21

Re: WYISWYG

HetmanNet написав:
Nick9956 написав:
HetmanNet написав:

Давайте Факі.. (ну як його там) попросимо описати словами дизайн якогось невідомого у нас забугрового сайту з офігенними наворотами, а ви спробуєте намалювати як він виглядає за ним.. і саме тоді усвідомити тупість фрази "мови програмування 5 покоління, близькі до людської мови".. і про меншу кількість строк.. :D


що ви маєте на увазі ?
Я і слова не сказав про те, хто що  має "описувати словами" або щось такого типу.

Nick9956 написав:

В останньому пості я писав не про WYSIWYG, А ПРОСТО про вдосконалення нинішних технологій

Тоді поясніть детальніше що маєте на увазі під "близькі до людської мови"


гаразд, я визнаю, я трішки помилився, у вікіпедії досить нечітко написано.
Давайте залишимо цю тему поки що ( на певний час), і допоможіть мені з utm - міткою

Ви знаєте що це таке ?Якщо так, допоможіть вставити її на сайт, потрібно терміново

Подякували: ostap34PHP1

22 Востаннє редагувалося 221VOLT (04.02.2017 20:45:57)

Re: WYISWYG

Nick9956 написав:
misha_bondar_2012 написав:

Продовжу про головну тему топіку. От наприклад, недавно всюди флудили про те як якийсь 3д-принтер сам(сам!) надрукував якусь невеличку статую чи щось таке. Тобто не копію, а сам придумав(хз як, може і дійсно за алгоритмами щось там вирахував). І ось навіть якщо взяти, що через років так...25 у нас машини будуть штопати фігурки які можна буде ставити у себе в хаті. Ідіотизм можливо, але для прикладу зійде, та не так це і тупо як на мене. Цілком можливо. І от стоїть у тебе ця фігурка за 0,5 долара. Але на виставці все-рівно будуть праці талановитих людей, які витвори мистецтва будуть робити саме руками. Колись і робот це зможе зробити(повністю сам оригінальне щось придумати, і при цьому дійсно круте), але думаю тоді в нас будуть зовсім інші проблеми(у Термінаторі є спойлери на цю тему).

зрозумійте, я не кажу, що роботи замінять людей чи типу того
я просто хотів сказати, що ми й досі користуємося технологіями 90-00 років.

Так, більшість програмістів не скаржаться на це, адже це їхня робота, але мови програмування постійно вдосконалювалися.
Колись для написання програми для комп'ютера потрібно було затрати більше часу ніж зараз.

Але останнім часом все так і залишилось, мови програмування змінюються лише інтерфейсом і набором команд, одні легші, інші складніші, але суттєво покращення не відбувається

Можливо це здається абсурдно, але вірю, що в майбутньому цей процес (написання коду) буде набагато легший.
Наприклад, для створення сайту потрібно написати тисячі стрічок коду, витратити години, а інколи і дні, а це досить виснажливо.
Я вірю що в майбутньому для створення того ж самого сайту потрібно буде написати в десятки і сотні разів менше коду.

ви чомусь наівно думаете, що ті технології які є зараз -- використовуються на 100%(якісно, поширено у всіх напрямах, у добрих справах)
як би не так -- вони і на 50% не використовуються

фреймворки уже і зараз є, що не так?

HetmanNet написав:
Nick9956 написав:

Я вірю що в майбутньому для створення того ж самого сайту потрібно буде написати в десятки і сотні разів менше коду.

І матимемо ми гімно-сайти.. при тому всі однакові..

таке і зараз є)) сайти з купами jQ-плагінів...

Подякували: ostap34PHP, Nick99562

23 Востаннє редагувалося koala (04.02.2017 20:51:38)

Re: WYISWYG

Nick9956 написав:

Я вірю що в майбутньому для створення того ж самого сайту потрібно буде написати в десятки і сотні разів менше коду.

Вже було тут
https://pic.co.ua/images/2016/09/12/07b7fc9e6e4f0a84d2d2fd0d18755cd9.jpg

Подякували: ostap34PHP, 221VOLT, HetmanNet, Nick99564

24

Re: WYISWYG

221VOLT написав:
HetmanNet написав:
Nick9956 написав:

Я вірю що в майбутньому для створення того ж самого сайту потрібно буде написати в десятки і сотні разів менше коду.

І матимемо ми гімно-сайти.. при тому всі однакові..

таке і зараз є)) сайти з купами jQ-плагінів...

Угу.. і вони множаться з кожним новим фреймворком як зомбі в "І мертві підуть"..

Подякували: 221VOLT1

25

Re: WYISWYG

доречі, якщо розглядати оверхед коду/зайвих операцій, то маркдавн краще за вісівіг...

Подякували: Nick99561