21

Re: ремейк ігри Boulder Dash Ремейк

Quadrathell написав:

Гра без проблем літає під Linux, оновив файл для завантаження у першому пості.
Хто може поділитися, які потрібні залежності, щоб я цю інформацію виклав у інструкції для запуску "Boulder Dash Ремейк" під Linux.
Отже мені залишиться створити ще дві компанії, заставку і гра готова повністю.

Для Manjaro Linux 100% необхідний lib32-gtk2 i lib32-gtk3 решту не пам'ятаю але взагалі система підказує які пакети треба встановити. Oсь скріни з установленими в системі розрядними пакетами з репозиторія multilib. Це не список залежностей
просто кому треба може подивитись і порівняти з своїми. Там крім 32х розрядних бібліотек гра нічого особливого не просить.

Подякували: Quadrathell1

22 Востаннє редагувалося plusxx (16.05.2019 20:19:02)

Re: ремейк ігри Boulder Dash Ремейк

Чекаю на хорошу заставку))

23

Re: ремейк ігри Boulder Dash Ремейк

Quadrathell написав:

Хто може поділитися, які потрібні залежності, щоб я цю інформацію виклав у інструкції для запуску "Boulder Dash Ремейк" під Linux.

Чи є у планах відкрити код програми? :) Я би цю проблему із задоволенням виправив. А ще можу розмістити у ppa готові deb-пакети для i386/amd64 архітектур.

Подякували: Quadrathell1

24

Re: ремейк ігри Boulder Dash Ремейк

ZEN, в мене код написаний на PureBasic, це цей код потрібно відкривати?
Хай я закінчу гру і тоді буде видно, бо час то є, то не вистачає зовсім, кодуванням займатися.

25

Re: ремейк ігри Boulder Dash Ремейк

Поновив файл у шапці до версії 0.5.

Було додано ігри "С" та Бонус мапи...
В бонусі, на 13 рівені не типічна мапа, я скористався деякими перевагами двигуна і зробив забавку, що може стати для когось непоганою ідеєю, створити окрему гру на цю тему.

З мене поганий художник, але перо в руці тримаю, я про те, що з'вилася заставка, над якою потів 2 дні... (може грати стане цікавіще, коли знатимеш ким керуєш)

І на останне - у архіві 3 файли запуску, для вінди 32, для вінди 64 і для Лінукс 32