1 721

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
VTrim написав:
FakiNyan написав:

ви наркоман? :D

Фантазія збс,а ви весь час впарюете шось про Японію)

збс? тепер я розумію значення слова - бидлокодер :D

При чому тут кодінг?%-/

1 722

Re: Тема для розмов

VTrim написав:
FakiNyan написав:
VTrim написав:

Фантазія збс,а ви весь час впарюете шось про Японію)

збс? тепер я розумію значення слова - бидлокодер :D

При чому тут кодінг?%-/

дійсно :D

1 723

Re: Тема для розмов

Хто там такий шутнік? У кого кнопка бану чешеться?)0

1 724

Re: Тема для розмов

What happens if you scream out of a window in sweden at night

1 725

Re: Тема для розмов

wtf Повідомлення форуму

Ви були забанені на цьому форумі. Адміністратор або модератор, який вас забанив, залишив таке повідомлення:

Реклама...

Будь ласка, спрямовуйте будь-які запити до адміністратора форуму за адресою info@replace.org.ua. *FACEPALM*

1 726

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
quez написав:
FakiNyan написав:

ми тут бій насмерть влаштовуємо, чи що?

Ну так оголосіть критерії порівняння.

ну я ж там вище писав, порівнюємо за впливом на людське життя.

Дуже нечіткі критерії. Впливає і те, і те.

1 727

Re: Тема для розмов

Сектанти більше впливають на життя, ніж науковці.

1 728

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

Сектанти більше впливають на життя, ніж науковці.

Позитивно, чи негативно? З якою метою?

1 729

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
0xDADA11C7 написав:

Сектанти більше впливають на життя, ніж науковці.

Позитивно, чи негативно? З якою метою?

Визначте позитивність і негативність.

1 730

Re: Тема для розмов

quez написав:
FakiNyan написав:
0xDADA11C7 написав:

Сектанти більше впливають на життя, ніж науковці.

Позитивно, чи негативно? З якою метою?

Визначте позитивність і негативність.

позитив - просвітлює людей, надає їм сил, покращує самопочуття та не має негативних наслідків (сам придумав, як ви і хтіли), ну а негатив навпаки - забирає фізичні/моральні сили, нічого не даючи взамін, що могло б в майбутньому повернути ті сили, руйнує психіку людини та спотворює її погляди на життя, як то пропаганда нагвалістичних цінностей (якщо можна так сказати), без пояснення реальної суті нагвалю та тоналю, наприклад

1 731

Re: Тема для розмов

ніхто не вгадав, всі програли, я вийграв

http://i61.tinypic.com/2vj7nk0.png

p.s. коли завантажував картинку на хостинг, отримав таку каптчу, і трохи всплакнув

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/d03QU/6152ac7039.png

1 732

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
quez написав:
FakiNyan написав:

Позитивно, чи негативно? З якою метою?

Визначте позитивність і негативність.

позитив - просвітлює людей, надає їм сил, покращує самопочуття та не має негативних наслідків (сам придумав, як ви і хтіли), ну а негатив навпаки - забирає фізичні/моральні сили, нічого не даючи взамін, що могло б в майбутньому повернути ті сили, руйнує психіку людини та спотворює її погляди на життя, як то пропаганда нагвалістичних цінностей (якщо можна так сказати), без пояснення реальної суті нагвалю та тоналю, наприклад

І наука, і релігія покращують самопочуття людей, просвітлюють і надають сенс існування. А от досягнення науки, а особливо «досягнення» релігії виснажують людей і заплутують їх на шляху пізнання сенсу існування. Якось так бачу ситуацію.

1 733

Re: Тема для розмов

quez написав:
FakiNyan написав:
quez написав:

Визначте позитивність і негативність.

позитив - просвітлює людей, надає їм сил, покращує самопочуття та не має негативних наслідків (сам придумав, як ви і хтіли), ну а негатив навпаки - забирає фізичні/моральні сили, нічого не даючи взамін, що могло б в майбутньому повернути ті сили, руйнує психіку людини та спотворює її погляди на життя, як то пропаганда нагвалістичних цінностей (якщо можна так сказати), без пояснення реальної суті нагвалю та тоналю, наприклад

І наука, і релігія покращують самопочуття людей, просвітлюють і надають сенс існування. А от досягнення науки, а особливо «досягнення» релігії виснажують людей і заплутують їх на шляху пізнання сенсу існування. Якось так бачу ситуацію.

Нє-нє, з релігією не так. Вона покращує самопочуття використовуючи ефект плацебо. Тобто дає "знання", котрі ніяк не можна використати в реальному житті, аби перевірити їхню правдивість.
А от наука дає знання, в котрих можна бути впевненними, ну в більшості з них.
Наприклад, релігія каже - моліться Богу і будете здорові, нажаль, в мене немає списку тих, хто помер від пухлини мозку, хоч і молився кожного дня, і за нього інші люди молились.
В цей час наука дала нам хірургію (якщо там можна сказати), котра позбуває людей тої пухлини та дає їм змогу молитись своєму "Богу" і далі. (і звісно, після вдалої операції їхні родичи будуть плакати і кричати на всю палату - слава Богу, ліл

Прихований текст

(ненавиджу цих тупорилих вірунів, аби вони повиздихали вже скоріше)

)

1 734

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
ніхто не вгадав, всі програли, я вийграв

http://i61.tinypic.com/2vj7nk0.png

надто очевидно, щоб вгадувати

Прихований текст

їжаку зрозуміло, що то аби цицьки, або задниця, і якщо не одне, так інше
*позіхає*

FakiNyan написав:

p.s. коли завантажував картинку на хостинг, отримав таку каптчу, і трохи всплакнув

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/d03QU/6152ac7039.png

Прихований текст

https://pp.сайт-злодій/c617529/v617529374/2cb7b/R5bPPFNX0Yw.jpg

1 735

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Нє-нє, з релігією не так. Вона покращує самопочуття використовуючи ефект плацебо. Тобто дає "знання", котрі ніяк не можна використати в реальному житті, аби перевірити їхню правдивість.
А от наука дає знання, в котрих можна бути впевненними, ну в більшості з них.
Наприклад, релігія каже - моліться Богу і будете здорові, нажаль, в мене немає списку тих, хто помер від пухлини мозку, хоч і молився кожного дня, і за нього інші люди молились.
В цей час наука дала нам хірургію (якщо там можна сказати), котра позбуває людей тої пухлини та дає їм змогу молитись своєму "Богу" і далі. (і звісно, після вдалої операції їхні родичи будуть плакати і кричати на всю палату - слава Богу, ліл

Прихований текст

(ненавиджу цих тупорилих вірунів, аби вони повиздихали вже скоріше)

)

от у мене котик отравився і мама каже "будемо молитись, щоб він виздоровів", а я "лікуй котика, а не молись, хоспаді!"

1 736

Re: Тема для розмов

Cyan написав:
FakiNyan написав:
ніхто не вгадав, всі програли, я вийграв

http://i61.tinypic.com/2vj7nk0.png

надто очевидно, щоб вгадувати

Прихований текст

їжаку зрозуміло, що то аби цицьки, або задниця, і якщо не одне, так інше
*позіхає*

FakiNyan написав:

p.s. коли завантажував картинку на хостинг, отримав таку каптчу, і трохи всплакнув

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/d03QU/6152ac7039.png

Прихований текст

https://pp.сайт-злодій/c617529/v617529374/2cb7b/R5bPPFNX0Yw.jpg

ліл, але ж ви так і не відповіли на те питання

1 737

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

ліл, але ж ви так і не відповіли на те питання

мені здалось нудним витрачати час на очевидні речі
ліл

1 738

Re: Тема для розмов

Cyan написав:
FakiNyan написав:

Нє-нє, з релігією не так. Вона покращує самопочуття використовуючи ефект плацебо. Тобто дає "знання", котрі ніяк не можна використати в реальному житті, аби перевірити їхню правдивість.
А от наука дає знання, в котрих можна бути впевненними, ну в більшості з них.
Наприклад, релігія каже - моліться Богу і будете здорові, нажаль, в мене немає списку тих, хто помер від пухлини мозку, хоч і молився кожного дня, і за нього інші люди молились.
В цей час наука дала нам хірургію (якщо там можна сказати), котра позбуває людей тої пухлини та дає їм змогу молитись своєму "Богу" і далі. (і звісно, після вдалої операції їхні родичи будуть плакати і кричати на всю палату - слава Богу, ліл

Прихований текст

(ненавиджу цих тупорилих вірунів, аби вони повиздихали вже скоріше)

)

от у мене котик отравився і мама каже "будемо молитись, щоб він виздоровів", а я "лікуй котика, а не молись, хоспаді!"

то ви серьйозно?

1 739

Re: Тема для розмов

Cyan написав:
FakiNyan написав:

ліл, але ж ви так і не відповіли на те питання

мені здалось нудним витрачати час на очевидні речі
ліл

ліл, ліл.

1 740

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

то ви серьйозно?

єп