21

Re: Україномовний інтернет

Replace написав:

А у нас ніхто і не накручував. Всі хто хотів перейшли з цієї теми і проголосували.

Я вам вірю, тільки не потрібно обгажувати і наговорювати на мій блог. Я також не займаюсь таким поганим ділом як накрутка!

22

Re: Україномовний інтернет

Ну це вже не наша проблема.
Статистика, можливо. Я кидав посилання своїм друзям в Skype і вони голосували +7-8 голосів. Ви ж мабуть так само робили, можливо використовували соц. мережі =) Сьогодні вихідний, а форум у нас тематичний - всі відпочивають ;)

23

Re: Україномовний інтернет

Replace написав:

Ну це вже не наша проблема.
Статистика, можливо. Я кидав посилання своїм друзям в Skype і вони голосували +7-8 голосів. Ви ж мабуть так само робили, можливо використовували соц. мережі =) Сьогодні вихідний, а форум у нас тематичний - всі відпочивають ;)

Добре, я ще раз зауважу, я не хочу з вами сваритись але не наговорюйте на мій блог! Ви ж цим самі принижуєте себе, і зразу складається думка що ви починаєте оправдовуватися через можливий програш! Наш блог кожен по свому цікавий, і не потрібно говорити що ми боги а ви кроти!

24

Re: Україномовний інтернет

ssmetansky написав:

Я автор сайту http://smetansky.in.ua, який зараз вас перегнав. Хочу зауважити таке, як що ви не можете чесно виграти то просто змиріться. Не потрібно використовувати різні програми для накрутки. Я граю чесно, і теж міг би використати наприклад proxy switcher і за 1 годину мати 100 голосів. Але для чого? То ресурс для огляду і об'єктивних оцінок! Дякую за увагу! Надіюсь у нас буде чесне протистояння!

У вас фантастичні результати успішності блогу. Не хочете поділитися секретами його розвитку? Нам якраз потрібні такі фахівці котрі вміють в короткі строки розкручувати молоді інтернет ресурси.

25 Востаннє редагувалося ssmetansky (21.07.2012 21:29:42)

Re: Україномовний інтернет

Patron написав:
ssmetansky написав:

Я автор сайту http://smetansky.in.ua, який зараз вас перегнав. Хочу зауважити таке, як що ви не можете чесно виграти то просто змиріться. Не потрібно використовувати різні програми для накрутки. Я граю чесно, і теж міг би використати наприклад proxy switcher і за 1 годину мати 100 голосів. Але для чого? То ресурс для огляду і об'єктивних оцінок! Дякую за увагу! Надіюсь у нас буде чесне протистояння!

У вас фантастичні результати успішності блогу. Не хочете поділитися секретами його розвитку? Нам якраз потрібні такі фахівці котрі вміють в короткі строки розкручувати молоді інтернет ресурси.

Дякую! Але не думаю, що я той хто вам допоможе, я не такий вже і спеціаліст! Хіба що просто спробувати! Секретів ніяких немає! Головне прогнати по пошуковим системам. Створити свою аудиторію у соціальних мережах і зацікавлювати людей. Як що хочете то можу щось для вас робити? Чи керувати спільнотою чи інша справа, яку скажете!

26

Re: Україномовний інтернет

ssmetansky написав:
Patron написав:
ssmetansky написав:

Я автор сайту http://smetansky.in.ua, який зараз вас перегнав. Хочу зауважити таке, як що ви не можете чесно виграти то просто змиріться. Не потрібно використовувати різні програми для накрутки. Я граю чесно, і теж міг би використати наприклад proxy switcher і за 1 годину мати 100 голосів. Але для чого? То ресурс для огляду і об'єктивних оцінок! Дякую за увагу! Надіюсь у нас буде чесне протистояння!

У вас фантастичні результати успішності блогу. Не хочете поділитися секретами його розвитку? Нам якраз потрібні такі фахівці котрі вміють в короткі строки розкручувати молоді інтернет ресурси.

Дякую! Але не думаю, що я той хто вам допоможе, я не такий вже і спеціаліст! Хіба що просто спробувати! Секретів ніяких немає! Головне прогнати по пошуковим системам. Створити свою аудиторію у соціальних мережах і зацікавлювати людей. Як що хочете то можу щось для вас робити? Чи керувати спільнотою чи інша справа, яку скажете!

Я не займаюсь ні SEO ні СМО. вважаю що хороший проект буде пропагувати себе сам!

27

Re: Україномовний інтернет

Replace написав:

Автор першого сайту перший почав. ))

Я НЕ ПОЧИНАВ!!!

28

Re: Україномовний інтернет

Ви зробили рекламу в себе на сторінці сайт-злодій :)

29

Re: Україномовний інтернет

ssmetansky написав:
ssmetansky написав:
Patron написав:

У вас фантастичні результати успішності блогу. Не хочете поділитися секретами його розвитку? Нам якраз потрібні такі фахівці котрі вміють в короткі строки розкручувати молоді інтернет ресурси.

Дякую! Але не думаю, що я той хто вам допоможе, я не такий вже і спеціаліст! Хіба що просто спробувати! Секретів ніяких немає! Головне прогнати по пошуковим системам. Створити свою аудиторію у соціальних мережах і зацікавлювати людей. Як що хочете то можу щось для вас робити? Чи керувати спільнотою чи інша справа, яку скажете!

Я не займаюсь ні SEO ні СМО. вважаю що хороший проект буде пропагувати себе сам!

Ви хочете сказати що ваш сайт сам себе розкручує?

30

Re: Україномовний інтернет

Replace написав:

Ви зробили рекламу в себе на сторінці сайт-злодій :)

Це прирівнюється тому що ви відіслали своїм друзям у скайпі =)

31

Re: Україномовний інтернет

Один хлопець подивився відео уроки в ютубі а потім почав одразу створювати класні сайти. Цікаво чому інші люди так не можуть, напевне не судилося(

32

Re: Україномовний інтернет

Patron написав:
ssmetansky написав:
ssmetansky написав:

Дякую! Але не думаю, що я той хто вам допоможе, я не такий вже і спеціаліст! Хіба що просто спробувати! Секретів ніяких немає! Головне прогнати по пошуковим системам. Створити свою аудиторію у соціальних мережах і зацікавлювати людей. Як що хочете то можу щось для вас робити? Чи керувати спільнотою чи інша справа, яку скажете!

Я не займаюсь ні SEO ні СМО. вважаю що хороший проект буде пропагувати себе сам!

Ви хочете сказати що ваш сайт сам себе розкручує?

Так, я не займаюсь цим! Лише пишу, а зараз той не дуже часто! Просто треба вдало продумати структуру записів, та й самого сайту чи форуму. Не забувати про ключові слова та пошукову оптимізацію! А не зациклюватись над SEO. Його результати не завжди добрі, інколи навіть ведуть у іншу сторону. Перевіряв на власних веб-проектах (((

33

Re: Україномовний інтернет

Patron написав:

Один хлопець подивився відео уроки в ютубі а потім почав одразу створювати класні сайти. Цікаво чому інші люди так не можуть, напевне не судилося(

Які уроки, можна посилання?

34

Re: Україномовний інтернет

От блін, а я завжди думав пошукова оптимізація це і є SEO, від слів search engine optimization. Оце я дурень був))

35

Re: Україномовний інтернет

Думаю потрібно припинити це :)
Далі пишемо лише по темі.
Якщо ми якось образили автора сайту http://smetansky.in.ua/, то просимо вибачення.

36

Re: Україномовний інтернет

Replace написав:

Думаю потрібно припинити це :)
Далі пишемо лише по темі.
Якщо ми якось образили автора сайту http://smetansky.in.ua/, то просимо вибачення.

Дякую за розуміння! Як що буде потрібна допомога будь-яка, звертайтесь!

Re: Україномовний інтернет

ssmetansky написав:

Перевіряв на власних веб-проектах (((

StarFilm.in.ua - один з них.

Подякували: Patron1

38

Re: Україномовний інтернет

ssmetansky написав:
yooll написав:
Replace написав:

Автор першого сайту перший почав. ))

Скоріше за все, то був бонус від авторів публікації.

Я таким не займаюсь! І ніяких бонус не отримував! Чого зразу думки про накрутку, а те що можливо мій ресурс більше сподобався користувачам не думали?

Я нічого поганого на увазі не мав. Просто коли я зайшов на голосування, то у Вашого сайту було 10 голосів, а в інших по 0-2. Тому подумав, що початок голосування, а Ваш блог найбільше сподобався авторам.

39

Re: Україномовний інтернет

Patron написав:

У вас фантастичні результати успішності блогу. Не хочете поділитися секретами його розвитку?

Просто голосувалка на planetua.com фуфло. Скільки разів я туди заходив, стільки разів вона пропонувала мені проголосувати. Довіряти результатам такого голосування не можна.

40

Re: Україномовний інтернет

http://habrahabr.ru/post/87365/ - ось достатньо цікавий пост на хабрі на цю тему.