1 881

Re: Тема для розмов

Тоді просвітіть, може я чогось не розумію.

1 882 Востаннє редагувалося VTrim (03.12.2014 12:30:56)

Re: Тема для розмов

Фільтрування пост,гет,реквест,файлс,куків,сесій - запитів,фільтрація підозрілих запитів,які використовуються при експлуатації бекдорів. Якшо були підозрілі запити,то логувати дані про користувача в бд,ну і статистика переходів,обмеження по частоті звернення до сайту з одного іп.

1 883

Re: Тема для розмов

Я саме це мав на увазі, коли писав про статиску запитів. Взагалі ви дублюватимете функціонал фаєрвола, проте для самоосвіти це добре.

1 884

Re: Тема для розмов

А в прикладному програмуванні типу верстальщики як в web? Наприклад: на C# потрібно стоврити програму для керування комп’ютерним клубом з декількома темами оформлення (закос під Mac OS, закос під Windows 95 і контрастна для інвалідів) і піктограм і парою анміацій. Хто буде займатися розробкою GUI і як це буде виглядати? Як буде реалізована підтримка тем?

1 885

Re: Тема для розмов

прийшов з першої тренірівки, задавайте питання

1 886

Re: Тема для розмов

Боляче було? Скільк тривала? Чого та пізно?

1 887

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Боляче було? Скільк тривала? Чого та пізно?

В плані прийомів тих - майже не боляче, в мене лишень ноги чось болять від того бігу і "розминки", після котрої я ледь стояв на ногах, ліл.
Все почалося в 20:00, продовжувалося півтори години, потім поки доїхав, хвилин 20-30, потім поки зайшов до дому, хвилин 2-3, потім поки переодягнувся, потім поки поїв, потім поки подивився на маленьких напівроздягнених дівчаток, та й час минув.

1 888

Re: Тема для розмов

А я читав у вікі про Шарля Бодлера і уявляю яким невиправним естетом він був - не міг жити без богеми і живопису.

Богемний спосіб життя і пристрасть до колекціонування живопису втягують його у величезні витрати. За два роки він розтратив третину успадкованих грошей. У 1844 за рішенням сімейної ради над Бодлером встановлюється опіка. Він гостро переживає приниження. В 1845 робить спробу самогубства.

1 889

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

потім поки подивився на маленьких напівроздягнених дівчаток

всі чекали цієї картинки

http://s00.сайт-злодій/pics/pics_original/5/7/8/2634875.png

1 890

Re: Тема для розмов

Cyan написав:
FakiNyan написав:

потім поки подивився на маленьких напівроздягнених дівчаток

всі чекали цієї картинки

http://s00.сайт-злодій/pics/pics_original/5/7/8/2634875.png

Я не такий!

1 891

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
Cyan написав:
FakiNyan написав:

потім поки подивився на маленьких напівроздягнених дівчаток

всі чекали цієї картинки

http://s00.сайт-злодій/pics/pics_original/5/7/8/2634875.png

Я не такий!

звичайно

1 892

Re: Тема для розмов

Тільки що заробив 100 рубльов xD
Сидів в відповідях мейл.сру, а там якийс чувак пише, що типу тре зробити йому завданнячко на Жабі, а те завданнячко таке просте.
Просто створити клас з деякими полями, ініціалізувати ті поля якимись значеннями, а потім створити декілька об'єктів того класу і вивести їхні поля, ліл.

1 893

Re: Тема для розмов

Рублі чи гривні?

1 894

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Рублі чи гривні?

рублі

1 895

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Тільки що заробив 100 рубльов xD
Сидів в відповідях мейл.сру, а там якийс чувак пише, що типу тре зробити йому завданнячко на Жабі, а те завданнячко таке просте.
Просто створити клас з деякими полями, ініціалізувати ті поля якимись значеннями, а потім створити декілька об'єктів того класу і вивести їхні поля, ліл.

Це скільки, 2 долара? Серйозний заробіток.

1 896

Re: Тема для розмов

quez написав:
FakiNyan написав:

Тільки що заробив 100 рубльов xD
Сидів в відповідях мейл.сру, а там якийс чувак пише, що типу тре зробити йому завданнячко на Жабі, а те завданнячко таке просте.
Просто створити клас з деякими полями, ініціалізувати ті поля якимись значеннями, а потім створити декілька об'єктів того класу і вивести їхні поля, ліл.

Це скільки, 2 долара? Серйозний заробіток.

Та я не про кількість, а про саму суть - заробіток! Я ж ніколи ще не працював, і це мона назвати першим заробітком, майбуть, ліл.

1 897

Re: Тема для розмов

На москалів працюєш? запроданець.

Подякували: Regen1

1 898

Re: Тема для розмов

сайт-злодій!? сайт-злодій?! сайт-злодій?!

Подякували: Regen1

1 899

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

На москалів працюєш? запроданець.

я їх розоряю, погіршую їхню економіку

1 900

Re: Тема для розмов

я не багато прошу?

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/dmmvz/dd00e2b3f7.png