21

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

Потім коли було потрібно плагін для кофі-скрипта, користувачі емакса мали проблеми з пошуком, бо плагінів для варіння кави знаходилось більше. :)

HetmanNet написав:

Тож про яке зниження попиту може йтися?

Відміняють оту вашу армію, ну що ще незрозуміло?

22

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

Тут багато каміння було кинуто у наші вузи, але я хочу відмітити, що вузи у нашій країні сильно відрізняються один від одного. І навіть якщо в Бурсі в якихось Великих Опанасах є спеціальність "Системне програмування", це зовсім не значить, що там ви отримаєте ті ж знання, що й на аналогічній спеціальності в КПІ. Тому якщо мова йде про якісь коледжі та ПТУ, то я цілком згодний - це пуста трата часу та грошей. Але якщо мова про університети четвертого рівня акредитації, то навчання у них втратою часу аж ніяк не стане. Інша річ, що й вступити в такі вузи досить складно.

23

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

про вчителів:
вчитель з ооп по с++ приходив на лекцію, давав роздрукований матеріал і зникав в невідомому напрямку.
після року вивчення ооп з с++, нам дали модуль з паскалю. апогей маразму.
коли вчителька з СУБД, сказала шо mssql, найдоступнійша бд, я зрозумів, що більше користі мені принесе читати хабру на телефоні, чим слухати лекції. :D
казати теж напевно не потрбіно, що вчителі думають що вони мегабрейни, а ми прості студенти, які не знають вообше нічого.

24 Востаннє редагувалося Очі.завидющі (23.02.2013 13:28:01)

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

додам, що коли я займався допомогою студентам, то мені траплялися методички таким лютим суржиком написані, що їм сам Лесь позаздрить. Нажаль не зберіг :( Запам'ятався цікавий термін "перемінна".

25 Востаннє редагувалося Invader (23.02.2013 13:45:57)

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

У мене викладач так писав і говорив. Історії схожі на якісь страшилки. Або, трохи, на "Завойовник Зім".

26

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

Якось тут тихо.
Відгадавши відповідь на питання мені вдалося відновити пароль до поштової скриньки, якою не користвувався вже близько 3 років, натрапив на оцей блог і тамтешній пост. Деякі шматки тексту з посту:

Вони твердять, що я втратив 3 роки свого життя, однак, лише за перший рік після того, як я покинув університет — я навчився більше, аніж за 4 роки келеджу і рік університету разом узяті.

Університетська освіта в Україні — це ніби релігія, яка віджила себе та є абсолютно не придатною для сьогоденних реалій. Колись люди вірили. що дерева, дощ і вітер — це Боги. Нині ж вони вірять у те, що університет — це Бог, який дасть їм хороше, щасливе та забезпечене життя.

Для того, аби бути професіоналом — слід дуже багато практикуватись. І цьому також не вчать в університеті. В університеті ніхто навіть не скаже вам про це. Там ви не набудете реальних навиків свого ремесла, і таких критичних у наш час навиків комунікувати, кооперуватись та просто вживатись з різними людьми.

Я почав жити, насолоджуватись цим життям, коли покинув цю людиноненависницьку систему. Я почав любити людей, після того, як навчився з ними спілкуватись. Я почав любити світ після того, як почав подорожувати. Я почав любити навчання, коли почав масово читати книжки. А не коли мене хтось навчив цьому в університеті.

Тому вибачте, але коли хтось рекомендує мені завершити навчання — у мене для нього лиш одна відповідь: я ліпше візьму 9мм пістолет Форт 14ТП, і вистрелю собі в ногу, аніж повернусь до університету.

Іще один блоґ і з постом на ту ж тему http://swinomatka.wordpress.com/2012/08 … обі-слабо/ але причини перераховані там більш особисті.

Подякували: miroslav.chandler1

27

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

Invader написав:

Якось тут тихо.
Відгадавши відповідь на питання мені вдалося відновити пароль до поштової скриньки, якою не користвувався вже близько 3 років, натрапив на оцей блог і тамтешній пост. Деякі шматки тексту з посту:

Вони твердять, що я втратив 3 роки свого життя, однак, лише за перший рік після того, як я покинув університет — я навчився більше, аніж за 4 роки келеджу і рік університету разом узяті.

Університетська освіта в Україні — це ніби релігія, яка віджила себе та є абсолютно не придатною для сьогоденних реалій. Колись люди вірили. що дерева, дощ і вітер — це Боги. Нині ж вони вірять у те, що університет — це Бог, який дасть їм хороше, щасливе та забезпечене життя.

Для того, аби бути професіоналом — слід дуже багато практикуватись. І цьому також не вчать в університеті. В університеті ніхто навіть не скаже вам про це. Там ви не набудете реальних навиків свого ремесла, і таких критичних у наш час навиків комунікувати, кооперуватись та просто вживатись з різними людьми.

Я почав жити, насолоджуватись цим життям, коли покинув цю людиноненависницьку систему. Я почав любити людей, після того, як навчився з ними спілкуватись. Я почав любити світ після того, як почав подорожувати. Я почав любити навчання, коли почав масово читати книжки. А не коли мене хтось навчив цьому в університеті.

Тому вибачте, але коли хтось рекомендує мені завершити навчання — у мене для нього лиш одна відповідь: я ліпше візьму 9мм пістолет Форт 14ТП, і вистрелю собі в ногу, аніж повернусь до університету.

Іще один блоґ і з постом на ту ж тему http://swinomatka.wordpress.com/2012/08 … обі-слабо/ але причини перераховані там більш особисті.

Як брутально. А я чогось не жалію так, ну були нюанси, але в цілому весело і цікво. Ну це фізфак, правда, в нас прєподи шарящі були

28 Востаннє редагувалося 112233555 (29.07.2014 14:52:58)

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

Звісно потрібна вища освіта! Я навчаюсь в МАУП за напрямом "Програмна інженерія". В програму навчання інтегрували програми з Microsoft, Autodesk та Cisco. Зараз саме це нововведення допомагає мені у роботі, адже нещодавно я влаштувався програмістом в бізнес-центр.

29

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

112233555, На рекламу схоже.

30

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

Я пишу про свій досвід, а не рекламую заклад!

31 Востаннє редагувалося 0xDADA11C7 (29.07.2014 15:06:01)

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

112233555
Викладач МАУП детектед!

Я пишу про свій досвід, а не рекламую заклад!

То пиши докладніше - свої знання і досвід роботи.

32 Востаннє редагувалося 112233555 (29.07.2014 15:13:29)

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

я студент. Маю на увазі досвід навчання. А про досвід роботи поки що мало можу писати, адже провчився в Академії лише рік! а працюю в бізнес-центрі декілька місяців!

33

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

Розкажіть чим ви займаєтеся в бізнес-центрі? У Ворді і Екселі працюєте?

34 Востаннє редагувалося koala (29.07.2014 15:16:09)

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

Тобто ви не маєте вищої освіти, маєте кілька місяців досвіду роботи... і радите іншим вищу освіту? Аргументовано, що й сказати.

35

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

0xDADA11C7 написав:

Ворді і Екселі працюєте?

О, я теж зараз працюю в офісі Майкрософт. Вищу освіту, звісно, майже маю.

Подякували: koala, 0xDADA11C7, Chemist-i3

36

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

є така легенда, що комусь потрібно ваш червоний диплом з вищою освітою
я сказав все

37

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

reverse2500 написав:

є така легенда, що комусь потрібно ваш червоний диплом з вищою освітою
я сказав все


Вчитись йдуть для себе, а не для когось.

38

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

Torbins написав:

І навіть якщо в Бурсі в якихось Великих Опанасах є спеціальність "Системне програмування", це зовсім не значить, що там ви отримаєте ті ж знання, що й на аналогічній спеціальності в КПІ.

З моєї суб'єктивної точки зору, КПІ — така ж бурса, тільки з ім'ям, через що туди ломиться більше народу і, відповідно, більше слабаків відсіюється. «Системне програмування» що там, що там здебільшого зводиться до написання асемблерних лаб для DOS — якихось таємних знань від справжніх гуру КПІшники не отримують.

Подякували: Replace1

39

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

P.Y. написав:
Torbins написав:

І навіть якщо в Бурсі в якихось Великих Опанасах є спеціальність "Системне програмування", це зовсім не значить, що там ви отримаєте ті ж знання, що й на аналогічній спеціальності в КПІ.

З моєї суб'єктивної точки зору, КПІ — така ж бурса, тільки з ім'ям, через що туди ломиться більше народу і, відповідно, більше слабаків відсіюється. «Системне програмування» що там, що там здебільшого зводиться до написання асемблерних лаб для DOS — якихось таємних знань від справжніх гуру КПІшники не отримують.

Але ж супутники запускають.

40 Востаннє редагувалося P.Y. (09.09.2014 00:57:29)

Re: Чи потрібна вища освіта (диплом)?

Нуу… це не значить, що кожен студент КПІ автоматично отримує досвід запуску супутників. Десь якась елітарна група за знайомствами, куди невідомо-як потрапити простому смертному — можливо. А більшість просто здає лаби, пише курсачі, захищає диплом і влаштовується з крутим дипломом на непогану роботу, де все вивчене в універі успішно забувається.