381

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

caballero написав:
221VOLT написав:

і ще вчені тепер говорять що електрон складається з ще дрібніших частинок, хоча раніше стверджували що то неділима-мала величина

ніхто не  стверджує що електрон на  щось ділиться.
Діляться  протон нейтрон та  інші адрони на  кварки. Принаймні пока така  версія.

221VOLT написав:


чи може, а ми поки не помічаємо очевидне?
(і через декілька століть над нами будуть сміятись, як зараз над людьми до Ньютона - йой, як це так вони на доганяли про силу гравітації? ахахах)

Не доганяти щось  це  одне  а   порушувати закони фізики - зовсім  інше.
На  даний момент не  існує ніякого способу рухатись швидше  світла.

як це не стверджують?
ввели ж поняття спінон та орбітон, а також ферміон та лептон
і ще якісь, я поки з тим не працюю, отже не можу стверджувати точно
але от щось таке чув))

давайте уточнимо --
"ніхто з нас поки не знає ніякого способу рухатись швидше світла"
не знає)

ви тут пробуєте нову релігію ввести --
"повірте, не існує ніякого способу рухатись швидше світла")))
інтелектуальна мастурбація у чистому вигляді -- повішати ярлик "не існує" на все, що не шариш

не бачу де у вас чисто наукове доведення, що вийнятків немає і бути не може?
те що існує -- це пояснення того що є відомо, і ніяк не заперечення того, що нових відкриттів бути не може, лол

382

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

koala написав:

Не істинність. Науковість.

Ок, схалтурив.

Науковість - не істинність: по-перше, ми знаємо багато спростованих наукових теорій; по-друге, сам критерій Поппера ненауковий (бо інакше можна було б навести наукове твердження, що його б порушувало, а відтак, він перестав би бути критерієм науковості), і якщо ненауковий означає "не істинний", то критерій Поппера сам не істинний.

Не треба нічого наводити, щоб спростувати. Достатньо тільки приспустити. Це потрібно, щоб корректно побудувати науковий експеримент, на висновки якого і потрібно дивитись.
Спростовані наукові теорії це не так вже й погано - вони дають початок новим науковим теоріям, що, якби, розвиває науку.

221VOLT написав:

у такому випадку, незрозуміло чому існують вийнятки --
у всіх одинакові електрони та іони, практично одинакові "вхідні дані"

чому деякі люди думають про таке, що решті 99,9% в голову ніколи не приходить?

В природі не існує нічого 100% однакового, завжди є відхилення (дисперсія).
Це лише в шкільних підручниках наводились ідеальні вакуумні умови, щоб облегшити обрахунки, на практиці завжди є якісь сторонні шуми.

383

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

221VOLT написав:


як це не стверджують?
ввели ж поняття спінон та орбітон, а також ферміон та лептон
і ще якісь, я поки з тим не працюю, отже не можу стверджувати точно
але от щось таке чув))

я вже  зрозумів  що  ваш рівень знань - "щось таке  чув"
до  речі  саме  ферміони  і вважаются  матерією. Тому   фотон який є бозоном  а  не  ферміоном  до матерії не  належить.   Ну   у  вас  звичайно, є  власна  класифікація - тре  кулаком  стукнути  і  то  матерія.   

221VOLT написав:


давайте уточнимо --
"ніхто з нас поки не знає ніякого способу рухатись швидше світла"
не знає)

ви тут пробуєте нову релігію ввести --
"повірте, не існує ніякого способу рухатись швидше світла")))
інтелектуальна мастурбація у чистому вигляді -- повішати ярлик "не існує" на все, що не шариш

не бачу де у вас чисто наукове доведення, що вийнятків немає і бути не може?
те що існує -- це пояснення того що є відомо, і ніяк не заперечення того, що нових відкриттів бути не може, лол

Ніхто  не  має  доводити що  винятків  немає.   Має доводити  той хто цей виняток знайшов.
Є така штука - науковий метод.
А  у  вас  як  у  тих баптистів - те що  бога  ніхто не  бачив  не значить  що  його не  існує. А значить  він  існує.

384

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

caballero написав:

я вже  зрозумів  що  ваш рівень знань - "щось таке  чув"
до  речі  саме  ферміони  і вважаются  матерією. Тому   фотон який є бозоном  а  не  ферміоном  до матерії не  належить.   Ну   у  вас  звичайно, є  власна  класифікація - тре  кулаком  стукнути  і  то  матерія.

Ви плутаєте речовину і матерію. Ферміони - частинки речовини; але матерія - базове поняття, воно включає все, що можна об'єктивно виявити.

385

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

221VOLT написав:

давайте уточнимо --
"ніхто з нас поки не знає ніякого способу рухатись швидше світла"
не знає)

ви тут пробуєте нову релігію ввести --
"повірте, не існує ніякого способу рухатись швидше світла")))
інтелектуальна мастурбація у чистому вигляді -- повішати ярлик "не існує" на все, що не шариш

Так все ж навпаки. Постулат про постійність (а відтак, максимальність) швидкості світла був встановлений спершу експерементально, Майкельсоном і Морлі, а вже потім отримав пояснення у вигляді теорії відносності.

Подякували: 221VOLT, leofun012

386

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

хмм, цікаво, нічого не розумію, але цікаво
https://faculty.etsu.edu/gardnerr/5310/ … /dg2-2.pdf

387

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Там все (відносно) просто: вимірюємо швидкість світла вздовж напрямку руху Землі і впоперек. Мали б отримати різницю в 30 км/с, але її немає.
Чому відносно? Бо так просто її не виміряєш, доводиться робити складну систему дзеркал і інтерференційних картинок. Але факт: світло рухається вздовж напрямку руху Землі із тією ж швидкістю, що й впоперек.

388

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

koala написав:

Там все (відносно) просто: вимірюємо швидкість світла вздовж напрямку руху Землі і впоперек. Мали б отримати різницю в 30 км/с, але її немає.
Чому відносно? Бо так просто її не виміряєш, доводиться робити складну систему дзеркал і інтерференційних картинок. Але факт: світло рухається вздовж напрямку руху Землі із тією ж швидкістю, що й впоперек.

Все стане на свої місця якщо повернутись до геоцентричної будови світу) Якщо хтось не зрозумів, то була іронія.

389

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

На мою субєктивну думку, це все "секти", а точніше тоталітарні секти. Да і взагалі все-все християнство, створене для маніпуляції людьми. Всі, і православя теж. Можливо тут є люди православні (які більш освідомлені серед християн), я не хочу ображати ваші почуття, так як теж був раніше християнином і читав євангеліє багато разів (повністю). Тому, хто вірить то ваша справа, а хто ні, або сумнівається то почитайте Лео Таксиля всі книги (Увага! Це може кардинально змінити ваші погляди на християнство, то читайте на свій страх і ризик :)). Коли просто читаєш євангеліє, з вірою, то тіпа все окей, та коли тобі вказують на "косякі" в написаному, то ти в шоці, що раніше не помічалось таке. І спочатку не віриш, думаєш що тебе дурять. Но відкриваєш "святе письмо" і волося стає дибки від того, як нас легко обманути. Як приклад наведу досить скритний від наших очей момент, но він огидний,  - при вінчанні в православній церкві нареченій говорять - "будь як Сара .....", а нареченому вже не памятаю його імя, та він чоловік цієї Сари. Так от, Сара схожа на особу легкої поведінки мягко кажучи, а її чоловік явно аферист, та щей сутенер для своєї дружини. Не вірите? Прочитайте уважніше. Хоча надіюсь, що ви і так все це знаєте давно.

Я не прагну всіх спасти від зла, бла-бла-бла, но просто християни своєю вірою в неіснуюче лізуть в чуже життя, хочуть навязати свою точку зору і взагалі пасивні громадяни. Наприклад, при нинішній страшній ситуації в світі і в нашій країні зокрема, всі стали вірити в бога, згадали про нього і дуже часто бачу в соц мережах і форумах пости, де християни настоюють на тому, щоб ввели в школах християнску єтику і т. п.
Не школа дітей має вчити, а батьки. Не люди погані навкруги, а ми не можемо бути людьми. Доречі про останню думку - християнство як ловкий шулєр міняє наше розуміння добра і зла. Воно у нас не правільне. Лео Таксиль все вам покаже. Удачі.

P.S. Про баптистів напишу пізніше.

390

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Цікаво, як це можна "багато разів прочитати Євангеліє" і не запам'ятати Авраама?

Подякували: 0xDADA11C71

391

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

koala написав:

Цікаво, як це можна "багато разів прочитати Євангеліє" і не запам'ятати Авраама?

Читав років так біля 15- 20 тому назад.

392

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

koala написав:

Цікаво, як це можна "багато разів прочитати Євангеліє" і не запам'ятати Авраама?

Це щоб діалог зав'язати, а не одразу посилали.

393

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

не можна так просто взяти і заблокувати віталіка

Подякували: 0xDADA11C7, Arete, leofun013

394

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

Роскажу про мій опит спілкування з баптистами.
Це, що вони являються тоталітарною сектою, я був переконаний давно, тому дружив і дружу  з багатьма віруючими, но туди ні ногою. І взагалі релігію стараюсь не обговорювати.
Дружив я кілька років з одним баптистом і були хорошими друзями. Поки, не почали випливати різні не состиковки. Оказалося, що в багатьох випадках він мені брехав, недоговорював багато чого, хітрував, і давав не точну інформацію. Но все робив настільки чисто, що підозр не виникало. Правда випливала пізніше сама собою, різні не состиковки і т.п.
Останній рік дружби, він час від часу хотів викликати в мене відчуття провини. Бувало по ділу, а бувало висосано з пальця. А бувало, що свої косяки він частково приписував мені і хотів викликати почуття провини. Це все дрібниці, но коли вони часто появляються, то це починає бісити. В загальному, я перестав з ним дружити із-за того, що мною він хотів маніпулювати, хоча ми ще спілкуємся. Що конкретно він брехав, хітрував і маніпулював я писати не хочу.  Роскажу інші випадки, з іншими баптистами.
Прийшлося якось працювати на будовах, де було багато баптистів. І ось тут я побачив їх лице. Я розділив їх всіх на 2 типа - "жертва баптист" і "паразіт баптист". "Жертви" в основному люди хороші і доброзичливі, всім помагають. А "паразіт" він на то і паразіт, щоб паразитувати на інших, в тому ж числі на своїх братах. Як приклад, працював старший мужик під 60 років, добрий і позитивний, і мала сопля, пацан 19 років. Старий лазив робити роботу в такі місця, що не кожен молодий полізе, в той час, як пацан стояв біля нього як начальник і валяв дурня. До того ж, робота не потребувала ніяких спец знань. Чому старий нічого йому не говорив за це, я не розумів. І це не 1 випадок . Зі всіх баптистів, що там працювали,  половина були якимись паразитами, які нагло сідали на шию іншим звісивши ноги. Вот вам і брати.
Часто вони дурили шефа, і крали в тихаря також. Про яку святість може іти мова?

Ще доповню спогадом за колишнього друга. Гуляли якось містом, і перед нами йшли діти шкільного віку, десь 3-5 класи. Їх було десь біля 10 чоловік, хлопців і дівчат. Дехто з них сказав матюк і мій товариш сказав до мене голосно, щоб напевно і діти чули - "от що з них буде як виростуть? Наркомани, алкаші і простітутки". Чому мене тоді це не насторожило я не знаю. Я спитав у  його, що чого так різко і катигорично висказує таке, і вказав йому на те, що він голосно це промовив і діти все чули. Він впевнено заявив, що це правда, що ще з них вирости може? І хай чують.
Говорю йому, що так більш не казав, тому що він їх незнає, і називати їх такими словами не по людські. У відповідь почув, що це його думка, а згоджуватись з нею чи ні, це право кожного і змінив тему.

395

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

ur_naz написав:

не можна так просто взяти і заблокувати віталіка

А за що ж мене блокувати, якщо то не я?
Правилами заборонено обговорення політики і політичних новин, заблокувати треба усіх вас разом із koal-ом (Павлом), по ваших правилах.
Леонід спеціально заборонив тут обговорення таких тем, щоб тут не розводилися срачі на політико-релігійні теми, почитайте вікіпедію що таке політика, перщ ніж писати про релігійну політику.
Хтось хоче використовувати цей форум для заробітку, хтось для антиреклами баптистів, але НЕ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ, для чого створював його Леонід. Глрубо порушуючи правила, за "порушення" яких мене банять, хоча насправді ці правила порушують усі, а мене банять лише за те, що мої пости вам не подобаються, це зовсім інші правила.
А про те, що це єдиний ресурс, де я можу спілкуватися, вам начхати

396

Re: Хто такі баптисти, чим небезпечні і як витягти звідтіля людей

vital00989 написав:
ur_naz написав:

не можна так просто взяти і заблокувати віталіка

А за що ж мене блокувати, якщо то не я?
Леонід спеціально заборонив тут обговорення таких тем, щоб тут не розводилися срачі на політико-релігійні теми, почитайте вікіпедію що таке політика, перщ ніж писати про релігійну політику.
Хтось хоче використовувати цей форум для заробітку, хтось для антиреклами баптистів, але НЕ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ, для чого створював його Леонід. Глрубо порушуючи правила, за "порушення" яких мене банять, хоча насправді ці правила порушують усі, а мене банять лише за те, що мої пости вам не подобаються, це зовсім інші правила

О, на мене думають що я Віталік? Ні, я точно не Віталік.
Мені накіпіло це лицемірство добродіїв віруючих, які тіььки грають роль добриньких. Те що я затронув релігійну тему, то чесно, правила читав бігло. На форумах не перший день, і майже скрізь вои однакові.
А за що банити людину, яка приводить реальні факти і дає реальне джерело підтвердженя написаному?
Я взагалі почав давати лише ту інфу людям, джерело якого я провірив.
А тема яка? Про баптистів, хто вони, як їх витягти з тоталітарної секти.
Якщо прочитати назву теми, то вона вже дескримінує релігію і певну групу людей. Як не крути, та в темі будуть обговорюватись живі люди, які по нашій думці неправильні і являються сектантами.
Тому, якщо я обісрю баптистів, то це нормально і по темі. Так я розумію? А якщо обісрю інші конфесії, то це вже роспалювання релігійного конфлікту? Маячня. Тоді треба тему знести взагалі. Але так люди не взнають хто такі баптисти і можуть попасти в тоталітарну секту, і будучі вже її членом говорити на тих хто не в "правільній вірі", що то дяволопоклонники, біснуваті наркомани і простітутки?