13 161

Re: Тема для розмов

З кінця літа зачастили зависання та BSOD Windows у всіляких терміналах та банкоматах. Мало того що там Windows так це ще й Windows 7. І обладнання там звичайне комплюктерне.

13 162

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Куди подівся Фукіньян?

Мобілізований в аніме-війська

13 163

Re: Тема для розмов

Генії мозку навчають дітей:

https://i.imgur.com/wQgJTop.jpg

Як після цього дітям пояснити, що сам процес навчання це щось інше, я не знаю. Але тупі чомусь москалі. Як казав ЗадОрнув - "Нууууу тупиииииєєєєє.....".

13 164

Re: Тема для розмов

Ну то може ви джерело ще назвете?

Подякували: Tarpan87, leofun012

13 165

Re: Тема для розмов

https://time.is/Unix_time

Unix time 1,666,666,666 is 05:57:46, вівторок, 25 жовтня 2022 in Київ.

Majže pôd Halovijn, nepohano tak.

13 166 Востаннє редагувалося Yola (24.10.2022 16:11:36)

Re: Тема для розмов

Tarpan87 написав:

Але тупі чомусь москалі.

Знов. Так, москалі тупі. Що незрозуміло? З чим ви згодні?

13 167

Re: Тема для розмов

koala написав:

Ну то може ви джерело ще назвете?

Залюбки. Головне джеререло цього трешу це "Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великомостівської міської ради Львівської області". У відкритих урядових джерелах можна знайти його сайт: vnvklicei.at.ua . Звісно, що туди не потраппиш, бо сервер в РФ, де ж ще хостити шкільний сайт. Зараз сайту, фактично, нема, бо гроші за хостинг платити перестали, але там зберігаються архіви з потрібними нам даними. Звісно, щоби дістати їх, потрібно використати ТОР.
Вчитель, який роздає такі завдання це "Пасічна Ольга Іванівна" - вчитель (здається й методист) вищої категорії, яка займається впровадженням комп'ютерних технологій на уроках математики.
Вони там всі такі красиві та вумні, що аж страшно. В них такі естетичні документи, що навіть нагадують мені мій 2000'й рік, коли я в дитинстві грався в PowerPoint'і з буйством шрифтів та WordArt`ом. Кожна сторінка документа має окремі шрифти, окрему палітру та буйство розділових знаків.

Отой документ це контрольна робота. Вона написана з одруківками, має гидотну верстку пробілами, в форматі .docx, які не всі переглядачі однаково відтворюють.

Я викладу ці епічні файли трохи пізніше.

Подякували: koala, leofun012

13 168

Re: Тема для розмов

Рожевий звіт з двома шрифтами, це поки не дуже епічно, але я хочу наголосити, що це документ організації, функція якого - нести структуровану інформацію.

https://i.imgur.com/nlBt3a9.png

Почнемо ми з цього буйства шрифтів, WordArt`у та кольорів. Комп'ютерні веселкові пустуни:
https://i.imgur.com/wPzviqf.png

До всього іншого, фотографія знаходиться над посиланнями і затуляє їх.
https://i.imgur.com/JmdFcU1.png

Оце кончена дегенератка "Пасічна Ольга Іванівна", яка вчитель вищої категорії, не здатна навіть зверстати навчальні матеріяли для себе. Чим більше придивляєшся до її сторінки, тим більше відкривається освітянська безодня.
https://i.imgur.com/Rv93w9D.png

13 169

Re: Тема для розмов

Ну написано ж "реалізує проблему". Не розв'язує, а реалізує. Принаймні чесно.

Подякували: flatliner, dot, Tarpan873

13 170

Re: Тема для розмов

Tarpan87
Жартуєте? Якщо ця бабуся сама таке спромоглася зробити, то це мегакруто. Одруківки, дизайн у стилі "вирви-око" та решта диких недоліків меркнуть перед самим фактом.

Хоча думаю що робив улюблений внучок.

13 171

Re: Тема для розмов

frz написав:

Хоча думаю що робив улюблений внучок.

Навіть якщо якщо це робив улюблений пацючок, то бабуся не здатна виконувати покладені на неї посадові обов'язки.

Подякували: flatliner1

13 172

Re: Тема для розмов

Tarpan87 написав:
frz написав:

Хоча думаю що робив улюблений внучок.

Навіть якщо якщо це робив улюблений пацючок, то бабуся не здатна виконувати покладені на неї посадові обов'язки.

Звідки ви знаєте, що створення презентацій входить у посадові обов'язки бабусі, а не робиться нею на громадських засадах?

13 173

Re: Тема для розмов

Тю, всього лиш презентація в стилі 00-х :D
А стільки галасу наробили. Не москальською і вже добре.

13 174

Re: Тема для розмов

Tarpan87 написав:

Генії мозку навчають дітей:

https://i.imgur.com/wQgJTop.jpg

Як після цього дітям пояснити, що сам процес навчання це щось інше, я не знаю. Але тупі чомусь москалі. Як казав ЗадОрнув - "Нууууу тупиииииєєєєє.....".

Судячи з "No4" то автоматичне розпізнавання так спрацювало, проковтнувши частину умови. Це не тупість а ро*****йство.

13 175

Re: Тема для розмов

koala написав:

Звідки ви знаєте, що створення презентацій входить у посадові обов'язки бабусі, а не робиться нею на громадських засадах?

Хороше питання. Взагалі не існує прямих свідчень, що це робила вона. Теоретично, ліцей міг би залучити сторонню фірму для написання цього звіту. Головне те, що це спокійно лежить на сайті ліцею, отже така їхня колективна естетика.

Я б в житті не поліз дивитися на цю шизоестетику, якби не навчальні матеріяли, які зроблені ще гірше, ніж ця презентація.

Chemist-i написав:

Судячи з "No4" то автоматичне розпізнавання так спрацювало, проковтнувши частину умови.

Все ще гірше. В четвертому питанні ми бачимо трикутник ADC зі сторонами AB та BC. Літера D це одруківка. Саме завдання збережене в .DOCX форматі, який різні переглядачі по різному відтворюють (ймовірно, через розширення майкрософту для формату), Мій переглядач файлів на Linux Mint теж його не жере, але в Libre Office відкривається разом з дробами на місці прогалин. І як я казав, форматування зроблене пробілами.

Це файл з лабораторною роботою, до мене потрапив з ім'ям:
____________  _ _________ 9.docx
В його метаданих можна знайти творця — Olga.

Файл контрольної роботи
Файл звіту

13 176

Re: Тема для розмов

Tarpan87
Якщо ви шукаєте бардак в країні, то його дуже легко знайти. Наприклад, моя тітка викликала майстрів з жеку щоб допомогли їй побороти "заповітрені" труби в рушникосушці у ванній кімнаті. Ті сказали що не можуть, бо десь на сусідній вулиці прорив труби. Тим часом, вона якраз після телефонного дзвінка мала обідню перерву на роботі і проходила повз автобусну зупинку, де побачила тих майстрів що сиділи і палили цигарки. Але вони вже давно древнього пенсійного віку і їх не виженуть з роботи, бо інших просто неможливо знайти на їхнє місце з цією зарплатнею, один з них навіть пересувається за допомогою старечої палички. Але добре що хоча би такі ще є...

13 177

Re: Тема для розмов

Tarpan87 написав:

Теоретично, ліцей міг би залучити сторонню фірму для написання цього звіту.

Nadto skladno, po mojomu dosvêdu: zazvytšaj prosjatj studentykôv.

Подякували: Tarpan871

13 178

Re: Тема для розмов

Дивно і несподівано, але Firefox робить багато мережевих запитів як на localhost так і на всілякі адреси через Internet на різні порти. Наприклад, bud02s38-in-f1.1e100.net, UDP 443. Vivaldi теж, але не так часто як Firefox а зразу багато за якийсь відносо довгий час. За New moon такого не помічено. Принаймні Outpost firewall мовчить.

13 179

Re: Тема для розмов

Щось у вас поставилось, що таким займається.

13 180

Re: Тема для розмов

1e100 - це гугол, число, на честь якого названо відому корпорацію. Домен 1e100.net належить саме їм.

Подякували: Tarpan87, flatliner2