11 981

Re: Тема для розмов

Думаю оце спробувати себе в ролі фотографа. Причини на то дві.
1. Іноді просто хочеться зазнимкувати якісь гарні види природи. То може бути якась хмаринка на небі, через котру дуже гарно проходять сонячні промені, або якась стежка в лісі, або й навіть архітектура у центрі Львова.
Я от кілька разів бував у центрі, але через купу людей, котрі ходють туди-сюди, ніяк не міг насолодитись тим всім. Якщо ж я прийду туди в якості мисливця за гарними знимками, то в мене буде набагато більше можливостей краще розгледіти ту архітектуру та насолодитись різними затишними двориками.

2. Практика знимкування дасть мені причину виходити в люди, бо вірите, чи ні, але я от можу взагалі з хати не виходити. Дякуючи тирнетам та книжкам зайнятись мені є чим, але після місяця такого сидіння вдома, звичайний похід в магазин перетворюється на "вижити будь-якою ціною".
Я хочу спершу навчитись нормально себе почувати серед люду, а потім, можливо, якщо все буде добре, я почну чіплятись до невідомих мені людей з проханням зазнимкувати їхню пику, і це теж допоможе зі страхом перед невідомими людьми. Ну і зрозуміло, що чіплятись я буду до гарних дівок.

11 982

Re: Тема для розмов

frz написав:
FakiNyan написав:
frz написав:

Була така історія. Ми орендували квартиру втрьох. Хлопці, що з нас взяти, закакали запустили житло вщент. Так як я і ще один хлопець почали заробляти дещо краще, то вирішили платити одній жіночці щоб поки ми на роботі, вона приходила і прибирала. То вона ще й борщ нам готувала. Все це було вкрай недорого.

Спілкуватися не було потреби, та й навіть особливої можливості не знайшлося. Віддали ключі і залишали гроші. З довірою теж проблем не було, бо вона теж зі штундів.

я б зараз попоїв борщику...

Glovo/raketa + Пузата хата.

та там такий борщ, як не борщ...

11 983 Востаннє редагувалося ch0r_t (09.08.2021 20:29:53)

Re: Тема для розмов

Примарний потік аромату борщу та спогадів, прямо як в діснеєвських мультиках, знову зробив своє діло.

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/e93ee4570761a3fe0ddb3557d3cc269d.gif

11 984

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Думаю оце спробувати себе в ролі фотографа. Причини на то дві.
...
2. Практика знимкування дасть мені причину виходити в люди,

Фотоапарат, особливо "серйозний", — дійсно непогана річ, придатний і дорогу прокласти куди інакше не підійшов би,  і сховатися за нього при потребі (відсторонитися від того, що відбувається — "я не учасник і не збираюся ним бути, я просто допомагаю оцим склу, механіці та електроніці виконувати їхні бажання").
Допомагає.

11 985

Re: Тема для розмов

ReAl написав:

"я не учасник і не збираюся ним бути, я просто допомагаю оцим склу, механіці та електроніці виконувати їхні бажання"

у мене в будинку як раз перший поверх дуже низький, що туди можна заглядувати без проблем

11 986

Re: Тема для розмов

придбав кукурудзу для попкорна, приготував то в каструлі, вийшло набагато вигідніше, ніж куплені для мікрохвильовки пакетики.

Подякували: mamkin haker1

11 987 Востаннє редагувалося ReAl (10.08.2021 13:32:17)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
ReAl написав:

"я не учасник і не збираюся ним бути, я просто допомагаю оцим склу, механіці та електроніці виконувати їхні бажання"

у мене в будинку як раз перший поверх дуже низький, що туди можна заглядувати без проблем

Я мав на увазі інше (це ^^^^ взагалі не відсторонення, а влізання).

Наприклад — вечірка, на яку і не піти погано, і йти туди, де стільки людей — неохота.
Фотоапарат дає можливість у бідь-яку секунду перервати будь-яку розмову під (неявним — вголос про це казати необов'язково!) приводом необхідності піти в інший куток зробити знімок.
Дає можливість відшуткуватися від зайвої пропозиції випити — ткнути пальцем у фотоапарат «я за кермом!» і знову ж піти в інший бік.
Таким чином можна м'яко у все це увійти не беручи зайвого в голову та шлунок, залишивши враження своєї людини в колективі.
І собі звикнути до людей, і їм до себе.

Це накладає необхідність потім всі ці фото посортувати/обробити/викласти, інакше наступним разом будуть зайві запитання.
Але поки це робитимеш, отримаєш корисні навички для роботи з фото природи та й люди на знімках стануть трохи більш своїми :-)

Подякували: FakiNyan1

11 988

Re: Тема для розмов

ReAl написав:

відшуткуватися від зайвої пропозиції випити

Кажу просто: "в мене і своєї власної дурості достатньо".

11 989 Востаннє редагувалося ch0r_t (10.08.2021 15:21:07)

Re: Тема для розмов

isitup.org стверджував що replace приліг, це якийсь глюк чи щось відбувається? (декілька хвилин тому).

11 990

Re: Тема для розмов

оце почав знову вчитись грати на сопілці, і вирішив підійти до справи серйозно - вивчити ноти першої октави, їх назви, де вони на сопілці, і як вони записуються. То виявилось, що всім відоме - до ре мі фа соль ля сі до так само зациклюється і на сопілці. Тому знаючи до - можна легко зрозуміти, де соль, але це треба вручну рахувати. Хочу ще забити це в пам'ять, аби можна було не рахувати від до, а відразу знати, що, де і як.

Подякували: 0xDADA11C7, flatliner2

11 991

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

оце почав знову вчитись грати на сопілці, і вирішив підійти до справи серйозно - вивчити ноти першої октави, їх назви, де вони на сопілці, і як вони записуються. То виявилось, що всім відоме - до ре мі фа соль ля сі до так само зациклюється і на сопілці. Тому знаючи до - можна легко зрозуміти, де соль, але це треба вручну рахувати. Хочу ще забити це в пам'ять, аби можна було не рахувати від до, а відразу знати, що, де і як.

А ви взяли діатонічну чи хроматичну? Я би... власе чому би... вибрав хроматичну - вона прикольна, там всі 10 пальців задіяні під свій отвір і не треба ото напівотвора пальці тулити для напівтонів.

Якщо хроматичну, можу порекомендувати самовчитель Романа Дверія.

11 992

Re: Тема для розмов

bvn написав:
FakiNyan написав:

оце почав знову вчитись грати на сопілці, і вирішив підійти до справи серйозно - вивчити ноти першої октави, їх назви, де вони на сопілці, і як вони записуються. То виявилось, що всім відоме - до ре мі фа соль ля сі до так само зациклюється і на сопілці. Тому знаючи до - можна легко зрозуміти, де соль, але це треба вручну рахувати. Хочу ще забити це в пам'ять, аби можна було не рахувати від до, а відразу знати, що, де і як.

А ви взяли діатонічну чи хроматичну? Я би... власе чому би... вибрав хроматичну - вона прикольна, там всі 10 пальців задіяні під свій отвір і не треба ото напівотвора пальці тулити для напівтонів.

Якщо хроматичну, можу порекомендувати самовчитель Романа Дверія.

звісно, що хроматичну, я ж не турист якийсь, а серйозний початківець!

Подякували: flatliner1

11 993

Re: Тема для розмов

замінив два замки в дверях, це виявилось простіше простого, треба було викрутити декілька саморізів, витягнути сам замок, і на його місце прикрутити новий.
А майстер хтів за то 300 гривнів, коли я дзвонив. Тепер думаю попитати в будинку, чи комусь не треба замки замінити, я б за 250 все зробив. В мене на все пішло менше 10 хвилин, нехай 7 десь. Нехай ще 5 хвилин треба, аби підійти до інших дверей в будинку. І то виходе 12хв = 250 гривнів, за годину вийшло б 1500 гривнів. А це $56. Виходе вигідніше, ніж програмістом працювати.

11 994

Re: Тема для розмов

А ще треба на ринок за замком їздити, і не всі клієнти у вашому під'їзді живуть, ну і якщо десь дерево зламається - то йой буде.

Подякували: Chemist-i, leofun012

11 995

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

замінив два замки в дверях, це виявилось простіше простого, треба було викрутити декілька саморізів, витягнути сам замок, і на його місце прикрутити новий.
А майстер хтів за то 300 гривнів, коли я дзвонив. Тепер думаю попитати в будинку, чи комусь не треба замки замінити, я б за 250 все зробив. В мене на все пішло менше 10 хвилин, нехай 7 десь. Нехай ще 5 хвилин треба, аби підійти до інших дверей в будинку. І то виходе 12хв = 250 гривнів, за годину вийшло б 1500 гривнів. А це $56. Виходе вигідніше, ніж програмістом працювати.

а ще незабуваймо що ви програміст в минулому, тому ше +300 за переустановку шиндовс та +100 за чистку пк (від пилу)
а ставити замок можна під час того як ставится шиндовс

11 996

Re: Тема для розмов

майстер по заміні замків
освіта: програмна інженерія

Подякували: flatliner1

11 997 Востаннє редагувалося mamkin haker (13.08.2021 16:41:46)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

майстер по заміні замків
освіта: програмна інженерія

майже як в реальному житті.
Освіта фізик
робора макдональс
p.s. це не моя історія)

11 998 Востаннє редагувалося ch0r_t (13.08.2021 17:02:50)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

майстер по заміні замків
освіта: програмна інженерія

А дозвольте запитати...Де фото диплому? Там же де й пояс майстра по замкам, і домашня по математиці, - собака з'їла?

11 999

Re: Тема для розмов

tchort написав:
FakiNyan написав:

майстер по заміні замків
освіта: програмна інженерія

А дозвольте запитати...Де фото диплому? Там же де й пояс майстра по замкам, і домашня по математиці, - собака з'їла?

- Бачиш диплом?
- Небачу
- Ось і я небачу, але він є.

12 000 Востаннє редагувалося frz (13.08.2021 17:50:34)

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

витягнути сам замок, і на його місце прикрутити новий ... пішло менше 10 хвилин

Це коли пази (видовбані в дереві заглибини) на дверях від старого замка ідеально підходять для нового. І коли шурупи на старому ще в такому стані, коли шуруповерт їх витягує в реверсному режимі за 2 сек.
В моєму випадку, коли я вставляв замок два тижні тому, то довелося ще попередньо попрацювати долотом аби довести пази під новий замок, а шурупи через давні поржавілі "викруткові" прорізи довелося відкручувати навіть плоскогубцями (бо викрутка-насадка одразу ж стерла прорізи і шапки шурупів перетворилися умовно на шапки цвяхів). Витратив близько години, при тому що самі двері (додаткові вхідні) виготовлені з дсп.

Прихований текст

Дивуюся що колись ці двері взагалі розглядали як основні вхідні. Вгодований кабан знесе їх ногою за пару копняків, тим більше що вони відчиняються всередину. Навіщо я їх залишив як додаткові вхідні - бо на жаль, в коридорі буває що палять, тож це ще одна перепона для диму (і дієва).

А було що вставляв років десять тому замок в суцільні дубові двері, то зайняло ще більше часу - долота не було під руками в так би мовити "клієнта" (робив суто for fun для знайомого мого товариша), довелося попрацювати всіма наявними підручними засобами, включаючи пилу і рашпіль. Зайняло добрих три години.

Тож з урахуванням всіх нюансів я особисто би не став розраховувати на цей вид діяльності як на легкий підробіток знічев'я між закриванням тасків в джирі.