21 Востаннє редагувалося iovchynnikov (17.05.2017 12:42:06)

Re: Освіта закордоном, наскільки це реально

k2345 написав:

Не бажаючи розлучатися зі своєю родиною, я обрав навчання online. Я шукав таку форму навчання за кордоном, оскільки для мене це було також мотивацією для вивчення іноземних мов, вдосконалення англійської, але передусім, отримання якісної і відповідної професійної освіти.  Дуже хороша пропозиція у Полонійній академії в Ченстохові. Усі лекції проходять online, як і всі консультації з викладачами. Іспити, якщо це можливо, також здаються дистанційно, а якщо потрібно з'явитися до Академії, то я зупиняюся у студентському гуртожитку. У цьому вузі все передбачено. Гідний вибір, якщо йдеться про закордонний, а саме польський навчальний заклад, або ж про формат навчання online.

Можна поцікавитися, як ви вирішили обрати онлайн навчання за кордоном і чому саме цей ВНЗ? Чи порівнювали з очним навчанням в Києві/{ваше-місто}, наприклад? Чи просто треба було "за кордоном"?

22

Re: Освіта закордоном, наскільки це реально

Це рекламний пост був, хіба не видно?

23

Re: Освіта закордоном, наскільки це реально

Betterthanyou написав:

Зацікавила мене така тема як після дипломна освіта, або продовження навчання закордоном. Не один раз мене запрошували на курси іноземних мов (особливо на грецьку), і обіцяли якби безкоштовну освіту закордоном. Я то хочу вчиться в Чехії, але навіть не знаю наскільки це реально у фінансовому плані, а також з мовою.
Можливо хтось навчався, можете, якщо не секрет, написати вартість "безплатного" (проживання, харчування і т.д.). І також цікаво про мови, кажуть що грецька вчиться за рік на достатній рівень щоб нею можна було б навчатися, хтось пробував вчити грецьку мову чи чеську ?

Як я собі це представляю

https://www.youtube.com/watch?v=XjSWJhnF3IY
Як думаєте, наскільки це правда ?

Доброго вечора, я відправила свою доньку на безкоштовне навчання в Китай завдяки цій статті https://mudra.ua/ua/articles/otrimajte- … ya-v-kita/ ,і, до речі, в цій компанії надають безкоштовні консультації щодо освіти за кордоном, в тому числі в Чехії, тому раджу не витрачати дарма час та запитатися у них.

24

Re: Освіта закордоном, наскільки це реально

Прихований текст

:D ого, новий хайп -- сайти, на яких обіцяють 2 кілобакса в годину + сайти з безкоштовною освітою за кордоном *CRAZY*

25 Востаннє редагувалося anton (01.03.2019 12:33:20)

Re: Освіта закордоном, наскільки це реально

Освіта закордоном це дуже складно, бо в нас люди не звикли до того рівня, що там дають. В нас усі звикли до хабарів та кумовства, на яких все тримається в країні. Я ось слухав интервью одного з засновників Нової Пошти, почув все теж саме - приходять працювати юні "специ" з бізнес-школ, які дають освіту на рівні колхозу - та потім не знають що треба робити на свой посаді.

Ото всі "уми" і тікають закордон працевлаштовуватись або вчитись, бо це єдений вихід отримати дійсно високий рівень знань.
https://www.youtube.com/watch?v=gTVJi7w_4mA

26

Re: Освіта закордоном, наскільки це реально

І не кажіть. У нас навіть слова "за кордон" не вміють грамотно писати, що ж вже казати про фахові знання.

Подякували: FakiNyan, P.Y., 221VOLT, leofun014