Якщо температура буде 100°C, то це не змінює вимогу до TDP: система охолодження має відводити саме стільки ватів.
Як це не змінює, якщо TDP це вимога до СО, а СО повинна забезпечувати певний температурний режим роботи ЦП. І чим вищий температурний режим, тим нижчим буде TDP, бо розсіяти 65Вт теплоти це не значить, що ЦП буде генерувати саме цих 65Вт теплоти, це значить що якщо система охолодження розсіє саме цю кількість теплоти, то ЦП буде працювати в штатному режимі, а отже чим вище значення пікової температури, тим меншу кількість тепла потрібно відводити. Крім цього я вже писав, що TDP не значить що ваш ЦП буде стільки споживати, наприклад мій i7-2600k має TDP 95W, але розігнаний з штатних 3.4ГГц (3.8ГГц турбо режим) до 4.3ГГц він в піку споживає лише 90Вт (скріншот додаю).
Чого TDP не означає - так це того, що відповідної потужності вистачить процесору
Бо я вже писав, що TDP немає нічого спільного з тим, скільки енергії споживає ЦП, це лише розрахункова величина, котра вказує на те, скільки теплової енергії повинна відводити система охолодження.
Якщо ви вважаєте інакше, то скажіть мені куди іще може подітися спожита енергія.
Так, тут я тупанув. Практично все перетвориться в теплову енергії, за виключенням різних діодів і рухомих частин.
До чого тут критична температура мені також не зрозуміло.
Критична температура до того, що саме при цій температурі ЦП не в змозі працювати стабільно, все що нижче цієї температури буде давати змогу ЦП працювати стабільно, а отже TDP для ЦП з однаковим споживанням енергії, але різною критичною температурою будуть різні, бо TDP вказує на те, скільки теплової енергії повинна розсіювати СО.
Post's attachmentstdp.jpg 201.62 kb, 187 downloads since 2018-03-12