливо ні з ким не спілкуєтесь - от і маєте. а просити не в плані "вистилатись перед кимось", а плані "братан, в мене тут проблемка невелика, але ж ти допоможеш, правда, братан" чи як ви там говорите. одним словом, відноситись як до корешів, а не як до царів. та й на пальцях отак не пояснити...

931

Re: Тема для розмов

Cyan написав:

зміщуємо нумерацію
1. а вони з вашої групи?
2. ніхто не любить, але що ж поробиш.
3. стрьомність в плані відстороненості, бо ж ви й не приховуєте, що особливо ні з ким не спілкуєтесь - от і маєте. а просити не в плані "вистилатись перед кимось", а плані "братан, в мене тут проблемка невелика, але ж ти допоможеш, правда, братан" чи як ви там говорите. одним словом, відноситись як до корешів, а не як до царів. та й на пальцях отак не пояснити...

1. нєє, з різних

932

Re: Тема для розмов

ну тоді тим паче зрозуміло, чому не поділились: хто б дав свій ноут стрьомному чуваку з іншої групи, який ще й не вміє просити?

Подякували: quez1

933

Re: Тема для розмов

як не бути стрьомнииим?

934

Re: Тема для розмов

і от я пам'ятаю, випадок був, мені тре було швидко записати курсач на диск, а комби універські не писали, і я так ходив-бродив, а тоді якийсь зовсім лівий чувак, ім'я котрого я навіть не знаю, позвав мене і записав мені диск без лишніх розмов, а ота страшна дівка з ПАРАЛЕЛЬНОЇ групи, тобто майже кожного дня ми сиділи в одній аудиторії і знали ім'я один одного, прізвище і т.д.

935 Востаннє редагувалося Invader (03.09.2014 11:33:07)

Re: Тема для розмов

4. Ну стрьомність в плані чого?

Може труси з бантиком на голові?

936

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

можна подумати, ваши поради типу - "стань соціальним, заведи шльондру, їж гівно", комусь треба, мені і так комфортно, гг хД

і через тиждень я читаю отаке:

FakiNyan написав:

як не бути стрьомнииим?


якщо вам не потрібні наші поради, навіщо питаєте?

Подякували: 0xDADA11C7, FakiNyan2

937

Re: Тема для розмов

Invader написав:

4. Ну стрьомність в плані чого?

Може труси з бантиком на голові?

в реалі я не такий

938

Re: Тема для розмов

Cyan написав:
FakiNyan написав:

можна подумати, ваши поради типу - "стань соціальним, заведи шльондру, їж гівно", комусь треба, мені і так комфортно, гг хД

і через тиждень я читаю отаке:

FakiNyan написав:

як не бути стрьомнииим?


якщо вам не потрібні наші поради, навіщо питаєте?

то я пожартував, гг

939

Re: Тема для розмов

Сьгодні була пара - щось там про працевлаштування. Майже кожен мав вийти перед усіма і презентувати себе, ну типу, щоб ви казали на співбесіді. А ще всі інші мали б задавати питання, типу як працевлаштівник. Я руку підіймав і задавав питання. Як вам?

940

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

то я пожартував, гг

фух, а то я вже злякалась

FakiNyan написав:

Сьгодні була пара - щось там про працевлаштування. Майже кожен мав вийти перед усіма і презентувати себе, ну типу, щоб ви казали на співбесіді. А ще всі інші мали б задавати питання, типу як працевлаштівник. Я руку підіймав і задавав питання. Як вам?

якийсь дитячий садок