61

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

P.Y. написав:
221VOLT написав:
P.Y. написав:

Чому дискримінація? Для мене не дискримінація.

а для мене - дискримінація! тому що я ще маленький мені 24  :(
(і ще і смайлик плачу не вставляється!! пофіксіть нарешті!!)

Ну тому що. Якщо бажаний вік хлопця 33-37, то вік дівчини, ймовірно, теж у цьому діапазоні чи трохи менший. Не те щоб хлопці 20-25 були зовсім непривабливими — просто це безперспективно, спеціально шукати хлопця, помітно молодшого за себе, не всім такі стосунки здаються гармонійними, і т.д.

та будьте серйозними  -- багато дівчат 16-19 вішаються на шию 20-25-тирічним хлопцям з авто,,
так же -- багато 30+ -40+ дівчат (ух яке формулюваннячко - обіржатися ігага)) ) -- шукають молодшого за себе хлопця а не старшого)))

62

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

221VOLT написав:

урааа!!
відписало декілька людей, а хамство -- лише одне відписало!))
однозначно це вказує на високий інтелектуальний рівень жителів даного форуму --
просто на вулиці - кожне  друге буде хамство))

Інтелектуальний рівень форуму? Не льстіть собі, інтелектуали тут ДАДА і koala. Всі інші - звичайні люди плюс-мінус. Третя сторінка теми, а тут один стьоб і 0 конструктиву. Інтелектуали блін, на програмістському форумі більша частина повідомлень не пов'язана з програмуванням, а та яка пов'язана це теми - допоможіть написати лабу.

З таким стьобом вам жодна дівчина не дасть, я вже не говорю про якісь стосунки.

Подякували: 221VOLT, HetmanNet2

63

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

Arete написав:
221VOLT написав:

урааа!!
відписало декілька людей, а хамство -- лише одне відписало!))
однозначно це вказує на високий інтелектуальний рівень жителів даного форуму --
просто на вулиці - кожне  друге буде хамство))

Інтелектуальний рівень форуму? Не льстіть собі, інтелектуали тут ДАДА і koala. Всі інші - звичайні люди плюс-мінус. Третя сторінка теми, а тут один стьоб і 0 конструктиву. Інтелектуали блін, на програмістському форумі більша частина повідомлень не пов'язана з програмуванням, а та яка пов'язана це теми - допоможіть написати лабу.

З таким стьобом вам жодна дівчина не дасть, я вже не говорю про якісь стосунки.

подібне притягується до подібного(ми ж не про теоритичну фізику а про практичне життя)
якщо в цю тему притягнуло ДАДА, Коалу(вангую його трошки підніше підтягне - певно він масу має більшу) і вас -- отже дещо інтелектуального тутай так таки є :)

яка третя сторінка? то я просто подробив своє повідомлення як любить дробити PY
(напевно ніхто не прочитав би, якби я все однією ковдрою накинув на тему)

64

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

Arete написав:

Третя сторінка теми, а тут один стьоб і 0 конструктиву.

Чому так не повинно бути і як, по-вашому, ця тема мала б виглядати?

Подякували: 221VOLT1

65

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

221VOLT написав:
P.Y. написав:
221VOLT написав:

а для мене - дискримінація! тому що я ще маленький мені 24  :(
(і ще і смайлик плачу не вставляється!! пофіксіть нарешті!!)

Ну тому що. Якщо бажаний вік хлопця 33-37, то вік дівчини, ймовірно, теж у цьому діапазоні чи трохи менший. Не те щоб хлопці 20-25 були зовсім непривабливими — просто це безперспективно, спеціально шукати хлопця, помітно молодшого за себе, не всім такі стосунки здаються гармонійними, і т.д.

та будьте серйозними  -- багато дівчат 16-19 вішаються на шию 20-25-тирічним хлопцям з авто,,
так же -- багато 30+ -40+ дівчат (ух яке формулюваннячко - обіржатися ігага)) ) -- шукають молодшого за себе хлопця а не старшого)))

Отже, на хлопців 20-25 вішаються дівчата 16-19. Але конкретно на ось цього не вішаються. Що з ним нетак?

Подякували: 221VOLT1

66

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

Тетяна
Моя жінка не проти, готовий розглянути ваше резюме на вакансію другої жінки, але тільки якщо ви непитуща та роботяща.

Подякували: 221VOLT, varkon, HetmanNet3

67

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

quez написав:
Arete написав:

Третя сторінка теми, а тут один стьоб і 0 конструктиву.

Чому так не повинно бути і як, по-вашому, ця тема мала б виглядати?

Як узагалі можна оцінити програміста, не бачачи його програм? Де ваші напрацювання, де код?

Подякували: 221VOLT, HetmanNet, leofun013

68

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

0xDADA11C7 написав:

Тетяна
Моя жінка не проти, готовий розглянути ваше резюме на вакансію другої жінки, але тільки якщо ви непитуща та роботяща.

Чекайте, так а мене ким призначили? Чи 45-річним 200-кілограмовим тролем? Так мені до того ще рости й рости...

Подякували: quez, 221VOLT, leofun013

69

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

P.Y. написав:
221VOLT написав:
P.Y. написав:

Ну тому що. Якщо бажаний вік хлопця 33-37, то вік дівчини, ймовірно, теж у цьому діапазоні чи трохи менший. Не те щоб хлопці 20-25 були зовсім непривабливими — просто це безперспективно, спеціально шукати хлопця, помітно молодшого за себе, не всім такі стосунки здаються гармонійними, і т.д.

та будьте серйозними  -- багато дівчат 16-19 вішаються на шию 20-25-тирічним хлопцям з авто,,
так же -- багато 30+ -40+ дівчат (ух яке формулюваннячко - обіржатися ігага)) ) -- шукають молодшого за себе хлопця а не старшого)))

Отже, на хлопців 20-25 вішаються дівчата 16-19. Але конкретно на ось цього не вішаються. Що з ним нетак?

занадто розумний?
тому що надто-дурні завжди собі тьолочку дівчину знайдуть -- вони ж думками далі розмноження і грошей не йдуть...

70

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

0xDADA11C7 написав:

Тетяна
Моя жінка не проти, готовий розглянути ваше резюме на вакансію другої жінки, але тільки якщо ви непитуща та роботяща.

"если б я был султан - я б имел 3х жен ... а с другой стороны - ..." ))

71

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

P.Y. написав:
quez написав:
Arete написав:

Третя сторінка теми, а тут один стьоб і 0 конструктиву.

Чому так не повинно бути і як, по-вашому, ця тема мала б виглядати?

Як узагалі можна оцінити програміста, не бачачи його програм? Де ваші напрацювання, де код?

код - на гітхабі? заносіть гіперпосилання в студію!!

72

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

P.Y. написав:
0xDADA11C7 написав:

Тетяна
Моя жінка не проти, готовий розглянути ваше резюме на вакансію другої жінки, але тільки якщо ви непитуща та роботяща.

Чекайте, так а мене ким призначили? Чи 45-річним 200-кілограмовим тролем? Так мені до того ще рости й рости...

ось-ось, вам потрібно домашнього кухаря -- інакше так рекомендовану масу і не наберете :D
бігом-за-топікстартером -- це ваш шанс! не упускайте його!

73

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

P.Y. написав:
quez написав:
Arete написав:

Третя сторінка теми, а тут один стьоб і 0 конструктиву.

Чому так не повинно бути і як, по-вашому, ця тема мала б виглядати?

Як узагалі можна оцінити програміста, не бачачи його програм? Де ваші напрацювання, де код?

Можна задати йому наступні питання: 2/4/8-символьні відступи? Таби або пробіли? Лінукс чи Віндовс (якщо Мак, то для дівчини не представляє інтересу як чоловік)? Нвідія чи АМД (небезпечне питання, втім, як і всі інші)?

Подякували: 221VOLT, leofun012

74

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

quez написав:
P.Y. написав:
quez написав:

Чому так не повинно бути і як, по-вашому, ця тема мала б виглядати?

Як узагалі можна оцінити програміста, не бачачи його програм? Де ваші напрацювання, де код?

Можна задати йому наступні питання: 2/4/8-символьні відступи? Таби або пробіли? Лінукс чи Віндовс (якщо Мак, то для дівчини не представляє інтересу як чоловік)? Нвідія чи АМД (небезпечне питання, втім, як і всі інші)?

таб, який перетворюється в 2 пробіли!!

75 Востаннє редагувалося Arete (19.02.2017 23:46:42)

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

quez написав:
Arete написав:

Третя сторінка теми, а тут один стьоб і 0 конструктиву.

Чому так не повинно бути і як, по-вашому, ця тема мала б виглядати?

Тому що на цьому форумі сидить стадо макак (не за гороскопом) і обкидають гімном новачків які приходять на форум з якимось питанням. Полюбляють похизуватись "поумнічать", а от сказати по ділу - це думати треба, складно. Не завжди так, звичайно, але складається стійке враження що саме так і є. Як повинна виглядати ця тема? Не знаю, але якось не так тролити треба тонкіше чи що :)

З.І. Зрозуміло, розважайтесь :)

Подякували: P.Y., 221VOLT2

76

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

P.Y. написав:

Чекайте, так а мене ким призначили? Чи 45-річним 200-кілограмовим тролем? Так мені до того ще рости й рости...

Ну людині потрібна свобода вибору, якщо їй не підійде ваш план з реструктуризації зайвої ваги, то мені в хазяйстві ще одна жінка не завадить, яке вироблятиме більше доданої вартості в замкненому технологічному циклі.

Подякували: 221VOLT1

77

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

Нє-нє-нє, це вже гомоієрархія якась.

Подякували: 0xDADA11C71

78

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

Arete написав:

. Як повинна виглядати ця тема? Не знаю, але якось не так тролити треба тонкіше чи що :)

Такі відповіді легко давати. Як мав би виглядати цей форум? Не знаю, але якось інакше. Як мав би виглядати Інтернет? Не знаю, але якось інакше. Як мало виглядати моє життя? Не знаю, але якось інакше.

Подякували: 221VOLT, 0xDADA11C72

79

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

Тетяна написав:

Пишіть особисті повідомлення, якщо у Вас серйозні наміри для знайомства. Обміняємось фото. Просто дурницями займатися в мене немає часу. Буду ігнорувати тих, хто просто так пише.

серйозно шукаю erlang-падаванів!
вам які фото надсилати - з прищами чи без?

80

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

221VOLT написав:
quez написав:
P.Y. написав:

Як узагалі можна оцінити програміста, не бачачи його програм? Де ваші напрацювання, де код?

Можна задати йому наступні питання: 2/4/8-символьні відступи? Таби або пробіли? Лінукс чи Віндовс (якщо Мак, то для дівчини не представляє інтересу як чоловік)? Нвідія чи АМД (небезпечне питання, втім, як і всі інші)?

таб, який перетворюється в 2 пробіли!!

Тоді як більшості дівчат подобається, коли хлопець не натискає таб узагалі, а чотири пробіли вставляються автоматично після двокрапки в попередньому рядку.

Подякували: 221VOLT1