21

Re: Питання по оплаті

karmeljuk написав:

Полегшує. Я відповів на питання?

І тут раптово постає не дуже просте запитання як оцінити годину своєї праці

Якщо ні, то що саме не зрозуміло?

Мені теж здалося, що не полегшує... спочатку промовчав. Я вважаю, що година мого життя взагалі безцінна, але мій роботодавець чомусь зі мною не погоджується ;)

22

Re: Питання по оплаті

Вибачте, я мабуть трохи заплутано відповідаю, так як для мене це дуже очевидні речі

Зі свого досвіду згадаю, що в мене було так: на першому проекті мені посередник запропонував N доларів за годину роботи. Спочатку я вважав, що це доволі хороша оплата, але на практиці вийшло, що завдання займали в рази більше часу. Потім я захотів N+20% доларів, далі ще +50%, далі ще більше. Після набитих ґуль годину роботи я почав оцінювати в рази більше, ніж початкове N

Для тих, хто не знає, як оцінити годину своєї роботи, пропоную з чогось почати. Наприклад, 100грн/год чи 4$. Якщо клієнти знаходяться, робота робиться - то можна піднімати далі. Якщо навпаки - то опускати. Тут на форумі ніхто не буде за вас виконувати ваші завдання і оцінювати вашу годину роботи, поки не спробуєте - не будете знати

Подякували: flatliner1

23

Re: Питання по оплаті

karmeljuk написав:

Вибачте, я мабуть трохи заплутано відповідаю, так як для мене це дуже очевидні речі

Зі свого досвіду згадаю, що в мене було так: на першому проекті мені посередник запропонував N доларів за годину роботи. Спочатку я вважав, що це доволі хороша оплата, але на практиці вийшло, що завдання займали в рази більше часу. Потім я захотів N+20% доларів, далі ще +50%, далі ще більше. Після набитих ґуль годину роботи я почав оцінювати в рази більше, ніж початкове N

Для тих, хто не знає, як оцінити годину своєї роботи, пропоную з чогось почати. Наприклад, 100грн/год чи 4$. Якщо клієнти знаходяться, робота робиться - то можна піднімати далі. Якщо навпаки - то опускати. Тут на форумі ніхто не буде за вас виконувати ваші завдання і оцінювати вашу годину роботи, поки не спробуєте - не будете знати

Мабуть трохи заплутано... бо оце, що ви далі пишете - це точнісінько моя історія. Як я й писав десь там вище, що оцінити свій час треба на власний розсуд, але озираючись на ринок праці, як він вас сприймає: маєте безліч замовлень, можете перебирати і підвищувати рейт, а якщо глухо,  то напевне не гріх і трохи опустити. Загалом, це я вже повторюю те саме, що й я писав, і що ви написали.