41

Re: 40 порад по оптимізації вашого PHP коду

Я нікого не заставляю робити так,оптимізувати так. Робіть як хочете,пишіть як хочете.

Я також не заставляю вас по іншому писати ваш код ;)

і оптимізація запитів до бд теж фігня і кешування і все остальне -фігня!1,головне щоб проект на фреймворку був!11

На-жаль, Ви не зрозуміли суті. Я не кажу що кеш - фігня, чи те що проект має бути на фреймворку.
Я кажу про те як іде процес оптимізації в мене. Думав ви опишете ваш процес оптимізації коду, я цього не почув. Якщо все таки є бажання продовжити бесіду, дайте відповідь на питання.
Якщо ви бачите що ваш проект потребує оптимізації, ви стараєтесь перше перевіряти чи всюди є !==null чи empty, заміняєте count на sizeof ? Чи якось по іншому проводити оптимізацію вашого проекту?

p.s. не пишіть 2 повідомлення один за одним, якщо можна відредагувати попереднє ;) Дякую)

42

Re: 40 порад по оптимізації вашого PHP коду

Якщо ви бачите що ваш проект потребує оптимізації, ви стараєтесь перше перевіряти чи всюди є !==null чи empty, заміняєте count на sizeof ? Чи якось по іншому проводити оптимізацію вашого проекту?

     взагалі  то  нормальні люди  запускають  профайлер  і  дивлятся  де  реально тормозить  а  не  вишукують   де   count  та null

43

Re: 40 порад по оптимізації вашого PHP коду

Ви тут таку глобальну дискусію розвели відносно статті, яку переклали російською ще у 2008 році (страшно уявити коли був написаний оригінал), якщо дискутувати то дискутувати відносно поточного стану речей.

Переглянув поверхнево пункти, як мені здається основною задачею цієї статті виправлення рук програмістів, а не мега оптимізації. Бо якщо програміст у foreach використовує функцію, то він або новенький або гівнокодер.
Код має бути якісним, якість це коректна робота + зрозумілість коду + відсутність дурних конструкції (штибу

$a = 5; $b = 4;
if ($a > $b) {
  $t = "true";
}
else {
  $t = "false";
}
if ($t[0] == "t") {
 echo "Я ідіот";
}

)

44

Re: 40 порад по оптимізації вашого PHP коду

funivan написав:

Я нікого не заставляю робити так,оптимізувати так. Робіть як хочете,пишіть як хочете.

Я також не заставляю вас по іншому писати ваш код ;)

і оптимізація запитів до бд теж фігня і кешування і все остальне -фігня!1,головне щоб проект на фреймворку був!11

На-жаль, Ви не зрозуміли суті. Я не кажу що кеш - фігня, чи те що проект має бути на фреймворку.
Я кажу про те як іде процес оптимізації в мене. Думав ви опишете ваш процес оптимізації коду, я цього не почув. Якщо все таки є бажання продовжити бесіду, дайте відповідь на питання.
Якщо ви бачите що ваш проект потребує оптимізації, ви стараєтесь перше перевіряти чи всюди є !==null чи empty, заміняєте count на sizeof ? Чи якось по іншому проводити оптимізацію вашого проекту?

p.s. не пишіть 2 повідомлення один за одним, якщо можна відредагувати попереднє ;) Дякую)

Ні,я мав на увазі те,що на дрібниці також звертати увагу,крім того я дописував і "не дрібниці",які значно пришвидшують роботу з бд наприклад.

І якщо я побачу (а я таке бачив в різних скриптах)
де
switch невиправдано використовується,мало б бути if elseif,то я може і не виправлю,але буду мати на увазі.

45

Re: 40 порад по оптимізації вашого PHP коду

VTrim написав:

І якщо я побачу (а я таке бачив в різних скриптах)
де
switch невиправдано використовується,мало б бути if elseif,то я може і не виправлю,але буду мати на увазі.

А можна дізнатись критерії невиправданості?

46 Востаннє редагувалося VTrim (02.10.2014 17:55:35)

Re: 40 порад по оптимізації вашого PHP коду

quez написав:
VTrim написав:

І якщо я побачу (а я таке бачив в різних скриптах)
де
switch невиправдано використовується,мало б бути if elseif,то я може і не виправлю,але буду мати на увазі.

А можна дізнатись критерії невиправданості?

Приблизно отаке

$num = 2;

switch($num)
{
default: echo 'Це дефолт';
break;

case 1: echo 'Це один'; break;
case 2: echo 'Це два'; break;

}

47

Re: 40 порад по оптимізації вашого PHP коду

Все одно не розумію, чому використання switch тут невиправдане.