14 061

Re: Тема для розмов.

В монобанці є кешбек 20% від teahouse.ua (протягом січня). Так от, я в них купував вже Сенча Фукамусі та Матча преміум (дороге, 250грн). І маю сказати, що чай в них дійсно якісний (раніше я купував різну сенчу та матчу, і сенча була така собі, а матча була гидотна, а цього разу матча топова, і колір геть інший ніж в тої, котру я купував давно колись). Вони ще до кожного замовлення кладуть 10г якогось іншого чаю, аби ви могли ще й його спробувати.
Мені найбільше сподобалась саме Сенча Фукамусі. В неї дуже гарний (трішки мутний, бо вона подрібнена так спеціально) яскравий зелений колір, запах і смак. Так шо рекомендую.

14 062

FakiNyan написав:

В монобанці є кешбек 20% від teahouse.ua (протягом січня). Так от, я в них купував вже Сенча Фукамусі та Матча преміум (дороге, 250грн). І маю сказати, що чай в них дійсно якісний (раніше я купував різну сенчу та матчу, і сенча була така собі, а матча була гидотна, а цього разу матча топова, і колір геть інший ніж в тої, котру я купував давно колись). Вони ще до кожного замовлення кладуть 10г якогось іншого чаю, аби ви могли ще й його спробувати.
Мені найбільше сподобалась саме Сенча Фукамусі. В неї дуже гарний (трішки мутний, бо вона подрібнена так спеціально) яскравий зелений колір, запах і смак. Так шо рекомендую.

Дозвольте скористатись нагодою. Розумію, ви писали про вишукані сорти. Який чорний і зелений чай серед звичайних розсипних порекомендуєте? Такі щоб відповідали заявленому стандарту.

14 063 Востаннє редагувалося FakiNyan (17.01.2022 19:32:34)

machinegun написав:
FakiNyan написав:

Дозвольте скористатись нагодою. Розумію, ви писали про вишукані сорти. Який чорний і зелений чай серед звичайних розсипних порекомендуєте? Такі щоб відповідали заявленому стандарту.

я б брав якийсь карпатський чай, або щось трав'яне, бо дешеві чаї якісь ніякі.
до того ж, отої сенчи вистачає майже на місяць (160грн), там головне правильну кількість чаю та води брати. Я заварював 4 грами два рази, якшо 1 раз пити в день, то виходе на 25 днів.

Подякували: machinegun1

14 064

ReAl написав:
FakiNyan написав:
javascriptIsLife написав:

Випала волосинка з носа і я зауважив що на одному кінці вона роздвоєна. Чому так?

Мутація. Ви - людина майбутнього. І ваша суперсила - роздвоєна волосня в носі.

Та ні, просто січуться від поганого догляду.
Потрібен кращий шампунь, не розчісувати грубо і час від часу акуратно підрізати кінчики.

Шампунь для волосся в носі - це схоже ідея стартапу )))

Подякували: mamkin haker1

14 065 Востаннє редагувалося tchort (18.01.2022 19:13:26)

bebyk написав:
dot написав:

Osj vam troʼ novyn.

Дивуюся, як можна бути таким дундуками, аби не черкнути пару слів на Твітер чи ФБ.

А може вони, от бачу на відміну від вас, є членами закритого елітного клубу, як от ми, neo "обрані алгоритмом": https://replace.org.ua/post/166661/#p166661

Приєднуйтесь. Переходьте на світлу сторону.

Подякували: leofun011

14 066 Востаннє редагувалося tchort (18.01.2022 19:40:34)

frz написав:

Якщо спробувати в загальних фразах...

На ремоуті з іноземцями я поняття не маю хто там з них віруючий, чи ґей, чи окультист. Хоча і small talk поширений, і інші активності в зумі аби познайомитися. В першу чергу в тамтешньому середовищі я тут для роботи, а решта не повинно впливати на команду.

На жаль, це далеко не так в українському айті загалом, а в офісі це ще й кратно посилюється.

Ліваків зараз... ще й закладаюсь ви вештаєтесь, вимушено по професії, серед того кластеру що особливо похилий в той бік.*
То краще й не намагатися говорити з ними, випадковими, коли щось не видатне. Марнування часу.

*Маю одну теорію..., але числа й папери не знайду, вже гадаю що навряд хто проводив таке дослідження, стосовно переконання й псих. стану/устрою серед різних шарів і направлень конкретно в програмуванні. Хоча вже б навіть заплатив за доступ в той research gate/paywall, коли б знайшов чогось по тій темі.

14 067 Востаннє редагувалося cheappi386 (18.01.2022 22:40:25)

Після перегляду Nobody, мені важко зрозуміти рівень жарту про вузькощелепних у USA, але каменти самих вузькощелепних таки вельми красномовні https://www.youtube.com/watch?v=sMKNX4HX7RY

14 068

Ліваків зараз... ще й закладаюсь ви вештаєтесь, вимушено по професії, серед того кластеру що особливо похилий в той бік.*
То краще й не намагатися говорити з ними, випадковими, коли щось не видатне. Марнування часу.

Так, це категорично лівацький Нью Йорк. У тому й річ, що з ними (наразі) можна спокійно працювати, не переймаючись що комусь, грубо кажучи, не сподобається колір моєї віртуальної краватки, і доведеться змінювати проект. В розмовах поза безпосередньою роботою обмежуюся абстрактним small talk-ом, грубо кажучи, "про погоду".

14 069

Український Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки попередив про вірогідну провокацію: на Водохрещу під Донецьком можуть обстріляти ставок із вірянами. Росія може використати цей інцидент як привід для вторгнення.

Гляйвиць, на який ми заслуговуємо. ГРУ проти РПЦ ФСБ. Не знаю за кого і вболівати.

14 070

От знаєш за три секунди що хтось зі штатів, бо в них не існує ніякої концепції глобусу чи географії, - питаєш ти звідки або де це фото зробив або де то ви були, - присилають ці кляті двох-буквені коди WV, CO, ND, і тільки через гугл дізнаєшся що то за периметр...

14 071

tchort написав:

Хоча вже б навіть заплатив за доступ в той research gate/paywall, коли б знайшов чогось по тій темі.

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/aa903040caa293058553479dde1a725a.jpg

Подякували: leofun01, koala2

14 072

Лайфгак: якщо вам потрібна наукова стаття і її немає у відкритому доступі - напишіть листа авторам. Абсолютна більшість авторів дуже радіють, коли їхню статтю читають, і залюбки надішлють вам копію.

Подякували: mamkin haker, 0xDADA11C7, tchort, Chemist-i4

14 073

Співробітник Головного управління Генштабу, який курує роботу прес-служби військового командування ДНР, випадково відправив прес-секретареві військового командування ДНР (офіційному представнику народної міліції ДНР) Едуарду Басуріну чорновий варіант звернення до народу невизнаної республіки з приводу загибелі Дениса Пушиліна та Олександра. , організованих "українськими спецслужбами"

Подякували: FakiNyan1

14 074

Джерело?

Подякували: bvn1

14 075

Першоджерело, яке я знайшов Я взяв з клікбейтного сайту новин fakeoff.org Втім, не бачу чому "клікбейт" це погано, заробляють як можуть.

14 076 Востаннє редагувалося tchort (20.01.2022 19:53:53)

0xDADA11C7 написав:

Першоджерело, яке я знайшов Я взяв з клікбейтного сайту новин fakeoff.org Втім, не бачу чому "клікбейт" це погано, заробляють як можуть.

От цікаво іноді буває, на скільки контор ви працювали одночасно, був якийсь особистий рекорд?
Як BlackOps-Hackagent.

*Фантазії навколо Archer-а, люблю уявляти дотепне. Уявіть себе в дорогій чорній, тактичній водолазці, з MP-7 в руках, й приладом нічного бачення натягнутим на протигаз.

14 077 Востаннє редагувалося tchort (23.01.2022 03:23:40)

Ці Індуси, я клянусь... https://www.geeksforgeeks.org/top-10-be … languages/
І не посперечаєшся:

C is like Anil Kapoor.

Аніль Капур

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/39b746a9ecc41a29e3e5a873c9b37622.jpg

Rust is Arjun Kapoor.

Аржюн Капур

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/b2ee466553202a66a4ebd564c9a9e116.jpg

Embedded C++ is definitely Sonam Kapoor.

Сонам Капур

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/f76479fe022264a3a66b1ba9a5bba7d0.jpg

14 078

https://replace.org.ua/post/170188/#p170188

0xDADA11C7 написав:

Щось мені під кінець здалося, що я якийсь блатняк слухаю, ліл. Але так, в оригіналі навіть мені воно теж чимось блатняк нагадує.Переклад гарний, дякую.

Мені теж по мережі асоціацій деякі треки, стереотипно оце нагадують:

Прихований текст

На YT навіть можна знайти Українських пісень не мало з цим розмитим мотивом (навіть одна, пам'ятаю, якась Українська про АТО, що особливо неприємно), не знаю може це якась лінь чи невигадливість в деяких, хоча знову, може це я свого часу надто багато годин в зоні помарнував стріляючи бандитів, і тепер по ланцюгу асоціацій воно натягує все підряд.

Те радіо просто якийсь стереотипний, сатиричний примірник всій тій "музиці".

14 079

На YT навіть можна знайти Українських пісень не мало з цим розмитим мотивом (навіть одна, пам'ятаю, якась Українська про АТО, що особливо неприємно), не знаю може це якась лінь чи невигадливість в деяких, хоча знову, може це я свого часу надто багато годин в зоні помарнував стріляючи бандитів, і тепер по ланцюгу асоціацій воно натягує все підряд.

Українські пісні про АТО пишуть авганці, які окрім блатняка нічого сприймати нездатні взагалі. Я поцікавився колись долею одного хвестиваю "пісні з АТО", то він не був започаткований з початком АТО, а це просто ребрендинг хвестивалю авганських пісень.

https://www.youtube.com/watch?v=5UPnQp_MB-w

https://www.youtube.com/watch?v=LINmPlunbQk

Подякували: tchort, ReAl2

14 080

Кропивач мене сьогодні обрадував політичною програмою. Пробачте за політоту, але ж чесна людина писала:

політична програма

1. Об'єднання країн 3-го світу і усіх бомжів. Вони люблять свою середньовічну диктаторську владу і живуть біля смітників. Вони навіть не люди а бомжі. Не те щоб я ненавидів всіх бомжів, але красти технології і зброю у заможних країн 1-го світу у них в крові.
2. Також треба поєднати всі мови 3-го світу у єдине ціле.
3. Окрім бомжовських рис ми також маємо кацапські і білорашкінські, не треба їх цуратися. Кацапи сильні і розумні лайножери, китайці і мусліми великі воїни, яких бояться навіть бомжі індуси. Ці дві риси перемішались у єдине ціле.
4. Повернення тюремних і середньовічних та комуністичних традицій. Одні комміблоки дешеві понти. Треба повернути той режим, тоталітарне комуняцьке мистецтво і інше східноазійство з африканськими філософами.
5. Колективізм і єдність найважливіше. Я бачу як ми намагаємося допомогти один одному, доганяємо і ще раз допомагаємо один одному. Треба ще краще це покращити.
6. Заборонити володіння зброєю. Наші громадяни дуже бідні люди і не можуть захистити себе. Звісно треба відібрати усю зброю у яка залишилася цивільних та обміняти її на крісло-диван або велосипед. Також ми відберемо зброю у охоронників, учителів і учнів шкіл, щоб вони убивали один одного руками і ногами, стільці і парти поприколочувати до підлоги щоб не кидалися стільцями і партами.
7. Надання областям ніякої автономії. Потрібен розподіл. Заробляти самі вони не будуть, і нехай не беруть в борг у інших! Може це якось схоже на феодалізм, але так буде краще.
8. Заборона маріхуани. Нікотин і алкоголь дозволити і не обмежувати окрім мусульманських країн!
9. Бурне розвинення релігії і антинауки, будемо усіма методами нагороджувати релігійників. В особливості будем розвивати богослужіння.
10. Ніякий захист екології. Треба викидати сміття, будувати забруднюючі підприємства, порушувати екологічні закони. Вони роблять нашу націю високодуховною та високоморальною.
11. Знищення приватних секторів. Не треба перебудовувати радянські будівлі. Це не твоє житло, ти невільна людина. Ти мусиш обов'язково завести сім'ю з дівчиною і зробити кілька дітей для держави.
12. Також заохочення тюремних понять, катування і тортури у тюрмах, здавати усіх задротів у в'язниці і психіатричні лікарні та перетворювання їх на опущених і овочів.