21

Re: Питання по фізиці

estate написав:

Привіт фізики)..є у мене до вас одне питання...в мене специфічний бізнес тому це важливо...можливо хтось знає як можна підтримувати плюсову температуру  18-20 градусів зимою на ставку???

На всьому ставку? Боюсь, у вас немає стільки грошей.

Подякували: A.N.Onim1

22

Re: Питання по фізиці

Простіше ставок перенести у Африку, але там він висохне  :)

23

Re: Питання по фізиці

На всьому ставку? Боюсь, у вас немає стільки грошей.

Якби ви не карасів розводили, а багатіїв - можна було б щось придумати

24

Re: Питання по фізиці

estate написав:

Привіт фізики)..є у мене до вас одне питання...в мене специфічний бізнес тому це важливо...можливо хтось знає як можна підтримувати плюсову температуру  18-20 градусів зимою на ставку???

Якщо треба підтримувати температуру повітря 18-20 градусів то ніяк, якщо хочете щоб відвідувачі не мерзли то вам допоможуть інфрачервоні обігрівачі. Вони споживають небагато енергії в порівнянні з іншими видами опалення, але їхня особливість в тому що вони нагрівають поверхню об'єктів на які падає їхня світло, але в той самий час вони не мають світити в очі людям (бо нашкодить очам при тривалому потраплянні через пересушування) і не падати на поверхню ставка бо лід тоді почне розтавати. Тож питання тут навіть не фізики, а просторового розміщення. Але хочу попередити що блискуча поверхня металу досить немалу частку інфрачервоного світла відбиває і деякі види дзеркал, тому раджу їх уникати при використанні інфрачервоних обігрівачів. Якщо не знаєте що таке інфрачервоні обігрівачі то підкажу відому марку UFO. Раджу строго дотримуватися рекомендацій виробника щодо дистанції і площі, тоді проблем не буде.

25

Re: Питання по фізиці

estate написав:

Привіт фізики)..є у мене до вас одне питання...в мене специфічний бізнес тому це важливо...можливо хтось знає як можна підтримувати плюсову температуру  18-20 градусів зимою на ставку???

Все залежить від розміру ставка, але без підігріву, мабуть, не обійтися. Для зменшення витрат на підігрів можна зробити наступне:
1. Підвищити берег з північної сторони, побудувати стіну або іншу інженерну споруду. Це дозволить захистити від холодних північних вітрів.
2. Накрити ставок прозорою плівкою (якщо ставок не дуже великий), в ідеалі - подвійною, щоб між шарами було повітря. Причому більша частина площі плівки має бути нахилена в південну сторону. Плівка буде пропускати сонячне проміння та зберігати тепло.
3. Для обігріву використовувати місцеві доступні матеріали (дрова, торф, відходи с/г).

P.S. Якщо ставка ще не має, то можна скористатися одним із тих, що біля АЕС - там вода ніколи не замерзає))

26

Re: Питання по фізиці

біля АЕС

Як можна їсти карасів, що світяться в темряві? :)

Подякували: A.N.Onim1

27

Re: Питання по фізиці

Хлопці, допоможіть розв'язати:
Теплохід проходить відстань між пунктами А і Б за час t1=3 години. Пліт цю ж відстань проходить за час t2=12 годин.
Скільки часу знадобиться теплоходу, щоб пройти відстань у зворотньому напрямку ?

28

Re: Питання по фізиці

І - розкажіть що ви не розумієте в цій задачі, це 8 клас, ІІ рівень..
ІІ - це точно весь запис (дослівний) задачі???? Тут не вказано нічого про течію...

29

Re: Питання по фізиці

це все

30 Востаннє редагувалося muroclav (23.10.2014 20:30:59)

Re: Питання по фізиці

Q-bart написав:

ІІ - це точно весь запис (дослівний) задачі???? Тут не вказано нічого про течію...

а пліт по вашому оснащено ядерним реактором, енергія якого рухає його?

31

Re: Питання по фізиці

muroclav написав:
Q-bart написав:

ІІ - це точно весь запис (дослівний) задачі???? Тут не вказано нічого про течію...

а пліт по вашому оснащено ядерним реактором, енергія якого рухає його?

Дякую, я помилився...

32 Востаннє редагувалося Vo_Vik (24.10.2014 16:49:29)

Re: Питання по фізиці

Елементарно 12-2*3 = 6 годин.
Хоча якщо там тест, то я таки напевно допоміг)

33

Re: Питання по фізиці

Vo_Vik написав:

Елементарно 12-2*3 = 6 годин.
Хоча якщо там тест, то я таки напевно допоміг)

Не переживайте, не допомогли. Якщо теплохід плитиме туди годину, то назад - 10? Чи я неправильно зрозумів ваше рішення?

34

Re: Питання по фізиці

Vo_Vik написав:

Елементарно 12-2*3 = 6 годин.
Хоча якщо там тест, то я таки напевно допоміг)

Відповідь правильна, але метод розв'язання - сумнівний:)

35

Re: Питання по фізиці

Як думаєте body, ще повернеться?

36 Востаннє редагувалося Roman-F (24.10.2014 20:50:56)

Re: Питання по фізиці

Ні xD

37 Востаннє редагувалося Vo_Vik (24.10.2014 21:20:15)

Re: Питання по фізиці

quez написав:

Якщо теплохід плитиме туди годину? Чи я неправильно зрозумів ваше рішення?

якщо туди годину, то відповідь буде 1+12 =
1 година 12 хвилин

хіба так тяжко?)

Подякували: quez1

38

Re: Питання по фізиці

Vo_Vik написав:
quez написав:

Якщо теплохід плитиме туди годину? Чи я неправильно зрозумів ваше рішення?

якщо туди годину, то відповідь буде 1+12 =
1 година 12 хвилин

хіба так тяжко?)

Дійсно. П’ятниця, голова не працює зовсім.

39

Re: Питання по фізиці

а якщо туди пливе 2 години, то відповідь буде
12/2/2 = 3 Години
а якщо туди 4 години, то навіть рахувати нічого не треба одразу є відповідь 12 годин. Хіба що отак:
12+4-4=12 годин

40

Re: Питання по фізиці

Як визначити у скільки разів густина повітря на карпатській горі Парашці(висота 1262 над рівнем моря) менша, ніж на рівні моря. Температура повітря 290К стала у всьому діапазоні висот.
Будь ласка допоможіть