10 301

Re: Тема для розмов

leofun01 написав:
pluszz написав:
Прихований текст
frz написав:

Вдалося спіймати колір на камеру
https://replace.org.ua/uploads/images/9801/e2287bffca754733323ebc77cee1f9d6.png

Я бачу світло в кінці тунелю.

Всі там будемо.

я там вже кілька разів сьогодні був, вчора забагато жирного з'їв...

10 302

Re: Тема для розмов

Знайшов як зафіксувати вподобаний колір підсвітки.

Подякували: 0xDADA11C71

10 303 Востаннє редагувалося frz (04.08.2020 14:03:04)

Re: Тема для розмов

В мене важливе запитання:

чому колобку під час пересування не потрапляла земля в вуха та/або в рот, хоча нема підстав вважати що він пересувався стрибками?

10 304

Re: Тема для розмов

Сторінка Інтернет-голосування за кандидатів для обрання членів Ради громадського контролю замість тих, повноваження яких достроково припинені

Рейтингове Інтернет-голосування проводиться протягом 12 годин через офіційний сайт Національного антикорупційного бюро України — 4 серпня 2020 року з 9:00 до 21:00.

Подякували: flatliner1

10 305

Re: Тема для розмов

п.2.10 відмінили?

10 306

Re: Тема для розмов

frz написав:

В мене важливе запитання:

чому колобку під час пересування не потрапляла земля в вуха та/або в рот, хоча нема підстав вважати що він пересувався стрибками?

Нема підстав вважати що йому не потрапляла земпля у вищезазначені місця.

10 307

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:
frz написав:

В мене важливе запитання:

чому колобку під час пересування не потрапляла земля в вуха та/або в рот, хоча нема підстав вважати що він пересувався стрибками?

Нема підстав вважати що йому не потрапляла земпля у вищезазначені місця.

Річ у тім, що відповідно до документальних фактів, згаданий герой бездоганно вів діалог з оточуючими особами, що говорить про незасміченість відповідних отворів.

Подякували: 0xDADA11C71

10 308

Re: Тема для розмов

ur_naz написав:

п.2.10 відмінили?

Так, нiчним засiданням рада модераторiв реплейсу скасувала цей закон.
можете далi писати про зелiбобу.

10 309

Re: Тема для розмов

frz написав:
Chemist-i написав:
frz написав:

В мене важливе запитання:

чому колобку під час пересування не потрапляла земля в вуха та/або в рот, хоча нема підстав вважати що він пересувався стрибками?

Нема підстав вважати що йому не потрапляла земпля у вищезазначені місця.

Річ у тім, що відповідно до документальних фактів, згаданий герой бездоганно вів діалог з оточуючими особами, що говорить про незасміченість відповідних отворів.

В тексті джерела не згадується, які саме органи колобок використовував для звукової взаємодії і як вони були влаштовані. У більшості рецептів колобка рот та вуха відсутні. Наявність вушної раковини для органів слуху необов'язкова (її мають лише ссавці, до яких колобок, очевидно, не належить), зовнішнє вухо властиве ссавцям і птахам, тоді як більшість плазунів та земноводних його не мають. (Власне, ми не знаємо, чи можна віднести колобка до хребетних взагалі. З найближчих родичів хребетних, дещо подібна зовні будова тіла властива хіба що морським їжакам, але й вони не пересуваються перекочуванням). Тобто, чути колобок міг і без наявності зовнішнього слухового проходу, здатного забитися землею.

Голосовий апарат колобка — складніше питання. Описана в джерелі особина колобка не харчувалася — запас поживних речовин було отримано на попередніх стадіях розвитку (на яких травна система також не використовувалась), тому наявність травної системи в дорослої особини колобка є недоведеною. Голосовий апарат ссавців є, по суті, додатковою функцією травної та дихальної систем, дихальна ж також еволюційно походить від травної. А що було еволюційним прототипом голосового апарату колобка? На жаль, у джерелі не описано повного життєвого циклу колобка — описана особа гине при зустрічі з більш ефективним хижаком, тоді як проти менш ефективних використовує свій голосовий апарат, щоб відволікти їх. Тобто, єдиною відомою функцією голосового апарату колобка є захист. Використання звуку для захисту властиве багатьом видам, у т.ч., деяким безхребетним (напр., гусеницям бражників). Щоб земля не потрапляла до рота, достатньо пересуватися з закритим ротом — якщо колобок не використовує рот для вдихання повітря, це не критично. Голосовий рот міг працювати тільки на видих, а повітря надходило, наприклад, через трахейну систему. Зрештою, колобок міг бути й анаеробним організмом, а для створення звуку використовувати гази, що утворювались в результаті внутрішнього метаболізму (що ще більше посилювало захисні властивості голосового апарату — якщо хижак не відволікався на спів, то відлякувався запахом; утім, джерело про такий ефект від співу колобка не згадує).

Подякували: 0xDADA11C7, frz, NaharD3

10 310

Re: Тема для розмов

Колобок був телепатом і всмоктував поживні речовини через все тіло.

10 311 Востаннє редагувалося frz (05.08.2020 01:23:07)

Re: Тема для розмов

В мене ще декілька важливих запитань:

Хтось реально вважає, що слимаки насправді такі повільні, якими прикидаються? Я ніколи не бачив як слимак вилазить з трави на асфальт. Нема, нема, потім - РРРАЗ і слимак зненацька на середині асфальту!
Хто знає, чому коли робиш "фуууууууу", то йде холодне повітря, а коли "ххаа" - то тепле?

10 312

Re: Тема для розмов

Тому, що повітря стискається і при цьому охолоджується.
Чим більший тиск проходження через ротовий отвір, тим холодніше.

Подякували: frz, flatliner2

10 313

Re: Тема для розмов

Ви ж не концентруєте увагу на слимаку, тому ваше РРРАЗ - це кілька хвилин, у які ви точно не думали про слимаків, що виповзають на дорогу.

Подякували: frz1

10 314

Re: Тема для розмов

frz написав:

Хто знає, чому коли робиш "фуууууууу", то йде холодне повітря, а коли "ххаа" - то тепле?

"холодне" і "тепле" це ваша оцінка чи результат вимірювання ?
Ставлю сотку на те, що температура потоку буде між температурою середовища і температурою джерела.

Подякували: frz1

10 315

Re: Тема для розмов

На різницю в відчутті тепла впливає також і швидкість руху повітря — чим сильніший вітер (при однаковій температурі повітря), тим активніше випаровується волога зі шкіри, при цьому поглинаючи тепло; якщо температура повітря трохи нижча за температуру тіла, то, навіть без урахування ефекту від випаровування, швидкий вітер відводить тепло з тіла швидше, ніж повільний. Звуженими губами ми випускаємо швидкий вузький потік повітря, розкритим ротом — широкий повільний.

Подякували: frz, leofun01, flatliner3

10 316

Re: Тема для розмов

Хто чим пере речі, щоб кольори не вицвітали? Мої хутболки починають бліднути, коли я перу їх зі звичайним дешевим порошком.

10 317

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Хто чим пере речі, щоб кольори не вицвітали? Мої хутболки починають бліднути, коли я перу їх зі звичайним дешевим порошком.

Там в супермаркетах продається якийсь add-on для збереження кольорів, краще питати в жінок. Як варіант, носити біле )

10 318 Востаннє редагувалося frz (05.08.2020 21:20:18)

Re: Тема для розмов

Поясніть на підставі теорії відносності наступні чисто жіночі вислови:

за кермом не спіши, але приїжджай якомога швидше
поки я на п'ять хвилин прилягла подрімати, ти в туалеті годину сидів

10 319

Re: Тема для розмов

ви тут усі нецеловані?

Подякували: koala1

10 320

Re: Тема для розмов

ur_naz написав:

ви тут усі нецеловані?

а ви хочете щось запропонувати?

Подякували: P.Y., 0xDADA11C7, leofun013