41

Re: Найоптимальніша версія OC Windows?

1. Мінуси я вже описав. Найголовніше - це слідкування за користувачем, навіть без приховування цього. Далі йдуть великі вимоги для компа. Третій пункт - менша підтримка пристроїв.

Як за вами слідкує Win10?
Про які великі вимоги йде мова, якщо Win10 прекрасно працює на планшетах з 2Гб ОЗП?
Win10 підтримує набагато більше пристроїв, ніж Win7, і з кожним днем відрив буде все більший, бо все більше нових пристроїв не підтримують Win7.

Бісять люди, які думають, що у світі все так же як у них.

А мене бісять люди, котрі говорять за всіх і не можуть підтвердити це посиланням на статистику. Я вже мовчу про те, що сучасна ОЗП DDR-4 не може бути  менше 4Гб, тобто всі, хто буде купувати новий ПК з DDR-4 гарантовано будуть мати не менше 4Гб ОЗП.

Якщо в мене буде на компі хоч 32гб, я все-рівно виберу ОС яка хаває менше, при тому, що має ідентичні функції.

Це ваше право, але це не значить, що та ОС буде кращою, це лише буде значити що вона більше підходить під ваші критерії вибору, не більше того. В мене на кухні стоїть старий Opteron 180 на 939 сокеті з 1,5Гб ОЗП, там встановлена ОС xubuntu не тому, що вона дуже хороша, а тому що вона максимально ефективно вирішує покладені на неї завдання.

3. Планшети з 2гб? Ну це так. По-перше, якщо не помиляюся, то урізана версія, по-друге вони лагають просто жахливо.

Помиляєтесь, на планшетах з х86 процесорами стоїть абсолютно звичайна Win10. А з 2Гб ОЗП в мене навіть телефон на Android 4.4 лагає.

Чому багато людей сидять на вінді 10? Тому що її піарили як скажені! Всі кому не лінь.

Тобто можливість того, що 10ка більш зручна і має безліч нових функцій, які комусь можуть бути важливими, ви навіть не розглядаєте? І це пише людина, котра тільки що писала, що її бісять люди, котрі думають, що у світі все так же як у них? :)

Якщо хтось наведе мені по пунктах. чому Віндовс 10 краща ОС, чому нею є сенс користуватися, крім того як запустити нову іграшку, то я можливо зміню свою думку.

А для чого комусь наводити вам якісь пункти, якщо ви так і не змогли навести вагомих причин, чому хтось маючи більш-менш сучасний ПК повинен користуватись Win7? Я вже мовчу про те, що багато сучасних ноутбуків не підтримують Win7.

Подякували: Altair88001

42

Re: Найоптимальніша версія OC Windows?

Ще й тут срач починається...
Не забувайте про те, що у кожного своя думка і навряд чи хтось змінить чиєсь ставлення до 7-ки чи 10-ки.

43

Re: Найоптимальніша версія OC Windows?

Не забувайте про те, що у кожного своя думка і навряд чи хтось змінить чиєсь ставлення до 7-ки чи 10-ки.

Так я не маю нічого проти Win7, нормальна ОС, але на даний час вже застаріла для сучасних ПК, хоча невибагливим користувачам підійде. Був би в мене не дуже потужний ПК, можливо також користувався б саме нею, але ж це не значить що вона краща.

44

Re: Найоптимальніша версія OC Windows?

Пропоную fatefaraway спробувати обидва віндовси, а тоді підібрати кращий на його думку.

45 Востаннє редагувалося ping (20.01.2018 18:26:17)

Re: Найоптимальніша версія OC Windows?

FakiNyan написав:
ping написав:
FakiNyan написав:

так ви говорите про якісь специфічні речі, де 90% того, що є на віндусі і не потрібно, а я кажу про те, що підійде і для роботи, і для розваг, і для простого скролінгу сайтиків

що мається на увазі під терміном - "робота" ?

от бортовий комп'ютер видає мені параметри мого авто в реальному часі - це робота?
а камера спостереження з автоматичною фіксацією людей внесених в картотеку - це робота?
а крутіння на смартфонах андроїда - це робота?

це коли ви сидите за компом і щось там робите, і вам за то платять

викладач english  по скайпу?
копірайтер?
перекладач?
біржевий брокер?
бухгалтер ?
охоронець з стрімом на моніор від камер спостережень?
...

уточніть  - що таке "щось там робите"

46

Re: Найоптимальніша версія OC Windows?

ping написав:
FakiNyan написав:
ping написав:

що мається на увазі під терміном - "робота" ?

от бортовий комп'ютер видає мені параметри мого авто в реальному часі - це робота?
а камера спостереження з автоматичною фіксацією людей внесених в картотеку - це робота?
а крутіння на смартфонах андроїда - це робота?

це коли ви сидите за компом і щось там робите, і вам за то платять

викладач english  по скайпу?
копірайтер?
перекладач?
біржевий брокер?
бухгалтер ?
охоронець з стрімом на моніор від камер спостережень?
...

уточніть  - що таке "щось там робите"

щось з чогось, так