P.Y.,там нiчого складного нема, скомпiлював i запустив; скажiмо пан iндус чи пан koala не мали би проблем з тим кодом на Сi чи з виключенням авера.
Бо вони частіше мають справу з С/С++. А користувач може й не бути програмістом-сішником, як і програмістом взагалі. Програма має розповсюджуватись у такий спосіб, щоб будь-який ламер, виконавши пару простих інструкцій, міг її запустити. Не «постав важке пропрієтарне ІДЕ й залізь кудись-там у меню. О, а ще там галочку треба зняти», а щось на рівні «make; make install» — на жаль, культура розповсюдження опенсорсних продуктів для windows так і не сформувалась, тому кількість додаткових дій буде дещо більшою...
i чим PHP складнiше пiтона чи перл? Хто на шо вчився.. все скрiптовi мови.
Трохи складніше з точки зору запуску: php для cgi (який простіше пристосувати для дій з командного рядка), php-сервер, php-модуль для веб-сервера — який із варіантів краще вибрати? З точку зору складності коду, різниця з чистим perl'ом чи python'ом невелика, звичайно.
Найкомпактнішим вийшов би батник з використанням sed або perl — щось назразок такого:
dir/b *.doc|sed "s/^[0-9.]_\([^_]*\)_[0-9.]\.doc$/ren \0 \1.doc/; /^ren /!d">tmpren.bat
call tmpren.bat
del tmpren.bat
(Я не тестив, але десь приблизно так).
Якби перейменування було трохи простішим (напр., дописати щось перед ім'ям або розширення поміняти), можна було б обійтись і зовсім без sed, використавши вбудовану команду for.
P.S. Виправив дещо. Попередній варіант теж працював би (якщо я більш ніде не накосячив), але через відсутність call відбувався перехід на згенерований тимчасовий батник, який після завершення лишався на диску невидаленим.
P.P.S. Ще трохи підправив — попередня версія не викидала зі списку імен файлів, що перейменуванню не підлягали (якщо такі були в директорії), і намагалась їх просто запустити. В принципі, є ще деякі потенційні дірки, але це потім.