9 461

Re: Тема для розмов

люблю ніч, коли зайвохромосний домен спить, а янки активно постять у тві. Дуже чітко відчувається рівень і відсутність дегенератів

9 462

Re: Тема для розмов

ur_naz написав:

то ж колір окупанта

Прихований текст

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a9/Flag_of_the_Soviet_Union.svg/250px-Flag_of_the_Soviet_Union.svg.png

Там крім червоних, ще чорні літери є. Що разом теж політично, але вже не окупанта.

Прихований текст

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/0d/OUN-r_Flag_1941.svg/250px-OUN-r_Flag_1941.svg.png

У поєднанні з білим тлом — теж достатньо патріотично.

Прихований текст

https://varianty.lviv.ua/longreads/43277/68da7e5b64ae322f2631e4ff7c014dd3.jpg?timestamp=1495122649617

Подякували: 221VOLT1

9 463

Re: Тема для розмов

а ще фон білий... ні на що не натякаю, бо не впевнений, що це взагалі законно

9 464

Re: Тема для розмов

Що, якщо написати тг-бота, у якому можна буде підписуватися на теми/адресовані повідомлення?
Для реплейсу, для сповіщень.

Подякували: 221VOLT1

9 465

Re: Тема для розмов

VTrim написав:

Що, якщо написати тг-бота, у якому можна буде підписуватися на теми/адресовані повідомлення?
Для реплейсу, для сповіщень.

під адресованими повідомленнями мається на увазі адресована відповідь в темі, а не приватні повідомлення?

9 466

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
VTrim написав:

Що, якщо написати тг-бота, у якому можна буде підписуватися на теми/адресовані повідомлення?
Для реплейсу, для сповіщень.

під адресованими повідомленнями мається на увазі адресована відповідь в темі, а не приватні повідомлення?

Так

9 467

Re: Тема для розмов

VTrim написав:
FakiNyan написав:
VTrim написав:

Що, якщо написати тг-бота, у якому можна буде підписуватися на теми/адресовані повідомлення?
Для реплейсу, для сповіщень.

під адресованими повідомленнями мається на увазі адресована відповідь в темі, а не приватні повідомлення?

Так

але ж тут ніби немає ніяких пуш повідомлень, то це доведеться кожні N хвилин/секунд робити запит і перевіряти, чи з останнього часу нічого не змінилось.
При цьому треба буде брати до уваги, що нова пачка повідомлень в темі може бути розпихана по декільком сторінкам

Подякували: leofun011

9 468

Re: Тема для розмов

Ну в загальному я бачу реалізацію якось так.
Пуш сповіщень тут немає, тому їх роль і повинен виконати телеграм бот (звісно можна використати і сервіс типу Onesignal, але все ж у вигляді бота, який доставлятиму повідомлення - зручніше як на мене).

Бот приймає посилання на тему та користувача-ресівера (кому адресоване повідомлення в темі).
Маємо таблицю тем, за якими слідкують.
Маємо таблицю підписників на тему з колонкою користувача-ресівера, за яким слудкувати.

https://replace.org.ua/search/new/ - теми, у яких є нові повідомлення, звіряємо кожну тему з базою підписок на них, якщо є, то заходимо на останні сторінки, які ще не перевірялися на нові повідомлення.
Паралельно в базу пишемо повідомлення, яке надсилаємо, заносячи в винятки для ігнорування на наступну перевірку.
Все повинно працював через один скрипт через крон на одну хвилину.
Якось так, щось тут міг не описати. Треба на ходу.

Подякували: 221VOLT1

9 469

Re: Тема для розмов

Останнім часом задумуюсь про придбання якогось музичного інструменту. І звісно, що найперше, що спадає на думку - акустична гітара. Хочу грати Ой у лузі червона калина, та всяке таке, аби москалі срались, коли почують.
Єдина проблема - я не знаю, як швидко мені це набридне, тому було б ідеально взяти гітару на деякий час, так би мовити орендувати. Чи є такі сервіси у Львові? Якщо ні, то яку гітару порадите?
Запитався б в Сніга, але той на примусових роботах десь в селі.

Подякували: 0xDADA11C71

9 470 Востаннє редагувалося FakiNyan (31.01.2020 12:11:43)

Re: Тема для розмов

VTrim написав:

Ну в загальному я бачу реалізацію якось так.
Пуш сповіщень тут немає, тому їх роль і повинен виконати телеграм бот (звісно можна використати і сервіс типу Onesignal, але все ж у вигляді бота, який доставлятиму повідомлення - зручніше як на мене).

Бот приймає посилання на тему та користувача-ресівера (кому адресоване повідомлення в темі).
Маємо таблицю тем, за якими слідкують.
Маємо таблицю підписників на тему з колонкою користувача-ресівера, за яким слудкувати.

https://replace.org.ua/search/new/ - теми, у яких є нові повідомлення, звіряємо кожну тему з базою підписок на них, якщо є, то заходимо на останні сторінки, які ще не перевірялися на нові повідомлення.
Паралельно в базу пишемо повідомлення, яке надсилаємо, заносячи в винятки для ігнорування на наступну перевірку.
Все повинно працював через один скрипт через крон на одну хвилину.
Якось так, щось тут міг не описати. Треба на ходу.

а можна то на js писати?
вже надибав, звісно, можна
я зараз займаюсь ботом для дискорду, але без таблиць. Хмм, цікаво то все, але будувати бота для кацапського месенджера якось не дуже ок, я б його взагалі не встановлював, якби знайомі не користувались, .тому був вимушений встановити то

9 471 Востаннє редагувалося 221VOLT (31.01.2020 12:22:37)

Re: Тема для розмов

ur_naz написав:

тоді і економіку забороняйте, бо економіка і політика в нашій державі не нероздільні

хто сказав, що закони-правила-алгоритми економіки
обов'язково треба змішувати з політичними срачами?


допустимо, є закон 80/20, про ефективність
просто забути про президентів при обговоренні,
і все добре :)

9 472

Re: Тема для розмов

FakiNyan
Чув що в умовах безгрошів'я просто беруть знайомого що розуміє гітару на слух і купує вживану на olx, обов'язково з можливістю самовивозу в місті. Інший варіант - місцева фабрика, здається Трембіта, десь повинна бути в районі Пасічна-Луганська. Ну а я свого часу придбав собі пристойну акустичну yamaha за 300$, інакше би закинув швидше ніж освоїв.

Подякували: FakiNyan1

9 473

Re: Тема для розмов

ur_naz написав:

ваші діди за жовтий і блакитний своїм життям ризкували і віддавали свої життя, а вам ліл...

Моя покійна бабця - зв'язкова УПА. А вся родина була заслана до Сибіру на 15 років з конфіскацією всього майна. Тому питання історії мені не байдужі. А ліл стосується хорошого настрою, бо на цю тему я не сміюся.

Подякували: 0xDADA11C71

9 474

Re: Тема для розмов

frz написав:

FakiNyan
Чув що в умовах безгрошів'я просто беруть знайомого що розуміє гітару на слух і купує вживану на olx, обов'язково з можливістю самовивозу в місті. Інший варіант - місцева фабрика, здається Трембіта, десь повинна бути в районі Пасічна-Луганська. Ну а я свого часу придбав собі пристойну акустичну yamaha за 300$, інакше би закинув швидше ніж освоїв.

магазин Трембіта == вул. Коперника 5

9 475

Re: Тема для розмов

Я мав на увазі, що якимось чином виходять на самого виробника, купують без струн, ще до того як вибір пішов в магазин, де вже буде з торговою націнкою.

9 476

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
VTrim написав:

Ну в загальному я бачу реалізацію якось так.
Пуш сповіщень тут немає, тому їх роль і повинен виконати телеграм бот (звісно можна використати і сервіс типу Onesignal, але все ж у вигляді бота, який доставлятиму повідомлення - зручніше як на мене).

Бот приймає посилання на тему та користувача-ресівера (кому адресоване повідомлення в темі).
Маємо таблицю тем, за якими слідкують.
Маємо таблицю підписників на тему з колонкою користувача-ресівера, за яким слудкувати.

https://replace.org.ua/search/new/ - теми, у яких є нові повідомлення, звіряємо кожну тему з базою підписок на них, якщо є, то заходимо на останні сторінки, які ще не перевірялися на нові повідомлення.
Паралельно в базу пишемо повідомлення, яке надсилаємо, заносячи в винятки для ігнорування на наступну перевірку.
Все повинно працював через один скрипт через крон на одну хвилину.
Якось так, щось тут міг не описати. Треба на ходу.

а можна то на js писати?
вже надибав, звісно, можна
я зараз займаюсь ботом для дискорду, але без таблиць. Хмм, цікаво то все, але будувати бота для кацапського месенджера якось не дуже ок, я б його взагалі не встановлював, якби знайомі не користувались, .тому був вимушений встановити то

Прогнулися під систему, що ж це виходить, ви зрадник чи що?

Подякували: 221VOLT1

9 477

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:
frz написав:

FakiNyan
Чув що в умовах безгрошів'я просто беруть знайомого що розуміє гітару на слух і купує вживану на olx, обов'язково з можливістю самовивозу в місті. Інший варіант - місцева фабрика, здається Трембіта, десь повинна бути в районі Пасічна-Луганська. Ну а я свого часу придбав собі пристойну акустичну yamaha за 300$, інакше би закинув швидше ніж освоїв.

магазин Трембіта == вул. Коперника 5

А в тій трембіті можна брати гітару на якийсь час? чи тілько купувати?

9 478

Re: Тема для розмов

VTrim написав:
FakiNyan написав:
VTrim написав:

Ну в загальному я бачу реалізацію якось так.
Пуш сповіщень тут немає, тому їх роль і повинен виконати телеграм бот (звісно можна використати і сервіс типу Onesignal, але все ж у вигляді бота, який доставлятиму повідомлення - зручніше як на мене).

Бот приймає посилання на тему та користувача-ресівера (кому адресоване повідомлення в темі).
Маємо таблицю тем, за якими слідкують.
Маємо таблицю підписників на тему з колонкою користувача-ресівера, за яким слудкувати.

https://replace.org.ua/search/new/ - теми, у яких є нові повідомлення, звіряємо кожну тему з базою підписок на них, якщо є, то заходимо на останні сторінки, які ще не перевірялися на нові повідомлення.
Паралельно в базу пишемо повідомлення, яке надсилаємо, заносячи в винятки для ігнорування на наступну перевірку.
Все повинно працював через один скрипт через крон на одну хвилину.
Якось так, щось тут міг не описати. Треба на ходу.

а можна то на js писати?
вже надибав, звісно, можна
я зараз займаюсь ботом для дискорду, але без таблиць. Хмм, цікаво то все, але будувати бота для кацапського месенджера якось не дуже ок, я б його взагалі не встановлював, якби знайомі не користувались, .тому був вимушений встановити то

Прогнулися під систему, що ж це виходить, ви зрадник чи що?

насправді так, пішов проти принципів заради зручності інших

Подякували: 0xDADA11C71

9 479

Re: Тема для розмов

хто сказав, що закони-правила-алгоритми економіки
обов'язково треба змішувати з політичними срачами?

тому що зелені наймити виявилися пройдисвітами і перетворюють Україну на путіляндію. Для тих, хто в таньці, зараз інвестори активно тікають з хуйлостану. До війни середня з/п в свинособакії була 900$, а в Україні - 300. зараз 500 і тут і там.

звісно усі інсинуації кремлеботів щодо зп п та падіння рівня життя в Україні направлені на хохлів, малоросів, дегенератів, дебілів,пенсіонерів, злодіїв та шахраїв аби дестабілізувати стан суспільства в усіх його проявах. Що ми і бачимо на цьому форумі... окрім адміністрації

Подякували: 221VOLT, flatliner2

9 480 Востаннє редагувалося VTrim (31.01.2020 12:54:33)

Re: Тема для розмов

Хех, от були б всі такі як факінун, світ би змінився на краще, а Україна розцвіла, як підсніжник навесні.

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT2