13 541

Re: Тема для розмов

І щось я не бачу великого попиту на COBOL-девів... ну, тобто ви підтвердили мою думку фактично.

13 542 Востаннє редагувалося ReAl (13.09.2023 18:36:59)

Re: Тема для розмов

Не коболом єдиним.

embedded, чистий C (ну ок, з осцилографом і при потребі паяльником на додачу), зайшов у ці ваші IT через галеру ~п'ять років тому на рівні «село неасфальтоване». До того був поза системою.

Ну як неасфальтоване…
git, subversion коли ще не існувало git і cvs коли ще не існувало subversion — от мабуть і все поза C/make.
А всі ці джири/конфлюенци/герріти/… освоював на ходу. Тут же дізнався про V-model і про те, що я досі працював по waterfall.

p.s[0] = "Оце влітку Приватбанк почав спамити мене переліком документів для оформлення у них пенсійного рахунку.";
p.s[1] = "Ну якщо сильно постаратися, то мене у певному сенсі можна назвати відомим… Але далеко не всім…"
             " Хоча виявився відомим батькові мого першого тімліда...";
p.s[2] = "Зараз синйорю напряму на зарубіжного замовника";

Подякували: flatliner, leofun01, Tarpan873

13 543

Re: Тема для розмов

ReAl написав:

оформлення у них пенсійного рахунку

Наскільки мені відомо, ФОП із пенсією чудово поєднується, для такого фопа ще краще - ЄСВ сплачувати не потрібно.

Інша річ, що не завжди досвід і мудрість приходить з віком - часом вік приходить наодинці. Та якщо людина не просто протирала штани всі ці роки, то важливо звісно щоб з досвідом і мудрістю не прийшов атеросклероз та інші цікаві штуки, решта все фігня в стилі "ой, як це я буду в тімі з дідусем". Як один дядько казав на співбесіді "ну коли у вашому молодому і стильному колективі не буде кому закривати таски, то дзвоніть".

13 544

Re: Тема для розмов

Втома

Це коли не встиг роздягнутись і завалився як мішок бульби.
А ще ж навіть не пятниця. Думка "завтра знову телепатись в офіс" просто добиває.

13 545

Re: Тема для розмов

leofun01 написав:
Втома

Це коли не встиг роздягнутись і завалився як мішок бульби.
А ще ж навіть не пятниця. Думка "завтра знову телепатись в офіс" просто добиває.

Прихований текст

Вітаміни з вмістом женьшеню. Працює не одразу, ефект десь через декілька тижнів. На жаль, є підробки, тому варто купувати лише в аптеці.

13 546

Re: Тема для розмов

тре спати лягати вчасно, от і все
(я так не вмію якшо шо)

Подякували: Tarpan87, ReAl, leofun013

13 547

Re: Тема для розмов

leofun01 написав:
Втома

Це коли не встиг роздягнутись і завалився як мішок бульби.
А ще ж навіть не пятниця. Думка "завтра знову телепатись в офіс" просто добиває.

теліпатись

Я навпаки почав їздити, хоч це не обов'язково. Поки пройдуся — прокидаюся. Вдома коли треба з осцилографом посидіти.

Подякували: leofun011

13 548

Re: Тема для розмов

frz написав:
ReAl написав:

оформлення у них пенсійного рахунку

Наскільки мені відомо, ФОП із пенсією чудово поєднується, для такого фопа ще краще - ЄСВ сплачувати не потрібно.

Та треба б дізнатися — мо краще не оформлювати ще і поплатити ЄСВ, щоб потім більша пенсія була.
Мені зараз та несплата ЄСВ непомітна буде. На дорогу до офісу більше йде.

frz написав:

Інша річ, що не завжди досвід і мудрість приходить з віком - часом вік приходить наодинці. Та якщо людина не просто протирала штани всі ці роки, то важливо звісно щоб з досвідом і мудрістю не прийшов атеросклероз та інші цікаві штуки, …

Ну якщо не рахувати явно хворобливі речі типу того ж атеросклерозу, то з моїх спостережень «вік приходить наодинці» переважно до тих, у кого несприйнятливість до досвіду/мудрості можна було помітити і раніше, якщо придивитися. Просто це дуже добре маскувалося енергією і темпераментом.

frz написав:

… решта все фігня в стилі "ой, як це я буду в тімі з дідусем".
Як один дядько казав на співбесіді "ну коли у вашому молодому і стильному колективі не буде кому закривати таски, то дзвоніть".

Коли ще на галері був, приїздив був представник замовника — і був страшенно задоволений, побачивши поруч мене і студента 4-курсника (і спектр між нами). (а коли проект на галері закінчували, вони мене і того на той час вже не студента викупили просто, щоб нас не стримувало «не працювати на» у контракті з галерою).

Подякували: leofun011

13 549

Re: Тема для розмов

ReAl написав:

коли проект на галері закінчували, вони мене і того на той час вже не студента викупили

Це класно. Я в такий спосіб ледь не поїхав в Штати. На жаль, дружина категорично туди не хоче. В мене з цього приводу не горять очі, однак з цікавості не проти б подивитися світ.

13 550

Re: Тема для розмов

ReAl написав:

поплатити ЄСВ, щоб потім більша пенсія була.
Мені зараз та несплата ЄСВ непомітна буде.

Ну так як фопи зазвичай сплачують ЄСВ мінімально можливе, то воно погоди не зробить. А стільки скільки тре сплатити добровільно аби зробило погоду - жаба задавить. Завжди можна взяти консультацію в пенсійному фонді.

Які цікаві теми на форумі )))

13 551

Re: Тема для розмов

frz написав:

Які цікаві теми на форумі )))

Ну цілком програмістські :-)

13 552

Re: Тема для розмов

У нас пенсії не буде тупо через старіюче населення, ми ж це не відкладаємо на свою пенсію, а платимо пенсію теперішнім пенсіонерам

Подякували: flatliner1

13 553

Re: Тема для розмов

Формально з 200x року є прив'язані до особи пенсійні рахунки для отого ЄСВ.

Реально то лише числа у базі для подальшого розрахунку пенсії. За період до 200x по старому, після — по новому з урахуванням цього рахунку. А гроші так, летять всі на виплату пенсії теперішнім пенсіонерам, включно з моєю мамою.
Тож запросто може бути що як воно знадобиться мені, то буде «не не змогли ми».
Тому хоч і охота вже іноді пошукати легшу роботу, але треба тягнути. Щось відкладати. Хоча це зараз непросто, >~30% іде на донати (з 2014 по 2022 йшло ~20-25), і родичів підтримувати доводиться.

Подякували: leofun01, flatliner2

13 554

Re: Тема для розмов

Формального скасування пенсій собі не уявляю. Дефіцит бюджету - так, він вже є величезний і буде ще більший. Пенсії будуть просто такі щоб мати на хліб. Пропоную поґуґлити про пенсії в Японії - наче небідна країна, але пенсіонери поки мають силу, їздять на ровері, збирають сортоване сміття і здають на пункт переробки; виняток в кого заможні діти, або ж були мізки дуже скромно жити ціле життя і відкладати велику частину заробітку в приватні пенсійні фонди - тоді на старості за це жити.

13 555

Re: Тема для розмов

Те, що пенсії будуть малі, це так. А ще я думаю, буде кілька кроків збільшення пенсійного віку, років так до 75, щоб мало хто дожив, або збільшення обов'язкового стажу.

13 556

Re: Тема для розмов

"Пам'ятаю що десь працюю, але не пам'ятаю де саме" (с)

13 557

Re: Тема для розмов

хто дививсь оту статтю на доу, де виїхавших ітешників питали, чи будуть вони повертаться? шо скажете?
особисто в мене пригоріло з одного гейос розробника

Прихований текст

мабуть сраки

, який сказав, шо коли переможуть москалів, і поборять корупцію, то може повернеться.
Це ж 100% паразит. Це негромадянин, це просто біологічна істота без найменшого усвідомлення своєї відповідальності, тупо кліщ.

Подякували: flatliner1

13 558

Re: Тема для розмов

Корупцію можна бороти нескінченно: більше її бореш — більше її в себе знаходиш. Максимум, можна зробити рівень життя таким високим, що корупцією можна знехтувати — але ж і в найбагатших найцивілізованіших країнах корупційні скандали спалахують час від часу (отже, мають бути й випадки, коли все успішно пройшло без скандалів та арештів — інакше б ніхто в ті корупційні схеми не ліз).

Подякували: FakiNyan, PeSePol2

13 559

Re: Тема для розмов

FakiNyan. Корупція не у владі, корупція в народі, важко боротись з сусідом чи близьким родичем. Тут навіть не питання в особистостях при владі, тут питання в виборцях, які готові голосувати за 100 гривень (навіть, якщо це офіційна обіцянка добавка до пенсії, то всеодно політична корупція) так можна повоювати рік-два, ну може 10. Але якщо є можливість не воювати, а ти залишаєшся і воюєш з вітряками, то мені це виглядає, як якась форма мазохізму.

Подякували: PeSePol, flatliner2

13 560 Востаннє редагувалося frz (16.09.2023 23:09:45)

Re: Тема для розмов

Поїдь після війни поживи будь-де за кордоном хоча б рік. Я не кажу що мені не хочеться повертатися. Просто в очі постійно кидається відсутність бардака там, де я звик його в Україні бачити і не уявляв собі, що ось так просто можна жити без нього.

Upd: чому дитячі майданчики в моєму рідному районі засрані псячими какашками? чому приходять підлітки і від нічого робити скачуть ногами по пластмасових іграшках які залишили молодші діти, скачуть поки не роздрібнять на безліч пластмасових шматків? чому рідко хто вставляє каталізатор і дитячі майданчики через це перетворені на ґазенваґен? чому паркуються просто на траві, яка відноситься до дитячого майданчика? чому під лавками обов'язково розбиті фляшки і неодмінно шар сємок з недопалками?

Upd2: не всюди, звісно - я зі свого рідного ґетто 15 хвилин на машині і ось вже новий з претензією на "елітний" мікрорайон, з майданчиком для дітей в стилі "вау"; але це щоразу сумарно 30 хвилин на туди і назад, за цей час місцеві діти вже півгодини біля свого під'їзду нормально граються, а не будують пісковий замок із собачими какашками і не вставляють "вікна" з уламків пляшки.