8 921

Re: Тема для розмов

Угу

Подякували: 221VOLT, 0xDADA11C72

8 922 Востаннє редагувалося /KIT\ (01.01.2022 15:41:40)

Re: Тема для розмов

Тим часом, Ютуб остаточно знахабнів - https://habr.com/ru/news/t/475412/

Подякували: 221VOLT, flatliner2

8 923

Re: Тема для розмов

/KIT\ написав:

Тим часом, Ютуб остаточно знахабнів - https://habr.com/ru/news/t/475412/

так, я також звернув увагу на зміни до умов користування сервісом
хлопці повністю розв'язали собі руки, на юридичному полі все легально є/буде)

"ми так вирішили, а вам не подобається? ну то ваша проблема, ви ж погодились та прийняли нові правила"

8 924 Востаннє редагувалося javascriptIsLife (12.11.2019 22:08:17)

Re: Тема для розмов

Люди, ви як клепаєте свої сайти, то враховуйте що павутинні сповіщення можуть не підтримуватися а то я відключив їх в Firefox (dom.webnotifications.enabled) і тепер не можу завантажити дані (7themes.su з посиланнями на файли що розміщені на drop.me) тому що перед тим як віддати мені файл скрипт очікує що я підпишуся або не підпишуся (третього не дано) а оскільки сповіщення відключені, то я не можу зробити ні те ні інше і воно зависає в безкінечності. І взагалі, треба бути на голову удареним для того щоб дратувати людей показом сраного віконця в якому ще й треба на щось натиснути. Цих сповіщень потрібно позбутися так само як позбулися тегу BLINK.

Подякували: leofun01, flatliner2

8 925

Re: Тема для розмов

Так, модальне вікно в 2019 - це якийсь жах. Пам'ятаю, як в 2013 пройшовся Хрещатиком, коли там готували до параду на 9 травня стару радянську техніку - так від запаху солярки мало не звалився, але згадав, що в діда у гаражі так само тхнуло. Таке саме враження від "політики конфіденційності", "політики реп'яшків" і (найгірше) пропозиції підписатися.

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT2

8 926

Re: Тема для розмов

"політики конфіденційності", "політики реп'яшків" -- то новомодні віяння з ЄС,
від тих же кадрів, які доять гугл мільярдними штрафами...

8 927

Re: Тема для розмов

https://replace.org.ua/topic/11227/
є пропозиція разом запиляти цікавий та корисний проект-сервіс

прошу проголосувати в тій темі

8 928

Re: Тема для розмов

Нехай є досить таки волога осіння погода. Деякі люди захотіли розпалити невеличке багаття, аби посмажити сердельки, з собою вони багато взяти не можуть, тому що їдуть в місце розпалення багаття на велосипедах.
Питання: яким чином можна організувати невеличке, але достатнє для смаження сердельок багаття, при цьому купу сухого гілля з собою взяти не мона?

8 929

Re: Тема для розмов

сухий спирт?
мокрий спирт?
бензин?
напалм?

накидати хорошу купу,
з собою взяти якісь газети,
розпалити знизу, дим йде вверх,
мокре гілля сохне, далі все горить)

вангую, при даній сирості то буде в першу чергу димовуха, смердюча,
а не тихе багаття для сардельок)
:D всі, хто поруч буде -- самі будуть, наче сардельки, гґ)

Подякували: FakiNyan, leofun01, ostap34PHP3

8 930

Re: Тема для розмов

напалм для москалів прибережемо, а от сухий спирт може підійти

8 931

Re: Тема для розмов

imho, невеличкий мішечок вугілля.

Перше посилання https://27.ua/ua/shop/ugol-drevesnyy-gr … IWEALw_wcB

Думаю, що цього вистачить. Горить повільно, майже тліє, жару дає багато.

Подякували: 221VOLT, ostap34PHP, FakiNyan3

8 932

Re: Тема для розмов

надибав один сайт, що продає продукцію вироблено у львівській області. Потім помітив, що українська версія не є основною, і навіть українська версія має московську лайку, написав їм листа з описом того, чому я не придбаю у них їхні продукти, та чому не буду рекомендувати їх нікому зі знайомих.
Зробив я то, тому що вирішив, можливо, якщо їм про це казати, то може є якийсь шанс, що вони задумаються, але з іншої сторони то є досить наївно та оптимістично, адже вже дуже давно настав момент, коли треба було бити п**даки та ламати ноги, а не повчати.

Подякували: 0xDADA11C7, leofun01, /KIT\, 221VOLT, dot, NaharD6

8 933 Востаннє редагувалося 221VOLT (21.11.2019 09:05:35)

Re: Тема для розмов

ого, mr. FakiNyan в (наівному) гніві  *JOKINGLY*

8 934

Re: Тема для розмов

Звісно, ви вже приєдналися до групи "И так поймут" на FB?

8 935 Востаннє редагувалося 221VOLT (21.11.2019 10:31:03)

Re: Тема для розмов

koala написав:

Звісно, ви вже приєдналися до групи "И так поймут" на FB?

хто вам сказав, що я "заложник" ФБ ?))

:D я пишу про те, що Факі хвалиться очевидним
(наче викинув обгортку від морозива у смітничок, а не посеред вулиці),
присипавши це пудрою якогось гніву,
щоб виглядати ще більшим героєм у власних очах  *CRAZY*  :D
( + подяка за смішну подачу очевидного)


а ви пишете, що вам знову рука кремля ввижається, там, де її немає і не було  :D


пробачте за прямоту, ми всі такі смішні) неймовірно кумедні)

Подякували: 0xDADA11C71

8 936

Re: Тема для розмов

Я вставлю свої 5 копійок. Я цей рік я був в багатьох містах західної України в тому числі у Львові, з якого я лиш повернувся 2 тижні тому, і мене вразила російськомовність цього міста. І найгірше, цьоьця, в якиї ми зупинились у самому центрі міста, розказувала історії з радянської юності російською мовою.

8 937

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:

Я вставлю свої 5 копійок. Я цей рік я був в багатьох містах західної України в тому числі у Львові, з якого я лиш повернувся 2 тижні тому, і мене вразила російськомовність цього міста. І найгірше, цьоьця, в якиї ми зупинились у самому центрі міста, розказувала історії з радянської юності російською мовою.

Ви зупинялися у Фаріон?

Подякували: 221VOLT1

8 938

Re: Тема для розмов

koala написав:
Chemist-i написав:

Я вставлю свої 5 копійок. Я цей рік я був в багатьох містах західної України в тому числі у Львові, з якого я лиш повернувся 2 тижні тому, і мене вразила російськомовність цього міста. І найгірше, цьоьця, в якиї ми зупинились у самому центрі міста, розказувала історії з радянської юності російською мовою.

Ви зупинялися у Фаріон?

Ірини? - скоріше це її антипод.

8 939

Re: Тема для розмов

Chemist-i написав:

[...] був у Львові, і мене вразила російськомовність цього міста

Є така проблема.

8 940

Re: Тема для розмов

Поскаржилася людина за кацапійщину й відписала тут за це. Не бачу в цьому нічого поганого. Навпаки.

Чи в нас кожен другий активний гравець проти російського, що можна отак сміятися з цього, й вбивати такий рух в зародку? Навіть якщо й буде кожен другий, нащо це вбивати?

Не бачу в дописі факі нічого такого з чого можна було глузувати.

Він це зробив і я певен, що ви цього не зробили і пишите, що він наївний.

Якби їм щодня хоч хтось писав за це, то, певен, все б було по іншому.. Гадаю дуже наївно думати тут по іншому.

Не маючи нічого, ви пропонуєте не мати нічого, бо те не так, це смішно, там тупо. З яких це пір?

Подякували: FakiNyan, dot, leofun01, ostap34PHP, flatliner5