13 301

Re: Тема для розмов

frz написав:

Щойно придбав преміум підписку chatGPT (це теоретично дає більший шанс для розв'язку хитро зробленого тестового завдання на яке в мене залишилося півтори доби). Зняло 910,41 грн. в еквіваленті і буде знімати щомісяця, поки не скасувати преміум підписку. В ньому все одно гарантовано лише доступ до третьої версії (якщо точніше, то GPT-3.5), а щодо четвертої поки є обмеження:

GPT-4 currently has a cap of 25 messages every 3 hours

Тож поки що просто треба обдумувати запитання, аби не вилізти поза межі ліміту, бо інакше доведеться спілкуватися не з мідлом а з джуном.

Upd: можна вручну перемикатися між:

- GPT-3.5 (default)
- GPT-3.5 (legacy) - поки не знаю в чому саме різниця
- GPT-4.

Upd2: Завантажив завдання в чат-4. Довелося суттєво обрізати семпли, бо ліміт на одне запитання 4000 символів. Видало мені відповідь із необхідними кроками які потрібно зробити щоб досягти мети. Поки що мені цього достатньо, не витрачатиму доступні запитання марно. Із попередньою версією чату поки не порівнював.

То вона дійсно краща, в4 від в3.5 і чим саме?

13 302

Re: Тема для розмов

Chemist-i

ось

frz написав:

Із попередньою версією чату поки не порівнював.

13 303

Re: Тема для розмов

wander написав:

Вирішили одружитись з моєю дівчиною і оце постало питання про вінчання у церкві.

Вже бачу як це було. Вона вирішила (або її батьки вирішили, що ще гірше), а ти кивнув головою, бо тобі на той час було абсолютно пох..
А тепер коли ти дізнався на що підписався, то виявилося що це суперечить твоїм переконанням.
Так буває, коли родаки пхаються в створену сімю. Треба протидіяти вторгненю і не дивитись на те що вони родаки. Вони звичайно будуть корчити противні морди, ображатися, але це їх проблема, не твоя.

Подякували: Tarpan87, Yola2

13 304

Re: Тема для розмов

Як в PHP перевіряти розмір стрічки до того як буде дозволено натиснути кнопку відправки? Поки що використовую таку громіздку конструкцію:

        if (strlen($_REQUEST['str1']) > 1000) {
            $desc = $desc.'Forbidden size.';
            $host  = $_SERVER['HTTP_HOST'];
            $uri   = rtrim(dirname($_SERVER['PHP_SELF']), '/\\');
            $extra = 'size_err.php';
            header("Location: http://$host$uri/$extra");
        } else

але кнопку натискати не заборонено, натомість текст помилки відображається на окремій сторінці size_err.php
Які можуть бути варіанти вирішення? Зовсім не терміново.

13 305

Re: Тема для розмов

До того як натиснуто, треба на стороні браузера браузера перевіряти за допомогою js.

13 306 Востаннє редагувалося Droid 77 (02.04.2023 22:05:30)

Re: Тема для розмов

frz написав:

wander
Цікаво, десь поза "галичєною" в церквах зазвичай просто платиться тариф і проводять вінчання без зайвих балачок?

Upd: Як мінімум, священику потрібно переконатися що обидвоє з пари є взагалі віруючі

І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду.

послання апостола Павла, розділ 11, вірш 6

Ну й чи розуміють взагалі суть вінчання.

Але якщо взяти за ціль аби знайти священика який все "зробе без базару", то врешті можна цього досягти.

Я взагалі з того всього зрозумів:
-- дай бабло
-- Дав, отже все робиш вірно, господь тебе благословив.
-- роби тепер все що заманеться.

А як мало бабла дав, то робити можна не все що заманеться. Лише те на скільки вистачило бабла.
))

13 307

Re: Тема для розмов

leofun01 написав:
wander написав:

Вирішили одружитись з моєю дівчиною і оце постало питання про вінчання у церкві.

Вже бачу як це було. Вона вирішила (або її батьки вирішили, що ще гірше), а ти кивнув головою, бо тобі на той час було абсолютно пох..
А тепер коли ти дізнався на що підписався, то виявилося що це суперечить твоїм переконанням.
Так буває, коли родаки пхаються в створену сімю. Треба протидіяти вторгненю і не дивитись на те що вони родаки. Вони звичайно будуть корчити противні морди, ображатися, але це їх проблема, не твоя.

Ох, я і так намагаюсь протидіяти.. Зрештою, це трохи не так і це не про переконання (я про це вже писав), швидше про розуміння, що дно є ще куди пробивати..

Подякували: leofun011

13 308

Re: Тема для розмов

frz написав:

придбав преміум підписку chatGPT

Віддає у відповіді 2324 символи і це преміум. Якщо просиш його щось написати щось більше, то доводиться в наступному запитанні просити продовжити віддавати код.

Але поки що в преміум жодного разу не було "вибачте, напрямок перевантажений, зателефонуйте пізніше".

13 309

Re: Тема для розмов

Droid 77 написав:
frz написав:

wander
Цікаво, десь поза "галичєною" в церквах зазвичай просто платиться тариф і проводять вінчання без зайвих балачок?

Upd: Як мінімум, священику потрібно переконатися що обидвоє з пари є взагалі віруючі

І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду.

послання апостола Павла, розділ 11, вірш 6

Ну й чи розуміють взагалі суть вінчання.

Але якщо взяти за ціль аби знайти священика який все "зробе без базару", то врешті можна цього досягти.

Я взагалі з того всього зрозумів:
-- дай бабло
-- Дав, отже все робиш вірно, господь тебе благословив.
-- роби тепер все що заманеться.

А як мало бабла дав, то робити можна не все що заманеться. Лише те на скільки вистачило бабла.
))

Я перший скажу тількайте з такої церкви.

Подякували: Firefox is dead, Tarpan872

13 310

Re: Тема для розмов

Я в українському вуду обряді участь вязв учора. Вирішив я подарувати подрузі доброго ножа (вона сама висловила бажання мати таке), на вигляд він як справжній кинджал - довгий та з двосторонньою заточкою. Приймати цей подарунок вона відмовилася, стала наводити багато аргументів, але це було явно щось підсвідоме. Я подумав "ясно, вумен моммент". Виявилося, що я помилився - це був не "вумен моммент", а "вуду моммент". Бо за місцевим українським звичаєм ножі не можна приймати в дар, їх можна лише викупати. Я знав, що котів обов'язково продають, відростки рослин з горщиків крадуть, виявилися що і ножі треба продавати, і розсаду. Так от, я отримав вчора кілька гривень монетами, подруга - доброго ножа, українські боги теж задоволені.

13 311

Re: Тема для розмов

А ще не можна передавати речі через поріг, бо за місцевим українським татаро-монгольським звичаєм, до культурної спадщини багато хто з нас очевидно все ще себе відносить від часів іга золотої орди, під порогом ховали небіжчиків котрих перед цим ритуально забили.

І ще тисячу років дехто з українців буде під ментальним ігом золотої орди...

13 312

Re: Тема для розмов

frz написав:

А ще не можна передавати речі через поріг, бо за місцевим українським татаро-монгольським звичаєм, до культурної спадщини багато хто з нас очевидно все ще себе відносить від часів іга золотої орди, під порогом ховали небіжчиків котрих перед цим ритуально забили.

І ще тисячу років дехто з українців буде під ментальним ігом золотої орди...

дякую.
а можна побільше таких історичних моментів?

13 313

Re: Тема для розмов

Firefox is dead написав:

а можна побільше таких історичних моментів?

Наприклад

Або

Подякували: Chemist-i1

13 314

Re: Тема для розмов

frz написав:

придбав преміум підписку chatGPT

порівняв версії 3.5 та 4 на прикладі простого запиту "напиши python скрипт для завантаження csv у postgres" - буде висловитися доречно що це джун і мідл

3.5
import psycopg2
import csv

# Connect to PostgreSQL database
conn = psycopg2.connect(
    host="localhost",
    database="your_database",
    user="your_username",
    password="your_password"
)
cur = conn.cursor()

# Open CSV file
with open('your_file.csv', 'r') as f:
    reader = csv.reader(f)
    next(reader)  # Skip header row

    # Iterate over rows and insert into database
    for row in reader:
        cur.execute(
            "INSERT INTO your_table (column1, column2, column3) VALUES (%s, %s, %s)",
            row
        )

# Commit changes and close connection
conn.commit()
cur.close()
conn.close()
4
pip install psycopg2-binary pandas
import psycopg2
import pandas as pd
from io import StringIO

# Replace these with your own values
db_name = "your_database_name"
db_user = "your_username"
db_password = "your_password"
db_host = "your_host"
db_port = "your_port"
table_name = "your_table_name"
csv_file_path = "your_csv_file_path.csv"

# Connect to the PostgreSQL database
conn = psycopg2.connect(
    dbname=db_name,
    user=db_user,
    password=db_password,
    host=db_host,
    port=db_port
)

# Read the CSV file using pandas
data = pd.read_csv(csv_file_path)

# Normalize column names to lowercase and replace spaces with underscores
data.columns = [col.lower().replace(" ", "_") for col in data.columns]

# Create a cursor object
cursor = conn.cursor()

# Create a table using the column names from the CSV file
create_table_query = f"CREATE TABLE IF NOT EXISTS {table_name} ({', '.join([f'{col} TEXT' for col in data.columns])});"
cursor.execute(create_table_query)
conn.commit()

# Save the DataFrame to a string buffer in CSV format
buffer = StringIO()
data.to_csv(buffer, index=False, header=False)
buffer.seek(0)

# Copy the data from the buffer to the PostgreSQL table
cursor.copy_expert(f"COPY {table_name} FROM STDIN WITH (FORMAT CSV)", buffer)
conn.commit()

# Close the cursor and connection
cursor.close()
conn.close()

(по суті сам код не тестив цього разу, але перед тим коли ще не мав преміум, питав схоже просте питання і 3.5 мусив переписувати двічі з моїми зауваженнями поки запрацювало)

13 315

Re: Тема для розмов

GPT не змогла порекомендувати мені браузер:

Можу порекомендувати Tor, який базується на Firefox. Однак, як я розумію, Ви шукаєте альтернативні браузери, тому я б хотів рекомендувати браузер Pale Moon. Він також базується на Firefox, але з меншою кількістю функцій, які можуть вплинути на його продуктивність та безпеку.

13 316

Re: Тема для розмов

Залишу це тут, бо це чудово:

1. Свиня говорила: «Коли б мені крила, то я б полетіла в блакить».
2. З кутка Павук до Мухи шепотів: «Я так тебе обняти би хотів!»
3. З трибуни присягалася Лисиця: «Нехай з курей ніхто більш не боїться!».
4. «Вовки в нас цілі, Вівці ситі», - Ведмідь зазначив у річному звіті.
5. «Ми в колективі дружнім жить не проти», - перемовлялись між собою Шпроти.

Подякували: PeSePol, Chemist-i, flatliner3

13 317

Re: Тема для розмов

Я сьогодні був в чаті, де мене обговорювали і думали що я це не побачу, кек.

Н: Краще не спілкуватись з чєлом котрий з школярок робе естетику.
Н: І з педофілії теж
П: Але він досі наче в тебе на каналі
П: Мені достатньо того що я вийшла з його каналу
Н: Я поки що хз що з ним робити
Н: Мені потрібна підписота

П: Ну , педофілія то страшно і огидно
П: Тим більше хто може дати гарантію , що він просто тягне прикола
Н: Так він якось на серьозі казав шо це ок. Головне щоб дівчині 18 стукнуло і ок

Ясно, стаття 666 ККУ - гетеросексувальні зв'язки між повнолітніми особами.

Подякували: leofun011

13 318

Re: Тема для розмов

Tarpan87 зрозуміло чому у вас жеребець на образку.

Подякували: Tarpan871

13 319 Востаннє редагувалося Firefox is dead (15.04.2023 18:37:59)

Re: Тема для розмов

історичний момент (12345 подяк)
проглядаю скріншоти, і знайшов це:
https://replace.org.ua/uploads/images/12841/c2142a1bb45d9b60b76d3dc23f6cb0a9.png
https://replace.org.ua/uploads/images/12841/f88fc27146695c6afce78227b76621ca.png

Подякували: Chemist-i, flatliner2

13 320

Re: Тема для розмов

У ХІХ ст. в майстрів живопису з'явився конкурент-машина — фотоапарат, який робив роботу художника-реаліста швидше, краще, дешевше. Як наслідок, митці почали шукати способи вираження, недоступні машинам — з'явився імпресіонізм, кубізм, футуризм і т.д. — мистецтво набуло форм, які ми знаємо як «сучасне мистецтво», досить далеких від правильного й точного зображення реальності.

У ХХІ ст. у програмістів з'явився конкурент-машина. Питання: яких форм набудуть програми програмістів-людей, коли в написанні звичайного комерційного коду машина їх перевершить?