11 741

Re: Тема для розмов

frz написав:
Прихований текст

Для цього якраз робиться "вихід на ринок", щоб пройти пачку інтерв'ю і отримати декілька оферів. Запитувати про це на форумі має значно менше сенсу. Для чистішого сумління можна чесно казати на співбесідах, що вивчаєте ситуацію на ринку, а не активно шукаєте нову роботу.

Прихований текст

шоб мене HR побив?

11 742

Re: Тема для розмов

Прихований текст

Ну тоді страждайте.

11 743 Востаннє редагувалося FakiNyan (09.07.2021 18:10:37)

Re: Тема для розмов

модихвікував віджета, шоб показував, в яку сторону змінилась ціна, і на скільки відсотків, і ще додав кодування кольором - червоне, то лю.. впала ціна, а зелене - встала
https://i.imgur.com/5UWt5Zo.png

Подякували: 0xDADA11C71

11 744 Востаннє редагувалося ch0r_t (09.07.2021 20:58:50)

Re: Тема для розмов

Ok, здається ці послуги називають Cloud Computing Services та SaaS.
*Стосовно мого питання вище.

11 745

Re: Тема для розмов

tchort написав:

Ok, здається ці послуги називають Cloud Computing Services.
*Стосовно мого питання вище.

ec2 амазонівське

Подякували: ch0r_t1

11 746

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

А що не так? Чому я маю любити Київ, якщо до Києва йдуть всі гроші з важкої промисловості, залишаючи на місці лише попіл, яким я дихаю.

А, ну так, лише Київ в усьому винний.
Він ще з сільського господарства все витягує, залишаючи на місці виснажені поля і гербіциди, які я п'ю (ну ок, не я, але багато моїх родичів).

От не пам'ятаю вже, чи то 2004, чи то 2010, але у черговий сплеск галасу «Донбас годує Україну» я взяв і знайшов на сайті ВР табличку проекту бюджету на наступний рік.
І якщо пройтися по поверхні — взяти надходження в бюджет від областей, то так, всі області, де багато важкої промисловості, дають у бюджет ого-який плюс, всі інші області в мінусах.
Тільки там далі йти треба. Бо окрім обласних бюджетів є районні, є міські, ...
І ситуація така (спойлер — зрештою в невеликому плюсі були здається Полтавська та Одеська області, всі інші в невеликому мінусі, різниця покривалася за рахунок загальнодержавних надходжень типу митних та акцизних зборів).

У "промислових" областях якийсь великий завод (шахта), навколо якого є якесь місто, має обласне підпорядкування.
Всі гроші того заводу йдуть у область (навіть не в обласний центр, великі заводи якого теж обласного підпорядкування а не міського), а не у Київ. Вже область відстібує податки на Київ.
Потім Київ виділяє гроші тому району, в якому місто, і тому місту, які само по собі в глибочезному мінусі, бо у них окрім таких заводів обласного підпорядкування лише перукарні та гастрономи, з яких навар невеликий.
Ну й винний в усьому Київ, який не може віддати навіть все, що отримав від області. Це ж область сказала "отой ваш завод — не ваш, а наш".
Область пограбувала місто. А винний Київ.

А в "непромислових" областях практично все — районного, міського чи взагалі сільського підпорядкування. З відповідним місцем утворення податків.
Там навпаки — вся дрібнота в плюсі, область в мінусі.

І якщо ото брати лише (абсолютно чесні!) числа областей, то виходить наче Київ все позабирав у "промислових", віддав "непромисловим".
А якщо посидіти декілька днів, збираючи з різних сторінок райони, окремі населені пункти, ... і вивести загальні суми, то картина рівна.
Плюси і мінуси невеликі, не пам'ятаю точно, але щось там чи не 3-5 відсотків від того, що виходило якщо брати лише обласні.

Ну так, Київ вибивається, він у відносно великому плюсі, бо монстри типу ДТЕК розмістили центральні офіси у Києві і податки сплачують там, але чи Київ у цьому винний?

Подякували: 0xDADA11C71

11 747

Re: Тема для розмов

Хто такі Bitfury?

Постукалися поговорити про вакансію, приблизно як оця стара https://jobs.dou.ua/companies/bitfury/vacancies/104343/
(я вже відмовився поговорити)

11 748

Re: Тема для розмов

Ахметов з Пінчуком отруюють повітря та воду, а на отримані гроші будують синагоги в Дніпрожидівську (визнаю, частина грошей залишається на місцях) та музей сучасного мистецтва в Києві. Мені вся ця діяльність лише огидна, що їхні "українські" телевізійні канали, що синагоги куди місцевих жидів заманюють харчами (що протирічить конституції, але на такі "дрібниці" ніхто уваги не звертає), що потуги в перекладі хан академії українською (була така спроба фінансування Пінчуком цього проєкту), що центральні офіси компаній в Києві.

11 749 Востаннє редагувалося ReAl (10.07.2021 00:40:30)

Re: Тема для розмов

ReAl написав:

Хто такі Bitfury?

Постукалися поговорити про вакансію, приблизно як оця стара https://jobs.dou.ua/companies/bitfury/vacancies/104343/
(я вже відмовився поговорити)

(сьогодні закінчився перший тиждень на новій роботі, remote з англомовною групою і з моєю pre-pre-intermediate, чекаю dhl-я з платами, а поки одну багу "по фотографії" пофіксив — куди ще про щось говорити, та ще з російськомовним рекрутером)

11 750 Востаннє редагувалося FakiNyan (10.07.2021 14:23:20)

Re: Тема для розмов

троха покращив свого віджета. Використав API coinmarketcap.com, котрий дозволяє отримувати інфу відразу про декілька криптовалют, то тепер я можу просто вказати, які валюти мене цікавлять, і воно покаже інфу про кожну з них
https://i.imgur.com/3iEMRXA.png

Я ще хочу показати інфу про зміну ціни у % за день та за тиждень, і я б теж хотів то кодифікувати кольором, але от тепер не знаю, як краще цей інтерфейс оформити, аби виглядало норм, і можна було б легко розгледіти, що до чого там відноситься.

11 751

Re: Тема для розмов

Львівська погода не перестає мене дивувати...

11 752 Востаннє редагувалося cheappi386 (10.07.2021 18:06:39)

Re: Тема для розмов

ReAl написав:
0xDADA11C7 написав:

А що не так? Чому я маю любити Київ, якщо до Києва йдуть всі гроші з важкої промисловості, залишаючи на місці лише попіл, яким я дихаю.

А, ну так, лише Київ в усьому винний.
Ну так, Київ вибивається, він у відносно великому плюсі, бо монстри типу ДТЕК розмістили центральні офіси у Києві і податки сплачують там, але чи Київ у цьому винний?

Так винний. Бо це все стара совкова адміністративна модель. З гебнею, мусорами опричниками, комсомальцями активістами та іншою російської підраснею. Й поки ця модель буде працювати, то буде винний.

Подякували: 0xDADA11C71

11 753 Востаннє редагувалося ReAl (10.07.2021 23:38:03)

Re: Тема для розмов

cheappi386 написав:
ReAl написав:
0xDADA11C7 написав:

А що не так? Чому я маю любити Київ, якщо до Києва йдуть всі гроші з важкої промисловості, залишаючи на місці лише попіл, яким я дихаю.

А, ну так, лише Київ в усьому винний.
Ну так, Київ вибивається, він у відносно великому плюсі, бо монстри типу ДТЕК розмістили центральні офіси у Києві і податки сплачують там, але чи Київ у цьому винний?

Так винний. Бо це все стара совкова адміністративна модель. З гебнею, мусорами опричниками, комсомальцями активістами та іншою російської підраснею. Й поки ця модель буде працювати, то буде винний.

Це було б смішно, якби не було сумно — основна маса українців хоче збереження цієї моделі. Бо в ній дуже зручно вечорами на кухні триндіти «якби за крадіжки руки рубали, от би ми зажили», а наступного дня тирити якусь дрібничку на роботі (часто — для продажу за пів магазинної ціни сусідам, прибиральниця — миючі засоби, робітник молокозаводу — вершки, ...).
Або, наприклад, лаяти ДАІ-шників, але не при кумові-ДАІшникові у нього на шашликах.
Для довідки: у Києві проживає мала частина українців.

Подякували: leofun011

11 754 Востаннє редагувалося cheappi386 (11.07.2021 00:35:25)

Re: Тема для розмов

ReAl написав:
cheappi386 написав:
ReAl написав:

А, ну так, лише Київ в усьому винний.
Ну так, Київ вибивається, він у відносно великому плюсі, бо монстри типу ДТЕК розмістили центральні офіси у Києві і податки сплачують там, але чи Київ у цьому винний?

Так винний. Бо це все стара совкова адміністративна модель. З гебнею, мусорами опричниками, комсомальцями активістами та іншою російської підраснею. Й поки ця модель буде працювати, то буде винний.

Це було б смішно, якби не було сумно — основна маса українців хоче збереження цієї моделі. Бо в ній дуже зручно вечорами на кухні триндіти «якби за крадіжки руки рубали, от би ми зажили», а наступного дня тирити якусь дрібничку на роботі (часто — для продажу за пів магазинної ціни сусідам, прибиральниця — миючі засоби, робітник молокозаводу — вершки, ...).
Або, наприклад, лаяти ДАІ-шників, але не при кумові-ДАІшникові у нього на шашликах.
Для довідки: у Києві проживає мала частина українців.

Особисто я не хочу. Та мабуть всі ті хто втік з цієї малоросії починаючі ще з 91го року...

11 755

Re: Тема для розмов

Помітив таку набридливу хрінь в книжках по програмуванню. Коли треба пояснити якусь концепцію, використовують такий приклад, котрий лише ускладнює розуміння тієї концепції.

От в мене в книжці пояснюють зараз "паралельне" виконання задач (паралельне в дужках, бо то все в одному треді робиться, тому швидше не паралельне, а конкурентне). І для прикладу вирішили зробити "павука", котрий завантажує сторінку якогось сайту, парсить на ній всі посилання, а потім рекурсивно обробляє всі ті лінки.

Тобто, на їхню думку, рекурсія повинна допомогти мені зрозуміти конкурентне виконання задач....
Це мені нагадує завдання в вишах та школах, де основною метою є розібратись з циклом, але вони городять якусь страшну функцію, і пропонують її табулювати. А потім сюди приходять люди з питанням - як мені записати сраний подвійний інтеграл з купою синусів, косинусів і арктангенсів?

Подякували: Chemist-i, P.Y.2

11 756

Re: Тема для розмов

оце написав знову в темі про патерни та  js, і в мене то всьо ніби так добре виходить, що під кінець книжки буду викладачем. А після цього можна буде взяти мою писанину за основу для створення відео українською, де буде пояснюватись все те ж саме, але з картинками та виконанням коду.

Подякували: leofun011

11 757

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Коли треба пояснити якусь концепцію, використовують такий приклад, котрий лише ускладнює розуміння тієї концепції.

Не помітив такого.

FakiNyan написав:

От в мене в книжці пояснюють зараз "паралельне" виконання задач (паралельне в дужках, бо то все в одному треді робиться, тому швидше не паралельне, а конкурентне).

А за рахунок чого воно конкуренте ? якщо воно (як ви кажете) в одному треді.
Якщо ви вивчаєте події (event), то будь-які зміни стану об'єкта приводять до виклику функції, яка перевіряє хто на цей обєкт підписався, і якщо такі існують, то викликає відповідні { callback'и | event'и | функції } (називайте як хочете).

FakiNyan написав:

Тобто, на їхню думку, рекурсія повинна допомогти мені зрозуміти конкурентне виконання задач....

Рекурсія повинна допомогти вам зрозуміти рекурсію. Не більше.

Подякували: ch0r_t, FakiNyan2

11 758

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

так добре виходить, що під кінець книжки буду викладачем. А після цього можна буде взяти мою писанину за основу для створення відео

Не хвилюйтесь, це мало ймовірно. Я теж колись так думав. Але поки завершив вивчення - пропала мотивація щось записувати.

Подякували: 0xDADA11C7, ch0r_t2

11 759

Re: Тема для розмов

Ну пан Трусік доволі наполегливий, тому надія є, що він щось запише.

Подякували: leofun011

11 760

Re: Тема для розмов

leofun01 написав:
FakiNyan написав:

Коли треба пояснити якусь концепцію, використовують такий приклад, котрий лише ускладнює розуміння тієї концепції.

Не помітив такого.

FakiNyan написав:

От в мене в книжці пояснюють зараз "паралельне" виконання задач (паралельне в дужках, бо то все в одному треді робиться, тому швидше не паралельне, а конкурентне).

А за рахунок чого воно конкуренте ? якщо воно (як ви кажете) в одному треді.
Якщо ви вивчаєте події (event), то будь-які зміни стану об'єкта приводять до виклику функції, яка перевіряє хто на цей обєкт підписався, і якщо такі існують, то викликає відповідні { callback'и | event'и | функції } (називайте як хочете).

FakiNyan написав:

Тобто, на їхню думку, рекурсія повинна допомогти мені зрозуміти конкурентне виконання задач....

Рекурсія повинна допомогти вам зрозуміти рекурсію. Не більше.

Ви того не помітили, бо ви самі математик! Ви як раз один з тих, хто може написати таку книжку...

Подякували: leofun011