Re: Новий алгоритм
На математичних алгоритмах спеціалізується Wolfram Research
Ви не увійшли. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Ласкаво просимо вас на україномовний форум з програмування, веб-дизайну, SEO та всього пов'язаного з інтернетом та комп'ютерами.
Будемо вдячні, якщо ви поділитись посиланням на Replace.org.ua на інших ресурсах.
Для того щоб створювати теми та надсилати повідомлення вам потрібно Зареєструватись.
Український форум програмістів → Алгоритми та структури даних, технології → Новий алгоритм
Сторінки Попередня 1 2 3 4 Наступна
Для відправлення відповіді ви повинні увійти або зареєструватися
На математичних алгоритмах спеціалізується Wolfram Research
Може підкажете видання. Або просто якусь фірму з математичного забезпечення.
@elektryk
Ми вам не віримо, бо коли електрик в пивному ресторані напише лютий математичний алгоритм станеться Раґнарок.
Виключення я бачив лише у фільмі "The Lawnmower Man". Звичайно, що нам було б приємно побачити такого лютого кіберпанка, тому викладайте код тут. Не сприйміть за образу, ми усіляко підтримуємо ваше захоплення.
На математичних алгоритмах спеціалізується Wolfram Research
Я з ними зв*язався. Вони виявились звичайнісінькими москалями.
@elektryk
То це Ви так намагаєтесь мене образити??
Ми вам не віримо
Та будь ласка. Але ж Ви не можете спростувати того факту, що не зустрічали обчислення визначника за його означенням. Більш того: ніхто навіть питання так не ставив. Всі вдовольнялися тим що є.
вже сильно підзабув математику, але, здається, на першому курсі , ми теж на бесику щось подібне програмували.
чи не про це йде мова:
4. Алгоритмічна реалізація
Наївні методи для обчислення визначника можуть бути засновані безпосередньо на його визначенні, як суми по перестановок, або на розкладанні Лапласа по визначників меншого порядку. Однак такі методи дуже неефективні, оскільки вимагають Про ( n!) операцій для обчислення визначника n -Го порядку.
Один з більш швидких методів полягає в простій модифікації методу Гауса. Дотримуючись методу Гаусса, довільну матрицю A можна привести до ступінчастому увазі (Верхнетреугольная матриця), використовуючи лише дві такі операції над матрицею - перестановку двох рядків і додавання до одного з рядків матриці іншого рядка, помноженої на довільне число. З властивостей означника випливає, що друга операція не змінює визначника матриці, а перша лише змінює його знак на протилежний. Визначник матриці, приведеної до ступінчастому увазі, дорівнює добутку елементів на її діагоналі, так як вона є трикутної, тому визначник вихідної матриці дорівнює:\! \ Det A = (-1) ^ s \ cdot \ det A_ {\ mbox {ref}},
де s - Число перестановок рядків, виконаних алгоритмом, а A ref - Ступінчаста форма матриці A , Отримана в результаті роботи алгоритму. Складність цього методу, як і методу Гаусса, становить O (n 3) .
Визначник можна обчислити, знаючи LU-розкладання матриці. Якщо A = L U , Де L і U - Трикутні матриці, то det A = (det L) (det U) . Визначник трикутної матриці дорівнює просто твору її діагональних елементів.
Якщо доступний алгоритм, що виконує множення двох матриць порядку n за час M (n) , Де M (n) \ geqslant n ^ a , Для деякого a> 2 , То визначник матриці порядку n може бути обчислений за час O (M (n)) . [1] Зокрема це означає, що, використовуючи для множення матриць алгоритм Копперсміта - Винограду, визначник можна обчислити за час O (n 2.376) .
Очі.завидющі написав:@elektryk
То це Ви так намагаєтесь мене образити??
@ - не знак образи, але конкретизації звернення (альтернатива цитатам).
вже сильно підзабув математику, але, здається, на першому курсі , ми теж на бесику щось подібне програмували.
чи не про це йде мова: Алгоритмічна реалізація
Наївні методи для обчислення визначника можуть бути засновані безпосередньо на його визначенні, як суми по перестановок, Однак такі методи дуже неефективні, оскільки вимагають Про (n!) операцій для обчислення визначника n -Го порядку.
Саме про це мова. Дійсно вони вимагають (n!) операцій. Точніше вимагали доки не нарвались на мене. Тепер вони вимагають втричі менше (n!)/3 операцій.
Оскільки я не математик і не програміст, то маю право на деякі фокуси. Я підмітив одну закономірність і її використав. Математики завили: партизанщина, шарлатанство, хуліганство. Це недоведомо (Это не доказуемо - рос.)
Може й так, але ж працює безвідмовно.
Тепер вони вимагають втричі менше (n!)/3 операцій.
Ви коли небудь чули про O-нотацію? Ваш "новий" алгоритм нічим не кращий за "старий". І взагалі, якщо на то пішло, можна використати динамічне програмування і рішити цю задачу за O (N * 2^N) теж без ділення.
Якщо не хватає точності double для обчислень, можна підключити додаткові бібліотеки, в яких використовуються числа з довільною точністю і це все рівно буде краще за лобовий алгоритм.
Так, я не чув про O-нотацію. Я також не чув слова "хватає" в такому значенні.
Так, я не чув про O-нотацію. Я також не чув слова "хватає" в такому значенні.
Перепрошую за мій галицький діалект.
Виявляється, що я теж галичанин. Усе життя мені здавалося, що я наддніпрянець і тут мені одкрилась істина
Мій син вживає терміни "вистачає" або "досить", а не "хватає". Хоча можна "хватать" дівку на танцях.
elektryk
Так де можна Ваш алгоритм протестувати?
Я вибачаюсь за російську мову та
@elektryk
Якщо наведений текст є цитатою - візьміть його у тег цитати. Якщо Ваш власний - перекладіть, будь-ласка, українською: правила єдині для всіх.
@elektryk
Якщо наведений текст є цитатою - візьміть його у тег цитати. Якщо Ваш власний - перекладіть, будь-ласка, українською: правила єдині для всіх.
Гаразд. Трішки пізніше.
Зареєструвався, щоб прокоментувати...
Пане elektryk, а Ви ще не публікували розв'язків Великої Теореми Ферма?