11 641

Re: Тема для розмов

cheappi386,
Я би дуже вам не радив вам з цукровим діабетом і купою супутніх речей мріяти про штати. Північна Європа чи Канада, так відкрили би для вас певні можливості. Але не штати.

Подякували: leofun011

11 642

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

cheappi386,
Я би дуже вам не радив вам з цукровим діабетом і купою супутніх речей мріяти про штати. Північна Європа чи Канада, так відкрили би для вас певні можливості. Але не штати.

Ви ж заодно поясніть людині чому, впевнений що в даному випадку це пояснення конче необхідне, ще й детально розжоване на доступному рівні.

В Штатах платна медицина і люди яким не пощастило мати хронічні болячки, там змушені працювати лише на піґулки, та ще й на лікарів котрі ці піґулки регулярно призначатимуть, бо без рецепта купити не можна, а рецепт має термін давності; плюс до того ціни на піґулки регулюються далеко не державою, а саме ринком.

Ще варто заґуґлити "bankruptcy in US due to medical bills", там серед лінків повно жалісних історій про те, як люди не те що змушені працювати лише на піґулки, а й про те як люди банально опиняються на вулиці. І якщо йдеться про расових гамериканців, то це так би мовити "їхні проблеми", але коли йдеться про мрії емігрувати, то вибір країни в даному випадку доволі критичний.

11 643

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

cheappi386,
Я би дуже вам не радив вам з цукровим діабетом і купою супутніх речей мріяти про штати. Північна Європа чи Канада, так відкрили би для вас певні можливості. Але не штати.

Так, в штатах йому страховку не дадуть, а будь яке найнезначніше погіршення здоров'я будуть виливатись в тризначні суми (в долларах)...

11 644

Re: Тема для розмов

як вам така фраза "будемо робити фіксований естімейт, на який будемо комітитись"

11 645 Востаннє редагувалося frz (05.07.2021 09:38:16)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

як вам така фраза "будемо робити фіксований естімейт, на який будемо комітитись"

Хто робить естімейт, той нехай на нього і комітиться.
Якщо це тімлід робить без участі девелопера на котрому власне висить тікет, то цьому тімліду далі можна лише побажати успіхів. А девелоперу - шукати інше місце роботи. Одразу ж після спускання зверху такого естімейту.

А якщо такий естімейт ще й робиться до того як зрозумілі всі реквайрменти, то ситуація зовсім прогнила і звільняти треба тімліда. Бо в результаті з'ясування реквайрментів естімейт може змінюватися як в один так і в інший бік, не побоюся сказати, навіть в десятки разів.

----

Upd: Мені переважно зараз дають задачі де реквайрменти потрібно з'ясувати самостійно. І от я в одне рило працюю як BA, Dev i QA. Тому вимоги надати естімейт я зараз взагалі ігнорю. Кажу, що коли задача включає в себе інвестіґейшн, то будь-який реалістичний естімейт надати неможливо. Хочете естімейт - набирайте повноцінну команду, де BA буде робити збір реквайрментів плюс інвестіґейшн. На цьому поки що розмови закінчуються.

---

Upd2: Будь-які спроби прогнутися під фіксований естімейт виливаються у неоплачувані овертайми з боку наївного девелопера. Досить бути наївним (це я сам до себе).

11 646 Востаннє редагувалося /KIT\ (05.07.2021 10:08:37)

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

Гадаю всеж, що Чорновол теж під гебнею був. От хто справжній незламний дисидент, то це Лупиніс.

Можна детальніше? (бажано з пруфами)

Подякували: koala1

11 647

Re: Тема для розмов

/KIT\ написав:
0xDADA11C7 написав:

Гадаю всеж, що Чорновол теж під гебнею був. От хто справжній незламний дисидент, то це Лупиніс.

Можна детальніше? (бажано з пруфами)

Культивуймо в собі здорову паранойю. Звідки ми знаємо, що 0xDADA11C7, я або Ви не працюємо на ФСБ? У всього сказаного можуть бути свої причини...

Подякували: ch0r_t, leofun012

11 648

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:
/KIT\ написав:
0xDADA11C7 написав:

Гадаю всеж, що Чорновол теж під гебнею був. От хто справжній незламний дисидент, то це Лупиніс.

Можна детальніше? (бажано з пруфами)

Культивуймо в собі здорову паранойю. Звідки ми знаємо, що 0xDADA11C7, я або Ви не працюємо на ФСБ? У всього сказаного можуть бути свої причини...

враховуючи те, що пан Дадаїст мутив з москалихою, котра потім пішла до ватного чорта, то всяке може бути...

Подякували: ch0r_t, leofun012

11 649 Востаннє редагувалося ch0r_t (05.07.2021 11:39:43)

Re: Тема для розмов

А то я думаю, - де ж це я бачив його обличчя...

Прихований текст

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/ea71d08e6d037626dff67752a75ee65c.jpeg

Прихований текст

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/186327873710f3bfa1304ae279c6dde9.jpg

Подякували: 0xDADA11C71

11 650 Востаннє редагувалося ch0r_t (05.07.2021 14:54:13)

Re: Тема для розмов

Пам'ятаю десь рік назад, (останній раз як був у госпіталі) - весь старший медичний склад намагався щиро говорити Українською, почав як нізвідки, пройшов час, от сьогодні всі лікарі (жіночки до речі в 95%) - знову alle sprechen russisch. Тумблер вимкнувся.

11 651

Re: Тема для розмов

враховуючи те, що пан Дадаїст мутив з москалихою, котра потім пішла до ватного чорта, то всяке може бути...

Та я і з ФСБ мутив свого часу через донбаських кардерів, але вчасно злиняв - там всіх посадили і з російського боку і з українського.

Подякували: ch0r_t1

11 652 Востаннє редагувалося FakiNyan (05.07.2021 19:36:48)

Re: Тема для розмов

Порадьте якусь невелику, але якісну акустичну систему для квартири та кухні.
Я от буває вдома займаюсь, чи то зарядкою, чи то готую щось, і це може продовжуватись до години часу, то хочеться мати якусь музичну підтримку, бо зараз я тагаю з собою айпад на кухню, і іноді не дуже чутно, що воно там говорить.

Бажано, аби то можна було якось закріпити по кутах біля стелі.

11 653

Re: Тема для розмов

негромістку але якісну акустичну систему

Це щоб усередині містився негр, який вам коломийки співатиме?  *SCRATCH*

Подякували: 0xDADA11C7, FakiNyan, leofun01, flatliner, ReAl5

11 654

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:

негромістку але якісну акустичну систему

Це щоб усередині містився негр, який вам коломийки співатиме?  *SCRATCH*

а як правильно буде?

11 655

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
P.Y. написав:

негромістку але якісну акустичну систему

Це щоб усередині містився негр, який вам коломийки співатиме?  *SCRATCH*

а як правильно буде?

Негроміздкий.

Подякували: FakiNyan1

11 656 Востаннє редагувалося frz (05.07.2021 22:20:20)

Re: Тема для розмов

Почав навчати родичку, котра неайтішник від слова "зовсім". Ну як навчати... Змусив зареєструватися на codecademy. Ну як змусив... Набридав поки не зареєструвалася. Розказав що мова R нескладна для неайтішників, ну це я зрозумів коли спробував пройти декілька завдань на тому ж курсі; оскільки з перших же кроків там не було архискладних математичних рівнянь, то вирішив що це вона зможе подолати.

Пройшло декілька тижнів. Потім декілька місяців. Набридав, набридав... Почалися запитання типу "а чому треба писати формулу саме на цій стрічці"? А я звідки знаю чому. Кажу - це розуміння прийде пізніше, зараз просто треба виконувати завдання без відповіді на це запитання. І так пройшло ще декілька місяців.

Нарешті сьогодні я запросив її в zoom, змусив зайти на codecademy з розшареним скріном. Звісно, забула пароль від codecademy і не могла зайти. Пояснив, як відновити пароль. Відновила. Зайшла на сайт, перейшла на курс, відкрила наступне після виконаного завдання (не пригадую, можливо це було четверте завдання). Знову запитання - а чому треба писати формулу саме на цій стрічці?

```{r}
# писати формулу тут
```

Ну я без руля чому тут, кажу це markdown, а детальніше "до атомів" розжує хіба що розробник цієї мови, якщо вдасться з ним зустрітися десь в чаті, і він при цьому буде не надто зайнятий, в гарному настрої, не п'яний і т.д. Мовляв, щоб пройти цей курс, не потрібно знати відповідь на це запитання. А якщо поставити ціль спершу знайти відповідь на це запитання, то проходження наступного завдання знову відкладеться на N місяців.

Вмовив, пройшли разом три завдання. Далі попрохав пройти самостійно хоча б одне наступне і тоді дати мені знати.

Якби це не була дорога мені людина, то я би таким не мучився. Просто шкода дивитися як було вкладено купу зусиль, отримано архи-високий науковий ступінь і зараз животіти на якісь буквально 5 тисяч грн зарплати, з яких ще півтори тисячі (дослівно) нещодавно здали на подарунок якомусь там начальнику. При цьому колектив - буквально гадюшник, де над нею насміхаються що користується не останньою моделлю айфону (бо не бере хабарів).

Не перемикайтесь, ставте вподобайки (ні), підписуйтеся на канал.

11 657

Re: Тема для розмов

frz написав:

Почав навчати родичку, котра неайтішник від слова "зовсім". Ну як навчати... Змусив зареєструватися на codecademy. Ну як змусив... Набридав поки не зареєструвалася. Розказав що мова R нескладна для неайтішників, ну це я зрозумів коли спробував пройти декілька завдань на тому ж курсі; оскільки з перших же кроків там не було архискладних математичних рівнянь, то вирішив що це вона зможе подолати.

Пройшло декілька тижнів. Потім декілька місяців. Набридав, набридав... Почалися запитання типу "а чому треба писати формулу саме на цій стрічці"? А я звідки знаю чому. Кажу - це розуміння прийде пізніше, зараз просто треба виконувати завдання без відповіді на це запитання. І так пройшло ще декілька місяців.

Нарешті сьогодні я запросив її в zoom, змусив зайти на codecademy з розшареним скріном. Звісно, забула пароль і не могла зайти. Пояснив, як відновити пароль. Відновила. Зайшла на сайт, перейшла на курс, відкрила наступне після виконаного завдання (не пригадую, можливо це було четверте завдання). Знову запитання - а чому треба писати формулу саме на цій стрічці?

```{r}
# писати формулу тут
```

Ну я без руля чому тут, кажу це markdown, а детальніше "до атомів" розжує хіба що розробник цієї мови, якщо вдасться з ним зустрітися десь в чаті, і він при цьому буде не надто зайнятий, в гарному настрої, не п'яний і т.д. Мовляв, щоб пройти цей курс, не потрібно знати відповідь на це запитання. А якщо поставити ціль спершу знайти відповідь на це запитання, то проходження наступного завдання знову відкладеться на N місяців.

Вмовив, пройшли разом три завдання. Далі попрохав пройти самостійно хоча б одне наступне і тоді дати мені знати.

Якби це не була дорога мені людина, то я би таким не мучився. Просто шкода дивитися як було вкладено купу зусиль, отримано архи-високий науковий ступінь і зараз животіти на якісь буквально 5 тисяч грн зарплати, з яких ще півтори тисячі (дослівно) нещодавно здали на подарунок якомусь там начальнику. При цьому колектив - буквально гадюшник, де над нею насміхаються що користується не останньою моделлю айфону (бо не бере хабарів).

Не перемикайтесь, ставте вподобайки (ні), підписуйтеся на канал.

Може людині і так норм живеться?

11 658

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Може людині і так норм живеться?

Людина може не знати, що вона живе погано, якщо вона не бачила кращого життя.

Подякували: 0xDADA11C7, /KIT\, ch0r_t3

11 659

Re: Тема для розмов

leofun01 написав:
FakiNyan написав:

Може людині і так норм живеться?

Людина може не знати, що вона живе погано, якщо вона не бачила кращого життя.

Так ніби ж не в печері живе, інших людей бачить, і як вони живуть. Та й хіба щастя в грошах?

11 660

Re: Тема для розмов

Може людині і так норм живеться?

Можливо, але тоді я не розумію жіночої логіки від слова "зовсім". Якщо все норм, то нащо мені скаржитися на колектив, на зарплату, на корупцію?

А якщо не норм, то чому б не пройти курс щоб мати шанс на якісь зміни? Ну я після шарингу скріну зрозумів чому - є проблеми з елементарним володінням комп'ютера. Але для цього потрібна практика. І ще потрібно просто проходити курс - неважливо чи є розуміння кожного завдання "до атомів" чи ні. Вважаю що довбати, довбати - це є шлях до успіху. Хоча якщо продовбати і потім захотіти розібратися "до атомів", то це лише плюс. А от пробувати зрозуміти "до атомів" і без цього не продовжувати виконувати завдання - це тупик.