21

Re: Чи просто написати бота varkon?

Дуже яскравий приклад, характерний для всього СНГ - рекомендація сходити до псіхолога викликає бурю емоцій та звинувачення у відношенні до КП. А тако ж крики "геї це нормально" :)
нуну.

22

Re: Чи просто написати бота varkon?

Ви таки знаєте психологів, які лікують від латентного гомосексуалізму?

Подякували: 0xDADA11C71

23

Re: Чи просто написати бота varkon?

quez написав:

Ви таки знаєте психологів, які лікують від латентного гомосексуалізму?

Мабуть не лише знає, а й може порадити на основі особистого досвіду  *JOKINGLY*

Подякували: quez, Master_Sergius2

24

Re: Чи просто написати бота varkon?

Схоже, бота таки хтось написав. Правда, алгоритм сперли із тих онлайн співрозмовників, де половина відповідей невпопад. Тому яка може бути з ним балачка?

25

Re: Чи просто написати бота varkon?

quez написав:

Ви таки знаєте психологів, які лікують від латентного гомосексуалізму?

А ви завжди ведете дискусії зі співрозмовниками в своїй голові? Чи може прочитаєте моє повідомлення, та будете все ж відповідати на нього?

26

Re: Чи просто написати бота varkon?

Master_Sergius написав:

Схоже, бота таки хтось написав. Правда, алгоритм сперли із тих онлайн співрозмовників, де половина відповідей невпопад. Тому яка може бути з ним балачка?

Ти хоч під дупу лист азбесту поклав? Бо крісло ж пропалиш.

27

Re: Чи просто написати бота varkon?

varkon написав:
quez написав:

Ви таки знаєте психологів, які лікують від латентного гомосексуалізму?

А ви завжди ведете дискусії зі співрозмовниками в своїй голові? Чи може прочитаєте моє повідомлення, та будете все ж відповідати на нього?

Перечитав, все одно не розумію, що тут можна зрозуміти інакше:

Може вам краще звернутися до психолога - а він вам вже розкаже  - що таке "латентна гомосексуальність", та яким чином вона проявляється. Та як вам з цим жити та боротися?

Що з вами не так? Ви наче ж не психіатр, що сиплете діагнозами — один гей, другий просто поїхавший.

Подякували: Master_Sergius1

28 Востаннє редагувалося P.Y. (14.02.2017 04:17:48)

Re: Чи просто написати бота varkon?

О, тут уже бота пишуть! *BRAVO*

Насправді колись давно я написав простенького флуд-бота для одного форуму. Повідомлення бралися рандомно зі списку, при цьому я намагався підібрати їх так, щоб вони здавались відносно осмисленими в будь-якому контексті — іронічний тон плюс трохи локальних мемів. Бот використовував cookies.txt, експортовані з браузера, щоб увійти на форум, і лишав повідомлення від мого імені в тестовій темі. Не впевнений, але, схоже, на нього реагували так, ніби це я сам відповідав у тій темі.
Висновок: написати бота, якого принаймні якийсь час матимуть за живу людину, не так уже й складно — просто треба скласти список універсальних коментарів, незалежних від контексту. Іронізувати й критикувати, до речі, набагато простіше, ніж хвалити: всі ми маємо недоліки, тому, бачачи негативний коментар на свою адресу, легко домальовуємо причину цього негативу, майже рандомно вибираючи якийсь із власних недоліків чи прорахунків. Крім того, це «російський» форум, де користувачеві, який щось питає, здебільшого довго й нудно пояснюють, який він мудак — а отже, негативний коментар сприймається як найбільш типовий їх різновид.

Подякували: 0xDADA11C71

29

Re: Чи просто написати бота varkon?

varkon написав:
Master_Sergius написав:

Схоже, бота таки хтось написав. Правда, алгоритм сперли із тих онлайн співрозмовників, де половина відповідей невпопад. Тому яка може бути з ним балачка?

Ти хоч під дупу лист азбесту поклав? Бо крісло ж пропалиш.

Ха, у Вас таки підгоріло. І Ви уже перейшли на "Ти", вживання не дуже гарних слів. Скоро ще й погрози почнуться? І не дивно, адже з оцих ваших слів:

Я людина проста й не люблю совків. Треба сказати, що завдяки мені кількість цих тварин трошки стала менше - я хороший снайпер

випливає, що ви вже вбивали людей. І тільки через те, що не любите. А у тих, хто хоча б одну людину вбив, психіка порушена назавжди, що зараз і спостерігається. Варто все ж Вам сходити до психолога, аби не стало гірше.

30

Re: Чи просто написати бота varkon?

Master_Sergius написав:
varkon написав:
Master_Sergius написав:

Схоже, бота таки хтось написав. Правда, алгоритм сперли із тих онлайн співрозмовників, де половина відповідей невпопад. Тому яка може бути з ним балачка?

Ти хоч під дупу лист азбесту поклав? Бо крісло ж пропалиш.

Ха, у Вас таки підгоріло. І Ви уже перейшли на "Ти", вживання не дуже гарних слів. Скоро ще й погрози почнуться? І не дивно, адже з оцих ваших слів:

Я людина проста й не люблю совків. Треба сказати, що завдяки мені кількість цих тварин трошки стала менше - я хороший снайпер

випливає, що ви вже вбивали людей. І тільки через те, що не любите. А у тих, хто хоча б одну людину вбив, психіка порушена назавжди, що зараз і спостерігається. Варто все ж Вам сходити до психолога, аби не стало гірше.

Дякую за турботу про мою психіку. Я не знаю що там у вас впливає - але здається я ні де не написав що когось десь вбивав. Є якісь проблеми з сприйняттям друкованого тексту?  Я дивлюсь я мало помилився з тим що дійсно є проблеми далеко не рівня психолога. Може хлопче тобі треба навчитися читати, перед тим як когось "витягати" з уявних "сект"?