14 201

Re: Тема для розмов

frz написав:

Завжди є категорія людей, для яких онлайн послуги недоступні, наприклад старші люди. Ну для них є ЦНАП - я не перевіряв, але інтуїтивно туди мають звертатися всі, кому спілкування з живою людиною простіше, ніж з девайсом.

Так хто ж каже, що нема куди звертатися? Просто українське впровадження цифровізації (на відміну від європейського) супроводжується цілеспрямованим погіршенням роботи офлайнових контор — просто звідкись з міністерства дається розпорядження цим конторам на час цифровізації працювати так, ніби вони не в Україні чи Європі, а в Зімбабве. Щоб оті підсліпуваті бабусі не марнували час у чергах, а мерщій ставили «дію» на свої дискові телефони, мабуть

14 202

Re: Тема для розмов

Хтось реєструвався в пайонірі без id-картки? У мене звичайний паперовий пашпорт. Вони його приймуть? Які сторінки їм треба?

14 203

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Хтось реєструвався в пайонірі без id-картки? У мене звичайний паперовий пашпорт. Вони його приймуть? Які сторінки їм треба?

Я подавав свій закордонний - лише першу сторінку. Щоправда, не довів до кінця, бо зникла потреба, тому знаю лише що не було забраковано, однак підтвердити що було прийнято теж не можу. Щодо внутрішнього паспорту, в мене сумніви, бо там же ж кирилиця, а пайонір це іноземна контора.

14 204

Re: Тема для розмов

все ок, і без паспорта заплатив