Re: Тема для розмов
FakiNyan написав:краще в розділі для Пітона, так більше шансів, що допоможуть
Блін я вже в інше написав
забаньте його
Ви не увійшли. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Ласкаво просимо вас на україномовний форум з програмування, веб-дизайну, SEO та всього пов'язаного з інтернетом та комп'ютерами.
Будемо вдячні, якщо ви поділитись посиланням на Replace.org.ua на інших ресурсах.
Для того щоб створювати теми та надсилати повідомлення вам потрібно Зареєструватись.
Український форум програмістів → Інше → Тема для розмов
Сторінки Попередня 1 … 360 361 362 363 364 … 717 Наступна
Для відправлення відповіді ви повинні увійти або зареєструватися
FakiNyan написав:краще в розділі для Пітона, так більше шансів, що допоможуть
Блін я вже в інше написав
забаньте його
Eff1c написав:FakiNyan написав:краще в розділі для Пітона, так більше шансів, що допоможуть
Блін я вже в інше написав
забаньте його
Я не вмію((
Хочу встановити PyCharm, але при встановленні загрузка доходить до половини і вибиває помилка, і закінчується загрузка.
ну і яку помилку воно вибиває?
Eff1c написав:Хочу встановити PyCharm, але при встановленні загрузка доходить до половини і вибиває помилка, і закінчується загрузка.
ну і яку помилку воно вибиває?
Я ж написав - "Could not find main class com/intellij/idea/Main"
А при встановленні не знаю, зараз гляну.
ота інтеліджі - розробка москаликів, може, через те й помилка?
/KIT\ написав:ну і яку помилку воно вибиває?
Я ж написав - "Could not find main class com/intellij/idea/Main"
А при встановленні не знаю, зараз гляну.
яку помилку воно видає при установці?
Eff1c написав:/KIT\ написав:ну і яку помилку воно вибиває?
Я ж написав - "Could not find main class com/intellij/idea/Main"
А при встановленні не знаю, зараз гляну.яку помилку воно видає при установці?
Зараз установлюю щоб глянути. Ще десь приблизно 20хв поки воно виб'є.
Встановлюється прямо як віндовз, тільки віндовз швидше зайде
прикольно замутили
https://www.youtube.com/watch?v=o-Qu8-ZGL14
Встановлюється прямо як віндовз, тільки віндовз швидше зайде
В мене процик - целерон. І так добре, що встановлюється))
Так от спочатку вибиває: The download is failed: Transfer Error
А потім: The https://download.jetbrains.com/python/j … 145/tar.gz
download is failed: SentRequest Error
Так от спочатку вибиває: The download is failed: Transfer Error
А потім: The https://download.jetbrains.com/python/j … 145/tar.gz
download is failed: SentRequest Error
у тебе Java стоїть?
Eff1c написав:Так от спочатку вибиває: The download is failed: Transfer Error
А потім: The https://download.jetbrains.com/python/j … 145/tar.gz
download is failed: SentRequest Errorу тебе Java стоїть?
Да. Потрібно видалити?
ні, онови її
ні, онови її
Я краще видалю. Я її нормально не установив і не можу користуватися через те.
0xDADA11C7 написав:патріотизм міряється штангенциркулем?
Тож комеради, ви або дотримуйтесь справді класичного визначення політичної нації (за яким московський сраколиз ніяк не може належати до української політичної нації) або не ображайтеся на штангенциркуль.
Політологічний словник
Політична нація — це сукупність громадян країни, які незалежно від їхнього соціального статусу, мови, віросповідання, походження та інших соціально-групових відмінностей мають рівні права і на основі демократичних інститутів політичної влади та форм політичної участі, законодавчо встановлених норм і процедур здійснюють державне самоврядування, мають політичний і юридичний суверенітет, поєднані почуттями солідарності та ідеологією патріотизму.
таке визначення підійде?
якщо є більш наукове - то прошу надати, бо я в цім предметі не дужне - що гугль видав то і закинув.
Ось саме до «ідеології патріотизму» найбільше питань. Бо в кожного розуміння того патріотизму своє — останній сталініст назве себе патріотом, просто його визначення патріотизму виключатиме патріотизм українського націоналіста, а об'єкт патріотизму в обох випадках не є «державою в кордонах УРСР, очолюваною Порошенком» — чому не СРСР тоді вже чи нація сама по собі, визначена не територіально (їхав проїздом — став українцем), а за фактичними етнокультурними ознаками? Або патріотизм ліберала, для якого це місце — просто стартовий майданчик, щоб покинути його й реінтегруватися в якусь успішнішу націю. Зрештою, для частини «політичної нації» патріотизм звучить як лайка. Тобто, можна зробити висновок, що «політична нація» в нашій країні «не спрацювала». Формальні державні інститути є, державотворча нація-етнос є, а от політичної нації за схемою американської — нема.
Якщо вже брати за приклад мігрантські нації (як тих же американців), то не слід випускати таку деталь, як процес інтеграції в цю націю. Українці ніколи не заморочувалися з побудовою власного «плавильного котла» — націоналісти не бачать у ньому потреби, антинаціоналісти замість користуватися своїм плавляться в чужому — ось і виходить так, що долучитися до української нації, «стати українцем» — неможливо (максимум, отримати громадянство та обрати собі етнічну самоназву, яка, втім, до «політичної нації» стосунку не має).
Monolith написав:Поясніть, як зрозуміти, що людина патріот і чи насправді патріотизм - це важливо, і якщо людина патріот, чому з нею все покінчено?
Є два різних значення - патріот і націоналіст. Їх дуже часто сприймають як одне і теж.
Патріот - це той, хто любить свою Батьківщину, а націоналіст - це той, хто ненавидить усі інші нації.
Помиляєтесь. Патріот на практиці може ненавидіти інші країни (наприклад, ведучи загарбницькі війни проти них), а націоналіст — просто любити свою націю й приязно ставитись до інших. Ключова розбіжність — об'єкт поклоніння (держава чи нація), з чого випливає вибір між експансією та ізоляцією. Просто з огляду на слабкість наших державницьких інститутів, український патріотизм без поєднання з націоналізмом не може перейти в радикальну форму, про якусь зовнішню експансію не йдеться тим більше. Якщо взяти, для прикладу, Росію, в ній націоналісти є вцілому маргіналізованою групою, тоді як агресивна політика збирання земель безпосередньо пов'язана з російським варіантом патріотизму.
тоді як агресивна політика збирання земель безпосередньо пов'язана з російським варіантом патріотизму.
Ну так то вже шовінізм, а не патріотизм. «Великодержавний», а не національний.
Chemist-i написав:А я хочу подробиць, давайте вже деталі, раз Ви кажете "психічні захворювання", то кажіть які саме і симптоми опишіть, щоб інші спеціалісти змогли або підтвердити, або спростувати, або доповнити поставлений Вами діагноз.
Одразу зазначу що вони обидва мені симпатичні, хоч і хворі.
Дмитро-Чебурашка не може якусь одну книжку прочитати підряд, навіть більше - не може на чомусь одному зосередитися, тому він мішає C і С++, а раніше було ще гірше - займався лікувальними травами і драйверами одночасно, при чому драйверами він намагався займатися без системних знань мов програмування(синтаксис+стандартна бібліотека принаймні однієї мови). Він має принаймні 3 облікових записи - Дмитро-Чебурашка, DW і Mx1800. Його видає те, що він погано володіє синтаксисом української мови, але є природнім носієм цієї ж мови (або принаймні чув ціх самих природніх носіїв, а не самих дикторів телевізійних). В кінці минулого року хвороба відступила (Mx1800) і він почав вивчати власне мови програмування, а не одразу пірнати в завдання, не маючи твердого ґрунту під ногами, але бажання вивчити все "швидше" знову підводить його і він хапається то за підручник сів то плюсів, тому код, що він видає - гидотний, але він не здається.З іншого боку P.Y. пише на APL вже давно, все докладно пояснює з приводу реалізації мов, своїх уподобань, але написати простого інтерпретатора для простої мови не може і чекає коли СправжнійПрограміст™ зробить це за нього. Це нормально, що всі люди, браття, але деякі з них - сестри, які бажають щоби ними володіли і все робили за них. Мене непокоїть інше - в СправжньогоПрограміста™ будуть гроші, слава, оргії, а пану P.Y. не дістанеться нічого.
Ну, насправді все трохи складніше.
Останнім часом я саме інтерпритатором і займаюсь (не пишу з нуля — це за мене зробив «справжній програміст» — а доповнюю новими фічами). Близький до думки, що гроші, слава, оргії — це все фігня, якщо в мене є APL. Запевняю, мій код не менш страшний (особливо в плані оформлення — тим більше, зараз це мішанина чужого й мого коду з різними стилями відступів, синтаксисом, недоробленими фрагментами і т.д.). Ідей більше, ніж можливостей їх реалізувати протягом (сподіваюсь, не дуже) короткого часу, поки для мене ця тема актуальна. Боюсь уявити, як я це жахіття оформлюватиму, щоб людям показати. Взагалі, без людей краще (але для кого я тоді пишу цей код? І як же слава та оргії?..) — зі спроб виміняти цікаву справу на щось, що можуть (але не хочуть) дати мені люди, й починається втрата інтересу до цієї справи (ну або я просто перемикаюсь на «щось цікавіше» через якийсь час), будь-яка відповідальність перед іншими перетворює творчий процес на рутину. Питання: як виключити кінцевого зовнішнього адресата (користувача, замовника) з циклу розробки, але при цьому отримати якусь винагороду за свою діяльність програміста, щоб вона лишалась моєю улюбленою справою максимально довго і я міг виконувати її максимально ефективно? А може, писати код узагалі не для людей (але тоді для кого, крім себе самого?)?.. Коротше, лікарю, що порадите?
P.Y. написав:тоді як агресивна політика збирання земель безпосередньо пов'язана з російським варіантом патріотизму.
Ну так то вже шовінізм, а не патріотизм. «Великодержавний», а не національний.
Шовінізм безпосередньо випливає з патріотизму великої держави (якщо ти великий, тобі треба багато їсти, тобі треба багато місця, щоб рости кудись далі — як це зробити, не жертвуючи інтересами інших?). Власне кажучи, Україна й сама не маленька, тому цілком могла б розвинути в себе великодержавницьку модель — просто будучи віками затиснутими поміж більш успішними націями, українці змогли втриматись на плаву лише за рахунок ізоляціонізму, небажання ставати поляками, росіянами чи турками. Козаки, що бусурманились, переставали бути козаками, тому лишались самі бусурманофоби, а от до розуміння, що можна покозачити бусурман і мати з того якусь вигоду, ми так і не дозріли.